Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

trendy jesień 2009

25 cze 2009 - 22:35:19

Cytat
magdowiolistka
Cytat
foczka2007
Cytat
magdowiolistka
Cytat
foczka2007
http://trendz.pl/foto/?id=9093&nr=0 tak przy okazji:P ble.......... ale z tej samej stronki:P
o kurna... akurat jadłam i o mały włos nie zwróciłam przy focie stopy bez paznokcia na dużym palcu i szwami u nasady..... :o zapamiętam tę fotę niestety na długo...
ups:) wybacz:P o tej porze jesz?! no wiesz! a boczki?:P iihhihi

akurat łuskałam pistacje :D a co do jedzenia to przy takiej wadze jak moja to już paczuszka pistacji w jedną czy w drugą ma niewielkie znaczenie hehehe xD
eh żuć jednego!:P bardzo lubie pistacje:) MNIAM!!!!!!!!!!!!!!!:D

trendy jesień 2009

25 cze 2009 - 22:36:21

a masz! żeby Ci tylko oka pistacją nie wybić! ;p

trendy jesień 2009

25 cze 2009 - 22:37:37

mam nadzieje tylko ze nie będa modne eko skóry nie moge już na nie patrzeć gdzie tylko sie nie spojrzysz tam ona:P a fiolet jakby był to fajnie a te rękawy i duże ramiona okropne

trendy jesień 2009

25 cze 2009 - 22:40:10

tak sobie myślęęę... widzę się może w szarej kurtce, nie za długiej, szarych kozaczkach dłuższych, ale też nie za długich ;p i do tego w makijażu oczu bardziej może postawić na fiolet hmm.. myślę, że kolorystycznie by nawet pasowało, bo mam bardzo ciemne brązowe włosy, prawie czarne... a właśnie... ciekawe jakie cięcia będą modne :P

trendy jesień 2009

25 cze 2009 - 22:42:06

cięcia jak cięcia.. wydaje mi się, że nie powinno być mody na fryzurę, bo każdemu jest ładnie w czymś innym:P A ludzie sobie robią'modne' fryzury i się tym tylko szpecą..

trendy jesień 2009

25 cze 2009 - 22:44:25

no tak, to tak jak z kolorami... ale chodzi mi o ogólną tendencję, np. symetria czy asymetria? spokój czy szaleństwo? klasyka czy ekstrawagancja?

trendy jesień 2009

25 cze 2009 - 23:04:20

Cytat
foczka2007
Cytat
magdowiolistka
dzięki za link :)
o kurde wielkie rękawy i ramiona - to to czego najbardziej nienawidzę :o trochę przeraża mnie to, co przeczytałam, mimo, iż nigdy jakoś straszliwie nie przejmowałam się modą...
spokojnie oddychaj głeboko licz do 10ciu:p heheeh a ja razem z tobą:P heeheh tez sie załamałam te szerokie rękawy eh............. fuj!:/ niedoczekanie!

hehe, teraz mówicie 'niedoczekanie', ale jak rok czy dwa lata temu ktoś założył bluzkę w panterkę, świadczyło to o totalnym braku gustu :P a chyba nie muszę mówić, jaki szał na panterkowe ciuchy panuje obecnie. tak samo było z ekoskórkami... więc myślę, że i te szerokie rękawy się przyjmą ;)

trendy jesień 2009

25 cze 2009 - 23:16:56

Cytat
MissySeepyy
Cytat
foczka2007
Cytat
magdowiolistka
dzięki za link :)
o kurde wielkie rękawy i ramiona - to to czego najbardziej nienawidzę :o trochę przeraża mnie to, co przeczytałam, mimo, iż nigdy jakoś straszliwie nie przejmowałam się modą...
spokojnie oddychaj głeboko licz do 10ciu:p heheeh a ja razem z tobą:P heeheh tez sie załamałam te szerokie rękawy eh............. fuj!:/ niedoczekanie!

hehe, teraz mówicie 'niedoczekanie', ale jak rok czy dwa lata temu ktoś założył bluzkę w panterkę, świadczyło to o totalnym braku gustu :P a chyba nie muszę mówić, jaki szał na panterkowe ciuchy panuje obecnie. tak samo było z ekoskórkami... więc myślę, że i te szerokie rękawy się przyjmą ;)
ja nie mam nic w panetrke:P heeh ale masz troche racji! tak samo bylo z rurkami! pamietacie? trudno bylo sie przełamac a teraz tylko takie nosze!!!!!!!!!!!

trendy jesień 2009

25 cze 2009 - 23:19:38

Cytat
magdowiolistka
no tak, to tak jak z kolorami... ale chodzi mi o ogólną tendencję, np. symetria czy asymetria? spokój czy szaleństwo? klasyka czy ekstrawagancja?
http://www.stylistka.pl/odwazne-fryzury-na-jesien/

trendy jesień 2009

25 cze 2009 - 23:21:13

ojej:P

trendy jesień 2009

25 cze 2009 - 23:23:48

Cytat
MissySeepyy
Cytat
foczka2007
Cytat
magdowiolistka
dzięki za link :)
o kurde wielkie rękawy i ramiona - to to czego najbardziej nienawidzę :o trochę przeraża mnie to, co przeczytałam, mimo, iż nigdy jakoś straszliwie nie przejmowałam się modą...
spokojnie oddychaj głeboko licz do 10ciu:p heheeh a ja razem z tobą:P heeheh tez sie załamałam te szerokie rękawy eh............. fuj!:/ niedoczekanie!

hehe, teraz mówicie 'niedoczekanie', ale jak rok czy dwa lata temu ktoś założył bluzkę w panterkę, świadczyło to o totalnym braku gustu :P a chyba nie muszę mówić, jaki szał na panterkowe ciuchy panuje obecnie. tak samo było z ekoskórkami... więc myślę, że i te szerokie rękawy się przyjmą ;)

wiesz jakbym wyglądała przy mojej figurze z szerokimi rękawami i poszerzonymi ramionami? wolałabyś tego nigdy nie zobaczyć, zapewniam :D

trendy jesień 2009

25 cze 2009 - 23:26:45

o kurde co do włosów to jestem pod mega pozytywnym wrażeniem, bardzo w moim stylu szczególnie pierwsza fryzura, którą mam zazwyczaj na co dzień, druga przepiękna, a trzecia trochę groteskowa, ale też robi wrażenie ;p



trendy jesień 2009

25 cze 2009 - 23:31:31

Cytat
magdowiolistka
o kurde co do włosów to jestem pod mega pozytywnym wrażeniem, bardzo w moim stylu szczególnie pierwsza fryzura, którą mam zazwyczaj na co dzień, druga przepiękna, a trzecia trochę groteskowa, ale też robi wrażenie ;p
no dość przerysowane te fryzy ale w koncu to z pokazu:P

trendy jesień 2009

25 cze 2009 - 23:33:19

Ja podobnie jak Foczka-uwielbiam swoją ekoskórkę i nie zamierzam się na razie z nią rozstawać. ;) Zresztą nie przywykłam do tego,zeby co sezon wywalać ciuchy, bo tak dyktuje jakiś projektant:P Bez przesady, az tyle kasiory nie mam,żeby sie tak szybko pozbywać ubrań, a poza tym jesli mi sie podobają,to czemu mam w nich nie chodzić?;) Mam takie płaszczyk sprzed dwóch lat niestety,czarny przed kolana, z Amisu kupiony w new Yorkerze za jakieś dwie stówki :D i nie wiem czy modny dalej czy nie?Ma dość klasyczny krój, więc może da radę. :D Jutro wrzucę fotkę, to może mi doradzicie?:)

trendy jesień 2009

25 cze 2009 - 23:40:54

Cytat
Canditti
Ja podobnie jak Foczka-uwielbiam swoją ekoskórkę i nie zamierzam się na razie z nią rozstawać. ;) Zresztą nie przywykłam do tego,zeby co sezon wywalać ciuchy, bo tak dyktuje jakiś projektant:P Bez przesady, az tyle kasiory nie mam,żeby sie tak szybko pozbywać ubrań, a poza tym jesli mi sie podobają,to czemu mam w nich nie chodzić?;) Mam takie płaszczyk sprzed dwóch lat niestety,czarny przed kolana, z Amisu kupiony w new Yorkerze za jakieś dwie stówki :D i nie wiem czy modny dalej czy nie?Ma dość klasyczny krój, więc może da radę. :D Jutro wrzucę fotkę, to może mi doradzicie?:)
2 rzędówka?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

gorsecik :) do czego nosic?