Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10

jak wzmocnić włosy???????

09 sty 2019 - 11:45:16

U mnie naturalne rzeczy zdziałały cuda :) Pice drożdży, siemienia lnianego, oleju lnianego. Do tego wcierki ziołowe - z czarnej rzepy, capitavit, z kozieradki. Na efekty trzeba długo czekać i trochę popracowac, ale na pewno warto!

jak wzmocnić włosy???????

15 sty 2019 - 17:08:43

Hej dziewczyny,
proszę Was o radę.. Może któraś z Was miała podobnie:
3 miesiące temu urodziłam synka :D
Od porodu włosy strasznie zaczęły mi wypadać :( jako że karmię piersią szukam jakichś naturalnych sposobów, które pomogłyby mi poprawić kondycję skóry głowy i włosów, a przede wszystkim powstrzymałby wypadanie.
Kiedyś próbowałam już oliwy, jajek, czy nawet wywary ze skrzypu. Pomagało trochę na wzmocnienie włosów, ale raczej bez szału. Tym razem chciałam spróbować czegoś może mniej oczywistego i znalazłam tutaj https://www.zadbanewlosy.pl/domowe-sposoby-na-wypadanie-wlosow przepis na koktajl z siemienia lnianego. Co o tym sądzicie. Mam akurat w domu dużo siemienia - zostało po problemach trawiennych babci :D
Czy któraś z Was już próbowała? Czy zachód z koktajlem warty jest efektów? I najważniejsze czy taki zabieg nie będzie jakoś niekorzystnie wpływał na syka? wiecie wszystko ma w sobie alergeny - czy np. siemię lniane nie wywoła alergii itp?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.