Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 95
Ostrzeżenia: 3/5

bon prix

09 paź 2011 - 10:30:32

hej, dziewczyny mam pytanie-zamawiała któras z Was może ta bluze ? interesuje mnie jeszcze czy ubrania bon prix sa identyczne jak na zdj ? :)



bon prix

09 paź 2011 - 10:33:07

Oj nie kupuj tylko wyrzucisz pieniadze w bloto,bo przyjdzie Ci szmatka:/

niezweryfikowana
Posty: 95
Ostrzeżenia: 3/5

bon prix

09 paź 2011 - 10:34:57

własnie dlatego torche sie boje :)
wypowie sie ktos jeszcze?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-09 10:37 przez waywhattodo.

bon prix

09 paź 2011 - 10:38:59

ja kiedyś zamawiałam kilka razy, wszystko odsyłałam
gatunkowo porażka

zamawiałam płaszcz, wcale nie tani bo kosztował ponad 200zł, dostałam jakiś workowaty filc,
sweter....lepszy bym na bazarze kupiła
i nie pamietam co jeszcze, ale skutecznie się wyleczyłam z bon prixu :)

bon prix

09 paź 2011 - 10:40:38

moja rada: kupujac w bon prixie najlepiej najpierw sprawdzic w na ich stronie w internecie komentarze innych osob,ktore dany ciuszek juz kupily

bon prix

09 paź 2011 - 10:42:32

moja mama swego czasu coś tam kupowała ale to byla porażka, szmaty kiepskiej jakości a ceny kosmiczne;/

zweryfikowana
Posty: 536
Ostrzeżenia: 1/5

bon prix

09 paź 2011 - 10:43:54

Moja mama kupuje i te tańsze rzeczy to już 2 odesłała ale z tych droższych jest zadowolona i ja przyznam szczerze, że wygląda w nich jak milion dolców. Mi się podoba ten sweterek za 169zł co teraz wszedł no ale za tą kasę to kupię sobie trzy też ekstra;)

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

bon prix

09 paź 2011 - 10:46:38

ja powiem Ci tylko tyle, że na allegro są firmy, które sprzedają ciuchy z bon prixu
kiedyś wylicytowałam marynarkę dresową, na zdjęciu bajka! ogólnie przyszła bardzo podobna rzecz, jakościowo nie jest najgorsza, z tym że ciuszek miał wadę... marynarka była zapinana na 3 hafki, które były wyrwane i zostały dziury, poza tym rozmiar 34/36 to jakieś nasze 42/44... więc tu też trzeba uważać

ogólnie firmy, które sprzedają ciuchy bon prix mają mnóstwo negatywnych komentarzy, ale wg mnie można trafić na fajne rzeczy ;) tak jak w japan style

niezweryfikowana
Posty: 243
Ostrzeżenia: 1/5

bon prix

09 paź 2011 - 10:49:19

Sukienki są identyczne, komplety też przychodziły ekstra, co do sweterków nie mam pojęcia;) Najlepiej popytać kogos jeszcze czy chciałby coś z BP to taniej za przesyłkę będzie, a jakby co to odeślesz;)

bon prix

09 paź 2011 - 10:50:55

Hmm, a ja trafiłam na dobre ciuchy. Przed zamówieniem sprawdziłam skład i komentarze i ... nie zawiodłam się. Mam teraz uroczą małą czarną :) Ale! Zamówiłam wówczas 3 rzeczy - z czego dwie musiałam zwrócić (pierwsza to zepsuty zegarek a druga to świetna szara sukienka - niestety szyta chyba na Niemkę, bo na żadną babkę nie pasowała a obleciałam z kiecką pół firmy, dla której pracuję).

Pozdrawiam
Mes

bon prix

09 paź 2011 - 10:52:24

nigdy nie zamawiałam:/

bon prix

27 lut 2012 - 13:48:26

Dziewczyny odswieżam wątek żeby nowego nie zakladac i mam pytanie.
Otóż stała się dziwna sytuacja dostałam katalog z bon prixa na swoje imię i nazwisko mimo tego że nie zkładałam tam nigdy konta nic nie zamawiałam i nikt ode mnie z rodziny tego nie robił. Dodatkowo katalog przyszedł na adres mojego narzeczonego! nie mieszkam tam nigdy nie podawałam mojego nazwiska z jedo adresem nawet mi to do głowy nie przyszło. Na koniec kod pocztowy tez sie nie zgadza. W sumie to nic sie nie zgadza oprócz mojego nazwiska i miasta. Pisałam do nich niestety nie dostal;am jeszcze odpowiedzi. Wszyscy sa zdziwieni i nikt nie wie o co chodzi.
Czy któraś z was tak miała. Skad oni biora takie dane wyssane z palca
Juz nikt nie jest bezpieczny

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

gorsety,pończochy..........