Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

KRAB TĘCZOWY- ma któraś z Was?

12 lut 2010 - 22:35:01

Ja mam takie cudowne stworzonko i chciałam zapytać czy jest może na szafie ktoś kto również ma kraba tęczowego. Zawsze można powymieniań się doświadczeniami. Poza tym oczywiście polecam i chętnie odpowiem na pytania jakby ktoś miał ochotę mieć kraba.
Dołączam zdjęcia mojego.



KRAB TĘCZOWY- ma któraś z Was?

12 lut 2010 - 22:35:40

ale super!!!!!!!

KRAB TĘCZOWY- ma któraś z Was?

12 lut 2010 - 22:36:04

ale fajny:) ale bała bym się go wziąć do reki;)

KRAB TĘCZOWY- ma któraś z Was?

12 lut 2010 - 22:37:59

kraba raczej nie bierze się do ręki, bo bardzo by się bał, ale uwielbiam obserwowac jego spacery po akwarium

KRAB TĘCZOWY- ma któraś z Was?

12 lut 2010 - 22:38:47

jedzonko :D



ok, żartowałam ;)

KRAB TĘCZOWY- ma któraś z Was?

12 lut 2010 - 22:39:30

no nie, tylko nie jedzonko :D poza tym jest malutki, wiec nie byłoby co zjeść ;P

KRAB TĘCZOWY- ma któraś z Was?

12 lut 2010 - 22:45:05

a myślałam, ze napiszecie, ze jest brzydki, bo niektórzy na przykład porównują go nawet do pająka

KRAB TĘCZOWY- ma któraś z Was?

12 lut 2010 - 22:45:35

Cytat
studentkakasia
kraba raczej nie bierze się do ręki, bo bardzo by się bał, ale uwielbiam obserwowac jego spacery po akwarium
oj,nie wiedziałam:) ale jest uroczy:) więc tak z ciekawości,jak go wyjmujesz z akwarium?:)

KRAB TĘCZOWY- ma któraś z Was?

12 lut 2010 - 22:46:13

O nie mogę! świetny! Nigdy nie myślałam o tym, że można mieć kraba :) a kliknęłam w ten temat, ponieważ myślałam, że to jakieś ubranie tak jest nazywane a ja jestem do tyłu :)

KRAB TĘCZOWY- ma któraś z Was?

12 lut 2010 - 22:46:49

ile kosztuje?
czym się żywi?
gdzie można kupić?
jakie trzeba mu zapewnić warunki (temperatura, czy może żyć w akwarium z innymi rybkami, malymi krewetkami, a zkim nie "dogada się";))

KRAB TĘCZOWY- ma któraś z Was?

12 lut 2010 - 22:48:15

ale sliczny,pewnie jest szczesliwy.

KRAB TĘCZOWY- ma któraś z Was?

12 lut 2010 - 22:53:02

no wiec tak, kosztuje jakieś 40 zł. Z akwarium go nie wyjmuje wcale, bo jest to bardzo podatne na stres zwierzątko. Można go kupić w sklepie zoologicznym, ale trzeba poszukać, żeby były w dobrym stanie i oczywiście popytac jak długo już żyją. Z rybkami może żyć tylko nie z jakimiś bardziej agresywnymi, ponieważ krab przechodzi wylinkę i wtedy mogłaby mu się stac krzywda. Poza tym zdarza mu się polowac na rybki, ale niezbyt czesto. Nie wiem niestety jak z krewetkami.
Żywi się specjalnymi granulkami, ale także surowym kurczakiem, marchewką, jabłkiem.
Musi miec akwaterrarium, tzn. chodzi o to, zeby miał część wodną i lądową.
Mogę wysłać link do forum gdzie jest wszystko dokładnie napisane.
to jest Jego domek- no i oczywiście współlokatorów





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-12 22:53 przez studentkakasia.

KRAB TĘCZOWY- ma któraś z Was?

12 lut 2010 - 22:53:15

A mnie też się podoba, jest świetny! :-)

Czyli nigdy go do ręki nie bierzesz? Mnie by skusiło żeby go pogłaskać. ;> Można?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Chory pies, co zrobić?