Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak wzmocnić włosy???????

26 lis 2012 - 12:51:03

a ja mam ogromny problem z przesuszonymi, kruszącymi się końcówkami :(
Nie rozumiem już czemu- codziennie nakładam na nie albo olej rycynowy, albo olejek kokosowy/migdałowy na całą noc. Robię maseczki- najczęściej Wax (kiedyś pomagał mi bardzo, teraz mam po nim totalnie splątane siano (?)) nie używam szamponów ani maseczek z silikonami- tylko z naturalnymi składnikami, biorę Belissę z podwójną dawką skrzypu, piję herbatkę ze skrzypu. Codziennie myję włosy i suszę ok 10 min, farbuję szamponem koloryzującym co miesiąc- wiem, że te 2 rzeczy szkodzą, ale akurat z tego nie zrezygnuję... nie wiem już naprawdę co robić. Niedługo znów będę musiała obciąć to co mi urosło- i mam wiecznie tę samą długość włosów :(

jak wzmocnić włosy???????

26 lis 2012 - 13:04:44

mi w pewnym momencie tez strasznie dużo wypadało ;/ to było dla mnie przerażające bo podczas mycia to po prostu wypadały garściami...i tak mam słabe włosy (jest ich sporo ale są cienkie)... od dawna ich nie farbuję , nigdy nie prostowałam, niestety suszarki muszę używać.
postanowiłam cos z tym zrobic- te wsyztskie pseudo suplementy nigdy na mnie nie działały- kupiłam tylko vita pil do łykania (seboradin niger szampon i balsam) maskę VAX - i zaczęłam łykać minerały z firmy Forever- nie wiem co dokładnie spowodowało to ze teraz może mi dwa włosy podczas mycia spadają- ale widocznie ta kuracja mi pomogła- włosy są o wiele ładniejsze, nie kruszą się nie łamią szybko rosną i nawet podczas szczotkowania nie wychodzą... (ODPUKAĆ!) :) wiec ja dalej stosuje te kosmetyki (szmpon zmieniłam na radical- bo tez jest dobry)

zweryfikowana
Posty: 417
Ostrzeżenia: 2/5

jak wzmocnić włosy???????

26 lis 2012 - 13:09:20

Cytat
selena_16
Ja też mam ten problem ;/ od pewnego czasu używam tabletek które wzmacniają włosy i paznokcie i po tygodniu zauważyłam ,że są efekty .Tabletki nazywają sie SILICA i kosztują w aptece koło 17 zł ;p

też kiedyś brałam, jednak jak w aptece nie było, kupiłam cynk.
Najzwyklejszy cynk za 7 zł 30 tabletek, jedna na dzień, stosuje już ok 6 miesięcy i jestem zadowolona

jak wzmocnić włosy???????

26 lis 2012 - 13:11:01

Cytat
bizuteria2
znajome polecaja mi MERZ SPECIAL,kupilam w internecie i czekam wlasnie az przyjdzie. podobno tyko miesiac bierzesz i masz efekty, potem juz nie musisz jak przy innych tego typu srodkach

Ja je biore ponad miesiąc i są efekty! Faktycznie włosy już nie wypadają! Polecam (wcześniej brałam skrzypovite i nie było takich rezultatów)

zweryfikowana
Posty: 1.211
Ostrzeżenia: 1/5

jak wzmocnić włosy???????

26 lis 2012 - 13:13:37

kochane,
co pomaga- na pewno:
- olejek rycynowy wraz z jajkiem a dokładnie z żółtkiem,
- odżywka i szampon z fm - nie to ,że go reklamuje bo sama to sprzedaje, tylko dla tego ,ze mam długie włosy i mi na prawdę pomógł ;)
to są moje sposoby na poprawę kondycji włosów ;))


ooo i podobno merz special dobrze działa;) chyba też ktoś o tym wspomniał :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-26 13:14 przez chocolate78.

jak wzmocnić włosy???????

26 lis 2012 - 13:17:10

ile trzymasz na włosach naftę?

niezweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 6/5

jak wzmocnić włosy???????

18 lip 2013 - 16:14:28

http://modafon.pl/804-jak-wzmocnic-wlosy.html tutaj mozna dowiedzieć się więcej o wzmocnieniu włosów

jak wzmocnić włosy???????

18 lip 2013 - 16:23:34

Ja mam podobny problem, tyle że mam krótkie włosy. W poniedziałek wybieram się na rekonstrukcję włosów (JOICO), mam nadzieję że to mi pomoże.

jak wzmocnić włosy???????

29 maj 2014 - 16:01:53

Wzmacniam cebulki włosów stosując żel do wcierania w skórę głowy Biovaxmed. Nie wypadają mi już tak bardzo włosy (jest w normie)i zauważyłam, że rosną nowe, małe włoski.

jak wzmocnić włosy???????

03 lip 2014 - 18:10:56

/.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-19 12:59 przez pysiaxdxd16.

jak wzmocnić włosy???????

28 sie 2014 - 19:46:20

polecam blog ANWEN, i wszelkiego rodzaju oleje :)

jak wzmocnić włosy???????

07 wrz 2014 - 17:02:41

Odżywienie keratynowe - polecam ! w tym roku miałam już dwa razy.

jak wzmocnić włosy???????

09 wrz 2014 - 22:13:13

Cytat
kisiyah
polecam blog ANWEN, i wszelkiego rodzaju oleje :)

Blog Anwen też polecam, ale nie wszystkiego rodzaju oleje... Nie wszystkie będę służyć, np. olejek kokosowy wielu osobom nie pomaga.

jak wzmocnić włosy???????

05 paź 2014 - 15:48:26

Miałam duże niedobory witamin w organizmie, niestety rzadko jem owoce, warzywa, chyba że najdzie mnie mega ochota.
Zaczęłam łykać tabletki z witaminą A. Najzwyklejsza witamina A, w aptece ok 5zł za jakieś 100szt. Oprócz tego stosuje swoje własne maseczki i wcierki.
1) Olejek rycynowy ( w aptece ok 3-4zł) rozgrzewam nad ogniem lub świecą, rozczesuje włosy i dzielę na przedziałki, w każdy przedziałek wcieram po troszkę ciepłego olejku. Trzymam to kilka godzin lub przez całą noc.
Robię tak raz w tygodniu.

2) Olejek rycynowy+olej arganowy (kilka kropel) mieszam w kieliszku i taką mieszankę daję na włosy a dokładnie od połowy (mam tendencję do przetłuszczania włosów), trzymam to na włosach do umycia a czasami nawet do rana.

3) Wcierka Jantar i mgiełka Jantar
Wcierkę codziennie stosuje w skórę głowy (kupuję ją na allegro za 8zł) i trzymam do umycia
Mgiełkę (allegro ok 6zł) psikam bezpośrednio na umyte włosy, które już trochę wyschły. Po niej mam wrażenie na takie odświeżone włosy, uczucie puszystych i odżywionych.

jak wzmocnić włosy???????

14 lis 2014 - 15:47:56

Dieta jest bardzo ważna, z tym się zgadzam. Zauważyłam,że obecnie moja skóra i włosy są w o wiele lepszej kondycji niż na studiach kiedy o odżywiałam się głównie fast foodami.
Niemniej sama nie mam zbyt mocnych i ładnych włosów ( taka po prostu moja natura) tak więc trzeba się trochę wspomagać dodatkowymi środkami. Zachwycona jestem olejkiem arganowym. Kosmetyki, które mają go w składzie bardzo fajnie nawilżają włosy a jednocześnie ich nie obciążają. Lubię serię Argan Cece of Sweden a w szczególności ich serum na końcówki. Wcieram je w co drugi dzień i zauważyłam,że o ile wcześniej bardzo mi się rozdwajały to obecnie nie mam już praktycznie tego problemu.
Obecnie poluję na ich szampon z odżywką bo widziałam ,że okresowo pojawia się w promocji w Superpharm.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Oryginalna fryzura