Obecnie rozmawiamy o:

Prostownica tytanowa

gorący temat

transport i spedycja

godzinę temu

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

bulimia...

04 kwi 2013 - 21:21:17

jeżlei tak robisz lub zaczynasz, to przestań i idz się leczyć, bo zniszczy Ci to życie, jeżeli potrzebujesz pomocy i chcesz pogadac to pisz na priv, ja cierpię od 15 roku życia na bulimię i to najgorsza rzecz w moim życiu

bulimia...

04 kwi 2013 - 21:21:46

Cytat
fajnakropka
Nie bardzo rozumiem o czym tu dyskutować, przecież takie zachowanie to choroba :/

bulimia...

04 kwi 2013 - 21:21:55

To cos musi lezyc na psychice , jezeli najpierw sie objesz jak niewiem a potem chcesz wymiotowac brrr

bulimia...

04 kwi 2013 - 21:22:33

W ogóle co za temat...?

Co sądzicie o schizofrenii? Hot or not?
A nerwica jest teraz trendi?

bulimia...

04 kwi 2013 - 21:23:13

Mam emetofobię, więc nie da rady :D

bulimia...

04 kwi 2013 - 21:24:11

Cytat
kiciek1985
głupie i wyniszczające organizm.

autorko chcesz się pochwalić, ze to robisz i szukasz koleżanki do wspólnych haftów?
może warto by było udać się do psychologa?

Nie, nie... Ja tego nie robię. Zastanawiam się tylko, szukałam po różnych forach i chciałam zapytać tutaj. Tak z czystej ciekawości czy można tak schudnąć.

bulimia...

04 kwi 2013 - 21:25:03

Cytat
Evans18
Mam emetofobię, więc nie da rady :D

to ciesz sie że nie masz takiego dziecka jak ja, które co chwilę wymiotuje. musiałabyś uciekać z domu w kółko.

bulimia...

04 kwi 2013 - 21:25:46

Cytat
czarnulka1000
To cos musi lezyc na psychice , jezeli najpierw sie objesz jak niewiem a potem chcesz wymiotowac brrr

chyba leżeć jeśli już.........

autorko to bulimia, jeśli cie to jara to polecam wizytę u psychologa.

bulimia...

04 kwi 2013 - 21:26:51

Cytat
Evans18
Mam emetofobię, więc nie da rady :D

O w mordę! Nie wiedziałam, że coś takiego istnieje. Od zawsze chorobliwie bałam się wymiotów, teraz już wiem jak to się nazywa. :))

bulimia...

04 kwi 2013 - 21:26:56

Cytat
Madellane
kwas z żołądka niszczy szkliwo i podrażnia przełyk - ohyda ![/q



Racja!! Tak wiec kto to robi niech lepiej idzie to psychologa bo raczej jest to choroba.....zle wplywa na zdrowie.Cos okropnego ale jak komus sie to podoba to niech idzie za glupota;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-04 21:29 przez XmysiuniaX.

bulimia...

04 kwi 2013 - 21:27:14

Jakie mam zdanie na temat wymiotowania po jedzeniu? Naprawdę?

Zaburzenie odżywiania wywołane przerażającą bezsilnością przeplatającą się z ogromnymi wyrzutami sumienia. Problemem zazwyczaj nie jest samo jedzenie bądź chęć schudnięcia, zazwyczaj tkwi on o wiele głębiej.

zweryfikowana
Posty: 1.554
Ostrzeżenia: 1/5

bulimia...

04 kwi 2013 - 21:32:27

ja tylko jak miałam grypę jelitową no to samo się.. ;D

bulimia...

04 kwi 2013 - 21:36:52

Wymiotowanie to jedno z najbardziej nieprzyjemnych uczuc jakich miałam okazje doświadczyc, więc nie wyobrażam sobie tego robic specjalnie... NAwet jak jestem chora i czuje mdłosci to błagam w myslach aby jednak do tego nie doszło ;D
Do tego dochodzi fakt, że jest to szkodliwe dla zdrowia, niszczy szkliwo itd fuj.
Chociaż jako, że nie lubie uczucia bycia najedzoną to czasem jak je odczuwam mysle sobie " co za obleśne uczucie az ma sie ochote zwrocic" jednak nic by mnie nie przekonało by praktykowac cos takiego...i współczuję osobom chorym które odczuwają przymus by to robic.

bulimia...

04 kwi 2013 - 21:37:58

to CHOROBA. ale gimbaza chce na sile się 'odchudzić', także praktykuje takie metody zamiast rozsądnej diety. cóż..

bulimia...

04 kwi 2013 - 21:40:16

Jaka pustą trzeba być osobą by aż tak przejmować się swoim wyglądem by niszczyć zdrowie. Idź pobaw się w dzięcioła przy ścianie albo zamieszkaj pod mostem. Za jakiś czas będziesz wręcz prosić nawet o najgorszej jakości jedzenie i nie w głowie będą Ci głupie pomysły.

Nigdy nie zrozumiem i nie będę tolerować anoreksji czy bulimii.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-04 21:40 przez 19BaMbOoChA90.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dziwne rzeczy w jedzeniu...