Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

Jakie ogrzewanie domu

13 minut temu

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak wzmocnić włosy???????

03 lip 2022 - 10:05:53

U mnie spisały sie rewelacyjnie kosmetyki Pilomax. Znajdziecie je w aptekach lub na stronie producenta. Fajny skład i konsystencja sprawiają, że aplikacja produktu jest łata i przyjemna. Włosy są miękkie, gładkie i lśniące. Serdecznie polecam.

jak wzmocnić włosy???????

18 lip 2022 - 22:29:30

a co myślicie o Merz Spezial Dragees? czy ktoś próbował

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 7/5

jak wzmocnić włosy???????

29 sie 2022 - 14:37:24

Mi pomogło regularne stosowanie odżywek po każdym myciu. Wczesniej olewałam sobie sytuację i po prostu myłam na szybko szamponem. Obecnie stosuję odżywki oraz włosy wyglądają o wiele lepiej. Nie łamią się tak jak wczesniej, poza tym nie są tak zniszczone oraz mam mniejszy problem z ich rozczesaniem, co wcześniej bywało bardzo problematyczne:
https://produktybonifraterskie.pl/sklep/

Polecam szczeólnie serię Alchemia Drzew do zakupienia u ojców Bonifratrów na ich stronie www.




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-08-31 07:25 przez Emilenda.

jak wzmocnić włosy???????

19 wrz 2022 - 13:50:30

Przede wszystkim jeść zdrowo.

jak wzmocnić włosy???????

19 paź 2022 - 15:06:07

Cytat
monikajanik
a co myślicie o Merz Spezial Dragees? czy ktoś próbował

Tak, ja próbowałam i merz spezial to jedyny suplement który naprawdę działa na moje włosy. Dużo szybciej mi rosną a mam ciemny odrost więc dokładnie widzę. Także jak się zastanawiasz się nad kupnem to ja osobiście polecam.

jak wzmocnić włosy???????

21 paź 2022 - 20:01:02

No mi tez suplementy mega pomogły... na poczatku podchodzilam do tematu sceptycznie, ale jak zobaczylam pierwsze efekty, to zmienilam zdanie

niezweryfikowana
Posty: 135
Ostrzeżenia: 5/5

jak wzmocnić włosy???????

24 paź 2022 - 20:32:29

a jakie konkretnie stosowałas? i przez jaki czas?

jak wzmocnić włosy???????

25 paź 2022 - 19:42:42

Wiesz co, jesli o mnie chodzi to moge ci polecic ten zestawik https://eksperciwlosow.pl/products/haircell-therapy ma w skladzie komórki macierzyste i 4 koloidy- złoto, srebro, cynk i miedź. Bardzo fajny bo nadaje sie do wszystkich rodzajów włosów i do wszystkich rodzajów skóry głowy.

jak wzmocnić włosy???????

07 lis 2022 - 09:11:40

Niecały rok temu Włosy wypadały jak szalone (covida wtedy nie miałam) . Dosłownie bałam sie myć, bo wyciągałam dosłownie włosy pasmami. Do tego ogólna kondycja moich włosów była bardzo zła, mimo idealnych wyników krwi.
Łykałam biotynę . Niewiele to dawało. Jakiś czas temu byłam u nas w Poznaniu w centrum nie opodał św, Marcina na ul Ratajczaka jest sklep konopny konopna farmacja zaszłam tam i kupiłam pare rzeczy
Kupiłam Capillus Serum do włosów z kofeiną coś takiego https://konopiafarmacja.pl/mydla-i-szampony-konopne/288-capillus-serum-do-wlosow-z-kofeina.htmlsiarkę organiczną MSM i szczerze powiem, pomogło. Używałam ok 2 mies. Przegląd szamponów, wyrzuciłam wszystko z silikonami, sls itp.kupiłam bardziej naturalne szampony i odżywki. Zaczęłam stosować olejowanie włosów olejkiem konopnym editt . pięknie lśnią i zauważyłam że się nie łamią jak przedtem są zdrowsze stosuję go też na twarz super nawilżenie

powiem tak dziewczyny zakochałam się w produktach z konopi dla mnie to całkiem nowy temat

jak wzmocnić włosy???????

08 lis 2022 - 15:15:54

Rzuć okiem tu https://www.manada.pl/p-poz-vianek-normalizujacy-tonik-wcierka-do-skory-glowy-150ml-dlugi-termin-waznosci . To normalizujący tonik-wcierka do skóry głowy. Produkt bazuje na naturalnych składnikach. Stymuluje porost włosów, ogranicza ich wypadanie. Takie wcierki są teraz mega popularne i wiele osób chwali sobie efekty ich stosowania.

jak wzmocnić włosy???????

23 lis 2022 - 15:01:11

Ktos robil ten kurs? https://przewodnikterenowy.pl/
Chce miec papiery zeby byc przewodnikiem terenowym, mam jakies tam stare, ale stracily niby waznosc.
Macie jakies opinie o tych kursach?
Milego dnia zycze

jak wzmocnić włosy???????

16 sty 2023 - 10:59:20

Polecam stosować cynk tylko w formie leku a nie suplementów. Powinno pomóc,bo może masz jakieś niedobory :)

jak wzmocnić włosy???????

06 lut 2023 - 08:30:25

ja odkąd zaczęłam dbac o diete i się suplementowac, to jest zdecydowanie lepiej. robię też peelingi enzymatyczne i plukanki ryżowe

jak wzmocnić włosy???????

02 lip 2023 - 13:07:39

Polecam kosmetyki Wax pilomax. Od lat ich używam.

jak wzmocnić włosy???????

25 lip 2023 - 18:47:16

Moje włosy były zniszczone przez ciągłe rozjaśnianie. Odstawiłam drogeryjne farby, podcięłam pokruszone końcówki, robię olejowanie a do stylizacji używam suszarki philips sense iq z jonizacją, która dostosowuje temperaturę suszenia do kondycji włosów i wyglądają o wiele lepiej.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sprzęt do układania włosów do zgarnięcia