Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-05 18:31 przez fragille.

niezweryfikowana
Posty: 850
Ostrzeżenia: 1/5

ja używam Little Black Dress z Avonu, polecam :) cena:ok 45zł za 50ml (cena zazwyczaj w każdym katalogu inna ;) )



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-09 18:09 przez qwertym.

Gabriela Sabatini- Elegance!Kupuję na allegro po na prawdę niskiej cenie, wiem, że to nie podróba, już nie raz kupowałam, a ostatnio zaryzykowałam z all i opłaciło się;) Sam zapach idealny na co dzień- delikatny, ale wyczuwalny, przy czy "nie narzuca się". Do tego przesiąka ubrania np szalik i zamiast papierochami w knajpie czuć właśnie perfumy przez długi czas.Do tego jest dosyć wydajny;)

Cytat
Sillla
kupuję podróby perfum za 35- 50 zł... gdzie oryginały ok 200 zł:)
i powiem wam że niczym się nie różnią i są nawet trwalsze od tych oryginałów:)
sama byłam w szoku...

ZGADZAM SIE!! ostatnio kupilam Lacoste Pour Femme i Magnifique - Lancome,za 100zł za 2flakoniki po 100ml,gdzie w sklepie dalabym z pół tys.

Używam dwóch: Sephora White, długo trzyma, nie wiem jak z ceną ale sądzę że w granicach 100zł, i CK One, pokochałam ją od pierwszego niuchnięcia:)

Thierry Mugler - Angel,
Paco Rabanne - BlackXS,
YSL - Parisienne..

W SuperPharmie jest stoisko z przecenionymi perfumami i znane marki można kupić nawet 60% taniej (niedawno za Givenchy - Amarige mariage dawałam jakieś 130 zł).

Jako facet dla kobiety osobiście polecam markę Jacomo. Nie podróbkowa firma, po prostu ma swoja bardzo fajne zapachy (sprawdźcie na basenotes). Zapachy nie płaskie, ale rozwijające się fajnie (przynajmniej wody dla facetów).

zweryfikowana
Posty: 1.422
Ostrzeżenia: 2/5

Ja ostatnio na iperfumach (super perfumeria) kupiłam Versace woman 100 ml (woda perfumowana) za 129 zł!!!!! + 14 zł koszt przesyłki. Zresztą polecam ich ofertę, bo mają mnóstwo takich okazji.

Ja kupuję tylko markowe perfumy i nie gadać, że podróba to to samo, bo widocznie nigdy nie miałyście oryginału skoro tak mówicie. Jestem oczarowana zapachami Thierry Mugler. Ostatnio kupiłam Womanity (bardzo przypomina mi mojego ukochanego Aliena) i dała bym za nie każde pieniądze. Prawdziwe koneserki perfum, czy są tu jeszcze takie??? :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-19 01:29 przez aniuchat.

Yves Rocher-piękny zapach, mi się znudził więc sprzedaję ;)

Cytat
kalla_0
Polecam Naomi Campbell With Kiss - sliczny, slodki zapach i ku mojemu zdziwieniu sa bardzo, bardzo trwale, a wystarczy doslownie kropelka i juz czuc zapach :-) Kosztuja ok. 50 zl.

Moje ulubione, ale najbardziej pasują na letnie dni, według mnie :D niestety trochę drogie są, ja za 15 ml zapłaciłam ostatnio 60 zł, a 30 ml kosztuje około 90 zł.
C - THRU też są śliczne i długo się zapach trzyma, a 30 ml kosztuje około 40 zł, a w internecie widziałam nawet 75 ml za 55 zł :) ja najbardziej lubię zapach "black diamond". Do tego są w ślicznej buteleczce z diamencikami na dnie :D

Ja osobiście często używam wód z biedronki - takich maleńkich. I cały dzień trzymają się spokojnie, no i pachną pięknie :)

a ja lubię Adasia i kupiłam za 32zł flakonik:)

ja, kiedy nie stać mnie na wydatek rzędu 150 - 200 zł, kupuję perfumy w kiosku. kosztują chyba ok 30 zł za 100 lub 75 ml, marka nazywa się chyba luxury, perfumy są wpisane w krajowy rejestr, zapachy zaskakująco trwałe i niemal identyczne jak oryginały, wiem, bo kupiłam sobie podróbkę versense versace, która pachnie identycznie. :) także polecam, mam obecnie nawet na zbyciu taką jedną - użyty raz odpowiednik bright crystal versace, mega długo się trzyma.

Oooo tak!
" HAVE FUN ! "

Calvin Klein One ! serce pieknie pachna i utrzymuja sie barrrrrrrrrrrrrrrdzo dlugo :D

za tester 200 ml placilam 120zl



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-19 07:57 przez Hakerina.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Super perfum!!!