Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

trendy jesień 2009

26 cze 2009 - 00:18:34

Cytat
foczka2007
Cytat
MissySeepyy
Cytat
foczka2007
Cytat
magdowiolistka
dzięki za link :)
o kurde wielkie rękawy i ramiona - to to czego najbardziej nienawidzę :o trochę przeraża mnie to, co przeczytałam, mimo, iż nigdy jakoś straszliwie nie przejmowałam się modą...
spokojnie oddychaj głeboko licz do 10ciu:p heheeh a ja razem z tobą:P heeheh tez sie załamałam te szerokie rękawy eh............. fuj!:/ niedoczekanie!

hehe, teraz mówicie 'niedoczekanie', ale jak rok czy dwa lata temu ktoś założył bluzkę w panterkę, świadczyło to o totalnym braku gustu :P a chyba nie muszę mówić, jaki szał na panterkowe ciuchy panuje obecnie. tak samo było z ekoskórkami... więc myślę, że i te szerokie rękawy się przyjmą ;)
ja nie mam nic w panetrke:P heeh ale masz troche racji! tak samo bylo z rurkami! pamietacie? trudno bylo sie przełamac a teraz tylko takie nosze!!!!!!!!!!!

dokładnie! kiedyś posiadanie dzwonów było obowiązkiem, teraz większość dziewczyn patrzy z pogardą na nawet lekko rozszerzane dzinsy :D ja za panterką też nie przepadam, choćby dlatego, że nosi ją co druga dziewczyna :P do trendów trzeba mieć spory dystans :) mi osobiście lata, czy to, co noszę jest modne :D

trendy jesień 2009

26 cze 2009 - 00:20:28

Cytat
magdowiolistka
Cytat
MissySeepyy
Cytat
foczka2007
Cytat
magdowiolistka
dzięki za link :)
o kurde wielkie rękawy i ramiona - to to czego najbardziej nienawidzę :o trochę przeraża mnie to, co przeczytałam, mimo, iż nigdy jakoś straszliwie nie przejmowałam się modą...
spokojnie oddychaj głeboko licz do 10ciu:p heheeh a ja razem z tobą:P heeheh tez sie załamałam te szerokie rękawy eh............. fuj!:/ niedoczekanie!

hehe, teraz mówicie 'niedoczekanie', ale jak rok czy dwa lata temu ktoś założył bluzkę w panterkę, świadczyło to o totalnym braku gustu :P a chyba nie muszę mówić, jaki szał na panterkowe ciuchy panuje obecnie. tak samo było z ekoskórkami... więc myślę, że i te szerokie rękawy się przyjmą ;)

wiesz jakbym wyglądała przy mojej figurze z szerokimi rękawami i poszerzonymi ramionami? wolałabyś tego nigdy nie zobaczyć, zapewniam :D

hehe, na pewno znajdzie się dla Ciebie jakaś alternatywa :D
a jeśli nie, to założysz coś odpowiedniego do Twojej figury i będziesz wyróżniać się z tłumu szerokich rękawów, o! :)

trendy jesień 2009

26 cze 2009 - 00:56:26

Cytat
foczka2007

2 rzędówka?

Tak, dokładnie :)

trendy jesień 2009

26 cze 2009 - 00:59:58

Jeszcze zyje latem

trendy jesień 2009

26 cze 2009 - 09:00:03

latem żyję!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-06-26 09:00 przez smileforyou.

trendy jesień 2009

28 cze 2009 - 01:39:21

Cytat
Canditti
Cytat
foczka2007

2 rzędówka?

Tak, dokładnie :)

To jak z tą dwurzędówką?:> Modna tej jesieni czy już nie?;)

trendy jesień 2009

28 cze 2009 - 02:23:19

Wybralam trendy moich ulubionych projektantow i raczej trzy rozne domy mody pokazuja jedna tendencje. Wiec dziewczyny lato latem, ale trzeba sie juz szykowac na jesien ;)


P.S. Jesli ktos chce zostac swietym mikolajem, to zaznaczam ze chce wszystko co na zalaczonym zdjeciu ;)))))



trendy jesień 2009

28 cze 2009 - 03:22:07

Cytat
Jeeg
Wybralam trendy moich ulubionych projektantow i raczej trzy rozne domy mody pokazuja jedna tendencje. Wiec dziewczyny lato latem, ale trzeba sie juz szykowac na jesien ;)


P.S. Jesli ktos chce zostac swietym mikolajem, to zaznaczam ze chce wszystko co na zalaczonym zdjeciu ;)))))


Gucci- geniusz, Givenchy- klasyka, a Balmain nieco futurystycznie i dość odważnie... Te poszerzane ramiona to totalnie nie mój krój, ale muszę przyznać - robią wrażenie! :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

gorsecik :) do czego nosic?