Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 6 7 8 -->

Już nigdy nie wejdę do H&Mu!

05 maj 2012 - 14:52:25

Drugi raz już mi się to zdarzyło, że nie chcieli mi sprzedać rzeczy z wyprzedaży.
Dzisiaj dorwałam piękne, różowe spodenki za 10 zł! Przy kasie powiedzieli, że nie ma takiej możliwości że tyle kosztują. Na pewno jakaś pomyłka. No ale przepraszam bardzo, kto mógł SAM sobie doczepić tą czerwoną metkę wyprzedażową?!

Kolejny przypadek. Chciałam kupić pasiaka na wyprzedaży za 20 zł, pani powiedziała mi, że nie sprzeda bo to ostatnia sztuka i nie wiadomo czy tyle rzeczywiście kosztuje oO

Masakra... I to tak tylko w jednym H&Mie

Już nigdy nie wejdę do H&Mu!

05 maj 2012 - 14:54:07

heh,nigdy nie spotkałam się z czyms takim:D ALe ja bym poprosiła kierownika,bo to śmiech na sali normalnie,jak oni ludzi traktuja.

Już nigdy nie wejdę do H&Mu!

05 maj 2012 - 14:54:19

a kierownika nie było..? Ja bym nie wyszła ze sklepu bez kupionej rzeczy.

Już nigdy nie wejdę do H&Mu!

05 maj 2012 - 14:55:26

Nie chciałam się już kłócić, bo się spieszyłam...

Już nigdy nie wejdę do H&Mu!

05 maj 2012 - 14:55:33

Pierwsze słyszę o czymś takim :o

Już nigdy nie wejdę do H&Mu!

05 maj 2012 - 14:55:56

Cytat
rudamarysia
heh,nigdy nie spotkałam się z czyms takim:D ALe ja bym poprosiła kierownika,bo to śmiech na sali normalnie,jak oni ludzi traktuja.

kasjerka pewnie dla siebie zawinęła :P

zweryfikowana
Posty: 1.812
Ostrzeżenia: 1/5

Już nigdy nie wejdę do H&Mu!

05 maj 2012 - 14:56:40

jakoś to powinno się wyjaśnić, przecież te ciuchy tam po to są żeby je kupować :o a nie, że nie wiadomo . . . muszą tam mieć niezły bajzel..

Już nigdy nie wejdę do H&Mu!

05 maj 2012 - 14:56:44

Dlatego nie latam po sieciówkach :]

Już nigdy nie wejdę do H&Mu!

05 maj 2012 - 14:57:14

Cytat
Midori
Cytat
rudamarysia
heh,nigdy nie spotkałam się z czyms takim:D ALe ja bym poprosiła kierownika,bo to śmiech na sali normalnie,jak oni ludzi traktuja.

kasjerka pewnie dla siebie zawinęła :P

To był kasjer. Już widzę go latającego w różowych spodenkach haha :D

zweryfikowana
Posty: 1.468
Ostrzeżenia: 1/5

Już nigdy nie wejdę do H&Mu!

05 maj 2012 - 14:57:17

Jakoś wierzyć mi się nie chce. W HMie pracownicy łatwo mogą sprawdzić czy rzecz jest przeceniona, a przyczepianie przez klientów czerwonych karteczek z ceną niestety zdarza się bardzo często.

Już nigdy nie wejdę do H&Mu!

05 maj 2012 - 14:57:28

ja to bym tam taką aferę zrobiła że hoho. porażka, co się dzieje w tych sklepach :/

Już nigdy nie wejdę do H&Mu!

05 maj 2012 - 14:57:51

A ja poprosilabym kierownika, bo to ICH błąd i ty masz prawo do zakupu rzeczy za taka kwote jaka jest na metce.

W taki sam sposob ja kupilam sobie perfum GUESS, zauwazylam ze kosztujre 79.99 podeszlam zeby zapytac dokladnie o cene bo az mi sie wierzyc nie chcialo, a kasjerka do mnie ze jest promocja, ale on kosztuje 120 pln, wiec ja na to ze w takim razie ja go poproszę za tę cenę która widnieje na półce gdyz to WASZ bląd, oczywiscie sprzedano mi go z glupkowatym usmieszkiem ale grunt ze skorzystałam z ich pomyłki :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-05 14:59 przez Maja264.

Już nigdy nie wejdę do H&Mu!

05 maj 2012 - 14:58:01

uu..to pewnie stracą bez ciebie grube miliony

zweryfikowana
Posty: 264
Ostrzeżenia: 3/5

Już nigdy nie wejdę do H&Mu!

05 maj 2012 - 14:58:53

wow, jestem w szoku.. chamstwo.

Już nigdy nie wejdę do H&Mu!

05 maj 2012 - 14:58:57

Ja bym to załatwiła do końca, to jest sklep, nie po to marnujesz swój czas, żeby Ci nie chcieli sprzedać! Idź do kierownica i się zapytaj czy taka sytuacja mogła mieć miejsce, jeżeli nie zgłoś skargę na kasjerkę.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jakie kolor pasuje do błękitnej marynarki :D??