Obecnie rozmawiamy o:

Pogrzeb

gorący temat

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

To nie jest eko skora!

07 lis 2011 - 15:24:43

Koniecznie wstaw zdjęcia z aukcji lub podaj link, bo jeśli faktycznie na zdjęciach wyglądają jak gładkie to w sumie możesz próbować reklamować.

To nie jest eko skora!

07 lis 2011 - 15:25:02

tez bym sie wkurzyla.dla mnie eko skora oznacza material przypominajacy skore-czyli gladki.a to jest zamszopodobny. Jestem ciekawa ,czy gdybysie kupiły eko-skorkę-kurtke,a przyszłaby wam ala zamszowa to bysie sie nie wkurzyły!ja bym reklamowała niezgodność z opisem!

To nie jest eko skora!

07 lis 2011 - 15:28:13

Nie napisałam Tobie, że jesteś mało błyskotliwa tylko, że akurat w tym przypadku nie pomyślałaś błyskotliwie, logicznie - to jeszcze sprostowanie a propos mojego rzekomego obraźliwego epitetu w Twoim kierunku.

Co do meritum sprawy - już opisałam jakie mam zdanie na ten temat.

zweryfikowana
Posty: 641
Ostrzeżenia: 1/5

To nie jest eko skora!

07 lis 2011 - 15:28:39

ja tam sie na tym nie znam :)

To nie jest eko skora!

07 lis 2011 - 15:38:44

Cytat
arabella22
OMG wyjasnie jeszcze raz , zanim sie zdecydowalam na zakup butów sprawdzilam i inne bo ze zdjecia nie wynikalo konkretnie z jakiego sa materiału.
to trzeba było po prostu zapytać sprzedającego, z jakiego dokładnie te buty sa materiału a nie samemu dochodzenie prowadzić. towar możesz zwrócić, ale nie sądzę, ze Ci sprzedawca odda za przesyłkę, bo generalnie towar jest zgodny z opisem.

To nie jest eko skora!

07 lis 2011 - 19:25:00

OMG, to skoro nie byłaś pewna to było trzeba zapytać, bo jak WIADOMO eko zamsz to również eko skóra, ale że Ty masz inne pojęcie i wyobrażenie to czyja wina?
I pokaż zdjęcia od sprzedawcy, na których rzekomo nie było widać materiału czy jest gładki czy nie. Bo do tej pory tego nie zrobiłaś, a o to się rozchodzi.

To nie jest eko skora!

07 lis 2011 - 19:33:47

Sądzę, że pieniędzy za wysyłkę nie wywalczysz, bo butów nie reklamujesz tylko zwracasz. Chyba, że chcesz dowodzić, że opis butów nie był zgodny z rzeczywistością (i zdjęcia też).
Pokaż zdjęcia jakie sprzedający miał w aukcji.

zweryfikowana
Posty: 2.111
Ostrzeżenia: 1/5

To nie jest eko skora!

07 lis 2011 - 19:54:02

Cytat
swanie
To jest eko skóra imitująca nubuk. Nie wszystkie rzeczy określone mianem "eko skóry" są świecące i z takiego "typowo skórzanego" materiału. Może pokażesz jakie oni zdjęcia wstawili? Bo zazwyczaj widać co jest proponowane więc "widziały gały to co brały":D

To nie jest eko skora!

07 lis 2011 - 20:41:47

nie będę oceniać czy to eko skóra czy eko zamsz bo się na tym nie znam ale poprę wypowiedź mannequin88 nt zwrotu. Kupując w sklepie internetowym masz prawo zwrotu do 10dni bez podania przyczyny, jednak koszty wysyłki sama musisz ponieść. Skoro chcesz je zwrócić to nie baw się w jakieś reklamacje, niezgodności z opisem bo termin 10dni może Ci przelecieć a oni Ci odmówią reklamacji i będziesz w nosie.

Przepis prawny (z forum prawnego):

Art. 7 [Prawo odstąpienia od umowy]
1. Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie dziesięciu dni, ustalonym w sposób określony w art. 10 ust.


Art. 10. [Termin do odstąpienia]
1. Termin dziesięciodniowy, w którym konsument może odstąpić od umowy, liczy się od dnia wydania rzeczy, a gdy umowa dotyczy świadczenia usługi - od dnia jej zawarcia.



I powiem Ci na własnym przykładzie, a bardziej na przykładzie brata. Zakupił w sklepie internetowym bluzę (koszt 260zł), kupował nie wg rozmiaru tylko wg wymiarów podanych na stronie, bluza przyszła i okazała się za mała, rozmiar był taki jak miał być tylko błędne wymiary zostały podane, dodatkowo był to okres świąteczny (grudzień) więc wysyłka miała tygodniowe opóźnienie, a to wszystko już działało na jego niekorzyść bo termin 10dni upłynął. Po paru telefonach mojej rodzicielki do właściciela sklepu zrobiliśmy zwrot tej bluzy, a bratu kwota za bluzę została zwrócona. Więc jak się chce to się da.

To nie jest eko skora!

07 lis 2011 - 20:49:29

Mogę wiedzieć w jakim sklepie je kupiłaś ?! Bo są boskie.

To nie jest eko skora!

07 lis 2011 - 21:25:11

eko zamsz?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

lata 50. styl marynarski