Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Sklep internetowy

51 minut temu

Biznes

55 minut temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

To nie jest eko skora!

07 lis 2011 - 11:47:31

Dziewczyny kupiłam buty w sklepie internetowym, w opisie zaznaczono ze buty wykonane sa z eko skory. Moim zdaniem to nie jest eko skora, uwazam ze zostalam wprowadzona w bład i sklep powinnien mi zwrocic koszty przesylki. Wyslalam wiadomosc ze chce zwrocic buty i ze zostalam wprowadzona w blad opisem i licze na zwrot kosztow przesyłki. Moje pytanie o zwrot kosztów przesykli zostalo kompletnie zignorowane i wysłali mi tylko formularz do zwrotu. Jak myslicie jaki to materiał?
W opisie zaznaczono rowniez ze to buty zimowe , ale ten materiał zupelnie nie nadaje sie na zime , bedzie przemakał, wiem bo miałam kiedys buty z podobnego materiału.



niezweryfikowana
Posty: 2.786
Ostrzeżenia: 1/5

To nie jest eko skora!

07 lis 2011 - 11:49:51

chcesz zwrot kosztów przesyłki a buty chcesz zatrzymac? dziwne, nie pasuje ci to oddaj buty. Nie dziw sie ze cie olali tak sie nie reklamuje rzeczy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-07 11:52 przez modliszka80.

zweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 1/5

To nie jest eko skora!

07 lis 2011 - 11:50:40

to jest zamsz a nie eko skóra :)

To nie jest eko skora!

07 lis 2011 - 11:52:52

to nie jest zamsz (;

ja też kiedyś kupiłam bransoletkę która z opisu miała być srebrna i ze srebra a koło srebra to ten szajs nawet nie leżał.
I nikt mi kasy nie oddał ;/

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

To nie jest eko skora!

07 lis 2011 - 11:52:54

zamsz to też skóra ;) jest zamsz naturalny i eko, tak jak skóra naturalna i eko ;)

wg mnie to eko zamsz, ale na 100% nie jestem pewna

"Zamsz (z niem. Sämisch[1]) – wyprawiona skóra zwierzęca nie posiadająca części licowej, miękka, ciągliwa, chłonna, o krótkim włóknie koloru naturalnego, żółtokremowego lub sztucznie barwiona.

Skóra może pochodzić m.in. z takich zwierząt jak: sarny, łosie, jelenie, owce, renifery lub kozy. Garbowanie zamszu odbywa się metodą tłuszczową. Najczęściej stosuje się go do wyrobu rękawiczek, bandaży, ścierek do szkła optycznego, obuwia lub wierzchniej odzieży.

Wytwarza się także zamsz sztuczny, który jest tworzywem skóropodobnym, przypominającym naturalny zamsz. Zamszem nazywana jest również tkanina bawełniana krótko strzyżona, przypominająca zamsz naturalny, a wykorzystywana jako materiał na ubrania sportowe."

źródło: wikipedia


mój wniosek: to jest eko zamsz, czyli eko skóra



Zmieniany 5 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-07 11:58 przez xanthina.

To nie jest eko skora!

07 lis 2011 - 11:53:51

To nie eko skóra.

To nie jest eko skora!

07 lis 2011 - 11:54:04

Buty oczywisci chce zweocic, ale uwazam ze zostałam wprowadzonaw bład bo to nie jest eko skora. Uwazam ze powinni zwrocic mi koszty przesylki bo wprowadzili mnie w blad

To nie jest eko skora!

07 lis 2011 - 11:54:11

mi to na zamszyk wygląda

To nie jest eko skora!

07 lis 2011 - 11:55:25

To jest eko skóra imitująca nubuk. Nie wszystkie rzeczy określone mianem "eko skóry" są świecące i z takiego "typowo skórzanego" materiału. Może pokażesz jakie oni zdjęcia wstawili? Bo zazwyczaj widać co jest proponowane więc "widziały gały to co brały":D

niezweryfikowana
Posty: 2.786
Ostrzeżenia: 1/5

To nie jest eko skora!

07 lis 2011 - 11:56:31

Cytat
arabella22
Buty oczywisci chce zweocic, ale uwazam ze zostałam wprowadzonaw bład bo to nie jest eko skora. Uwazam ze powinni zwrocic mi koszty przesylki bo wprowadzili mnie w blad

jeszcze zapłacisz za to ze je odsyłasz, mam na mysli koszty przesyłki. Tak z fotki ciezko wyczuc czy to eko czy nie, ale ja wlasnie dlatego nie kupuje butow przez internet.

To nie jest eko skora!

07 lis 2011 - 11:57:04

Nie to nie jest zamsz naturalny, to jakas sztuczna tkanina

To nie jest eko skora!

07 lis 2011 - 11:57:29

ja bym nazwala to eko zamszem. Tez bym sie wkurzyla bo wiadomo jak taki material bedzie zachowywal sie zima :/ zabrudzi sie caly sola i ciezko bedzie to wyczyscic (co innego zamsz naturalny ktory jakos tam sie czysci ) ten material kojarzy mi sie niestety z takim zwyklem wlochatym matrialem a jak wiadomo material na buty sie nie nadaje . Nie wiem czy cos z tym zdzialasz:/

To nie jest eko skora!

07 lis 2011 - 12:02:19

zamsz jak nic żadna eko skóra

To nie jest eko skora!

07 lis 2011 - 12:02:38

Ale przy wszystkich innych butach z nubuku maja opis eko skora-nubuk, a przy tym modelu jest opis buty zimowe mat. eko skora. Te buty wogole na zime sie ne nadaja przez materiał z ktorego sa wykonane.

To nie jest eko skora!

07 lis 2011 - 12:04:05

LoL. Nie wprowadzili Cię w błąd tylko Ty nie wykazałaś się...zbyt błyskotliwym myśleniem.

Jeżeli zamsz to skóra naturalna, eko-zamsz będzie eko-skórą. Tak jak tutaj już ktoraś z dziewczyn dobrze napisała. Logika się kłania.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-07 12:04 przez mannequin88.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kiedy zimowe wyprzedaże?