Obecnie rozmawiamy o:

atrakcyjne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co założyć na obronę?

22 maj 2011 - 13:13:39

Witam dziewczyny,

Potrzebuje rady co ubrać za niedługo na obronę. Otóż spodziewam się, że większość tradycyjnie uderzy w czerń, czy wtopą byłoby ubranie czegoś beżowego / brązowego? Chodzi mi konkretnie o poniższe przykłady.

Wtopą byłoby założenie czegoś takiego, w kolorze oliwkowo-brązowym?


Czy tradycyjnie założyć czarną spódniczkę tego typu, białą bluzkę i do tego czarna marynarka?

Co sądzicie? Warto też zwrócić uwagę, że obrona będzie pod koniec czerwca, więc możemy spodziewać się pięknej pogody i upałów.

Mile widziane podpowiedzi dziewczyn, które już miały za sobą obrony pracy dyplomowych i i na przykładzie swoim i dziewczyn z roku podpowiedzą co założyć.

Pozdrawiam.

Co założyć na obronę?

22 maj 2011 - 13:17:18

bardzo podoba mi się 1 zestaw i pasuje na obrone, u mnie na obronie kilka lat temu królowała biel+czerń ale sadze, że takie zestawienie jest również odpowiednie- stonowene kolory, elegancki krój- jestem na tak!

Co założyć na obronę?

22 maj 2011 - 13:17:53

Moim zdaniem 1 zestaw jest bardziej oficjalny i z pewnością się wyróżnisz wybrała bym 1, w 2 bluzka jest zbyt prosta.

Co założyć na obronę?

22 maj 2011 - 13:19:08

spódnica jest ok, tylko lepiej będziesz sie prezentować, gdy założysz do niej zapinana na guziczki białą koszulę;) również miałam obrone pod koniec czerwca...Powodzenia;)

Co założyć na obronę?

22 maj 2011 - 13:20:45

1 ok ale załóż koszulę nie t shirt!

Co założyć na obronę?

22 maj 2011 - 13:21:40

lepiej klasycznie

Co założyć na obronę?

22 maj 2011 - 13:23:08

koszulki w tych zestawach są za bardzo " na luzie". wydaje mi się, że na obronę trzeba założyć jakąś bardziej oficjalną, białą, klasyczną koszulę.

Co założyć na obronę?

22 maj 2011 - 13:26:19

Ja broniłam magisterkę w zeszłym roku i miałam na sobie czarną sukienkę ze stójką z H&M-u i na to żakiet Reserved z rękawami 3/4 + czarne szpilki na platformie. Oczywiście nie wszyscy byli ubrani na czarno, ale myślę, że to jest ważna chwila w Twoim życiu i powinnaś wyglądać elegancko.

Co założyć na obronę?

22 maj 2011 - 13:30:27

1 zestaw jest super tylko za miast t-shirta załóż bluzkę na krótki rękaw:)

Co założyć na obronę?

22 maj 2011 - 20:25:23

Cytat
renia7
1 zestaw jest super tylko za miast t-shirta załóż bluzkę na krótki rękaw:)
popieram

Co założyć na obronę?

22 maj 2011 - 20:28:55

według mnie to nie byłaby żadna wtopa :) super jest ten pierwszy zestawik, bardzo ładny i elegancki, tylko zgadzam sie z dziewczynami wyżej, że zamiast tej białej koszulki załóż koszule i bedzie ekstra. Powodzenia na obronie! :-)

Co założyć na obronę?

22 maj 2011 - 20:30:46

Spoko, te zestawy moga byc. Ja ubralam zwykla biala bluzke, czarne spodnie i szpilki. Szczerze mowaic tak sie stresowalam, ze mialam gdzies to jak wygladam, chcialam tylko jak najszybciej sie uwolnic od komisji;P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

KOTURNY H/N ?