Obecnie rozmawiamy o:

Prostownica tytanowa

gorący temat

HPV czy mam sie bać?

godzinę temu

schody i balustrady

dzisiaj o 18:36

Reklama - pomóżcie;)

dzisiaj o 15:28

Biznes

dzisiaj o 14:59

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak znaleźć ???

25 mar 2011 - 19:58:13

witajcie,

jak znaleźć bezpośrednio dostawców odzieży używanej np w anglii ?? bo za pewne żadna nie da namiarów jeśli nawet ma;/ rzadko kiedy ktoś niesie pomoc bo zaraz sam chce na tym zarobic ;/

czy ktoś coś wie jak bezpośrednio zamawiać towar z hurtowni za granicami?? jak znaleźć taką hurtownie?? czy może znajdzie się ktoś kto by mi podał namiary na fajna hurtownie bezpośrednio zza granicy ??? będe bardzo wdzięczna i również służe pomocą jeśli ktoś by chciał znać namiary na odzież ale nie bezpośrednio podam namiary jeśli ktoś mi pomoże :) interesuje mnie odzież damska duze rozmiary ale i tez inne :) sort i niesort...

mozna oczywiście napisac na priv :)

jak znaleźć ???

25 mar 2011 - 20:01:42

więcej wiary w ludzi! Tym wątkiem odstraszasz potencjalne "dawczynie" tych konkretnych namiarów, a ktoś by siępewnie znalazł :)

jak znaleźć ???

26 mar 2011 - 10:07:06

Cytat
Coraline333
więcej wiary w ludzi! Tym wątkiem odstraszasz potencjalne "dawczynie" tych konkretnych namiarów, a ktoś by siępewnie znalazł :)

jak ktoś się znajdzie to napisze bez względu na to czy wierze w ludzi czy nie... a pisze jak jest... pisałam do wielu i ani jednej pomocnej dłoni ;] także same fakty...

ktoś pomoże ??

jak znaleźć ???

05 kwi 2011 - 16:50:28

Podbijam też jestem zainteresowana :)

jak znaleźć ???

05 kwi 2011 - 16:56:23

nie mam pojęcia.

jak znaleźć ???

23 lut 2018 - 12:11:47

idz i zapytaj w ciucholandach,lumpeksach super skąd biorą szmatki
a wujek gogle nie pisze są u nas w Polsce fajne hurtownie na worki się kupuje szmaty a potem na sztuki sprzedaje pogaduszki

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

fryzura