Obecnie rozmawiamy o:

Rewelacyjne okna

gorący temat

Słodycze reklamowe

11 minut temu

produkty dla dziecka

15 minut temu

Prostownica tytanowa

godzinę temu

transport i spedycja

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ćwiczenia z Mel B a brak efektów..

12 cze 2014 - 21:46:32

U mnie brak efektow po 3 m-cach ale się nie zalamuje i cwicze sobie dalej. Cierpliwosci, w 2 tygodnie się nie spaslas to i w 2 tygodnie nie schudniesz.

ćwiczenia z Mel B a brak efektów..

12 cze 2014 - 21:53:54

bez diety się nie obędzie. Ćwiczyłam równy rok z chodakowską i nie stosując diety ważyłam tyle samo, ale poprawiła mi się sylwetka i znikł cellulit. Od dwóch dni ćwicze z mel tylko tym razem z dietką:) zobaczymy co z tego będzie:D

sukces to 70% dieta i 30% ćwiczenia także widzisz



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-12 21:56 przez beata0904.

ćwiczenia z Mel B a brak efektów..

12 cze 2014 - 22:02:43

lena-222 nie wracam do dawnych nawyków + mam 17 lat :P

ćwiczenia z Mel B a brak efektów..

12 cze 2014 - 22:12:53

u mie po 2-3 tygodniach bylo widac efekty, podniosla mi sie pupa i piersi oraz nogi zrobily bardziej umiesnione-nie mialam zamiaru chudnąć.

niezweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 5/5

ćwiczenia z Mel B a brak efektów..

24 cze 2014 - 17:17:52

Ja ćwiczę z Mel B po ok pół godz dziennie i do tego dieta 5 zdrowych posiłków z oryginalnych przepisów regularnie . efekty są może nie jakieś super widoczne, ale poprawił mi się wygląd skóry i ciało sie ujędrniło

ćwiczenia z Mel B a brak efektów..

19 lut 2015 - 19:31:33

jakie oczekiwania, cudu niemal. Moniaa7 jeśli spodziewałaś super efektu po takim czasie, to chyba zupełnie nie znasz swojego ciała i jego możliwości. Na takie coś mogą liczyć dziewczyny, które pół dnia siedzą w siłowni i mają ostrą dietę. Jak nie masz tyle samozaparcia, to efektów zacznij sie spodziewać po pół roku. teraz przedłuż trening do przynajmniej 45 minut cięgiem. włącz bieganie jeszcze do tego. zmieniaj zestawy ćwiczeń, pełno ich jest na stronach typu stylowi.pl albo http://zdrowiedietasport.pl/ .
i dieta, dieta, dieta - to podstawa, ćwiczeniami w zasadzie podkręcasz metabolizm i spalanie zapasów, ale najwięcej zależy od tego, co w siebie wkładasz. patrz na jakość produktów: zamiast sałatki z hiszpańskich pomidorów, lepiej zrób lekką pomidorówkę na koncentracie - nasze pomidory przynajmniej w ziemi rosły, a nie w wełnie mineralnej.

ćwiczenia z Mel B a brak efektów..

26 mar 2015 - 16:59:41

Mi się udało zrzucić 17 kg w 7 miesięcy. Ćwiczyłam na zmianę z Chodakowską i Mel B. Efektów od razu nie było widać... Pierwsze efekty zauważyłam po miesiącu ale i tak nie były spektakularne. Tutaj trzeba uzbroić się w cierpliwość. Apropo ćwiczeń Mel B pisałam o niej na blogu jak i ogólnie o aktywności fizycznej. Znajdziesz tam również porady dotyczące odchudzania i motywacji www.schudnijsama.pl

ćwiczenia z Mel B a brak efektów..

26 mar 2015 - 17:12:48

lena-222 to widzisz kazdy jest inny bo ja bez diety po 2 m-cach na silowni schudlam w biodrach i w pasie po ok 5cm i wagowo 5kg:) Dodam ze nie jestem grubasem, bo otyłym osobom latwiej zrzucic, po prostu chcialam poprawic to i owo a majac diete 2500 kcal dziennie, jedząc masę weglowodanow (bo mam skazę bialkową i bialko musze ograniczac), objadajac sie nawet na noc waga i centymetry wciaz mi lecą az milo w lustrze sie przegladac, po prostu postawilam na ruch.....Ale fakt jest ze jak ide cwiczyc to daje z siebie nie 100 ale 110%, ciuchy mam cale mokre po treningu:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Oczyszczanie organizmu z toksyn