Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Budowa domu

1 minutę temu

Projekt wnętrza

35 minut temu

usługi stomatologiczne

38 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak wzmocnić włosy???????

15 lis 2014 - 23:16:28

Zależy czy chcesz je wzomcnić naturalnie czy bardziej tebletkami. Naturalnie to polecam maskę z drożdży spożyczych-szybciej rosną, są lśniące i zdrowe, maskę z oliwy z cytryną czy z żółtek jajek.

niezweryfikowana
Posty: 146
Ostrzeżenia: 5/5

jak wzmocnić włosy???????

18 lis 2014 - 09:24:04

Fajna jest ta maska głęboko odżywcza z fructisa, gęste i zachwycające. Włosy wyglądają lepiej i są fajne lśniące.

jak wzmocnić włosy???????

08 gru 2014 - 22:01:38

ja przy myciu tak mam , potem przy czesaniu cos mi się zdaje że zaraz zostane łysa ....a długo nie farbowałam były wzmocnione nagle zafarbowałam i duuuuuzo duuuzo wypada bo na czarno ;/ teraz zamierzam zmienic kolor na braz i łudzic się że dalsza pilęgnajca jakoś je wzmocni ;/ moze to nawet przez wode sie dzieje ? podobno teraz kazdemu tak wypadają włosy .

zweryfikowana
Posty: 125
Ostrzeżenia: 7/5

jak wzmocnić włosy???????

09 gru 2014 - 15:01:28

Skorzystaj z oferty mojej szafy, kup szampon i odżywkę do włosów farbowanych z serii orchidei FM Group.

oraz Dodam że osobom, które ostatnio u mnie kupiły bardzo pomogły te nowoczesne produkty.
Spróbuj! serce

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 1/5

jak wzmocnić włosy???????

22 gru 2014 - 14:41:57

Polecam serie MACADAMIA bardzo dobrą kuracją dla zniszczonych włosów !
Kosswell Macadamia Reinforce
Wzmacniająca i regenerująca ​​do włosów z olejkiem Macadamia. Jej aktywne składniki wnikają w głąb włosa dostarczając białek, witamin, kwasów tłuszczowych i przeciwutleniaczy. Regeneruje włosy, dając im niesamowity połysk. Zapobiega puszeniu się włosów i sprawia, że są bardziej elastyczne. Zapewnia trwały efekt.
Jest świetna naprawde mam ją wypróbowaną wiec warto!tak

Ja ją zamowiłam na tej stronie :

http://www.progress.wrzesnia.pl/index.php?mod=shop&cat=132&pID=7792


Nie tylko Ty masz taki problem z włosami...ale ja znalazłam swój sposób polecono mi serum w ampułkach i są wietne!!! :D
Mam długie włosy i ciągle mi wypadały nie mówiąc o rozczesywaniu itd. to masakra...
Zaczęłam używać ampułek i rewelacja tak

DO TEGO SUPER KURACJA W AMPUŁKACH !!!


Kosswell Koxidil Regenerate brawo

Serum przeciw wypadaniu włosów, które skutecznie walczy ze zmianami powodującymi wypadanie włosów. Jego aktywne składniki poprawiają mikrokrążenie skóry głowy i stymulują aktywność komórkową u nasady włosów, zwiększając ilość włosów w okresie wzrostu i zmniejszając liczbę strat w fazie wypadania.
Należy stosować po umyciu bezpośrednio na skórę głowy delikatnie masując przez ok. 1 min. nie spłukiwać.

http://www.progress.wrzesnia.pl/index.php?mod=shop&cat=32&pID=2086

POLECAM !!! chcę to! tak





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-23 09:47 przez stylistka_23.

jak wzmocnić włosy???????

13 sty 2015 - 16:39:22

Bardzo polecam seboradin w ampułkach czerwony na wypadające włosy mi pomógł, a także wypadały mi włosy garściami. Nadal używam zapobiegawczo :)

jak wzmocnić włosy???????

31 sty 2015 - 22:11:49

Cytat
Anezz
Wzmacniam cebulki włosów stosując żel do wcierania w skórę głowy Biovaxmed. Nie wypadają mi już tak bardzo włosy (jest w normie)i zauważyłam, że rosną nowe, małe włoski.

Dodatkowo masaż głowy pomaga, a przy wcieraniu czy żelu czy ampułek pobudzamy cebulki do wzrostu.

jak wzmocnić włosy???????

10 lut 2015 - 11:28:58

a co sądzicie o odżywce do włosów Jantar?

jak wzmocnić włosy???????

10 lut 2015 - 14:34:19

Jedwab z Bioslika moim zdaniem najlepsze co może być dla włosów. Dobrze się rozczesują, są nawilżone i ładnie pachną. Odżywki, maski itp zmieniam co jakiś czas, a temu produktowi jestem wierna x lat i nie znalazłam żadnego zamiennika.

jak wzmocnić włosy???????

11 lut 2015 - 20:36:29

Długo się męczyłam z maskami, odżywkami i innymi kuracjami na włosy... bez żadnego efektu... Dopiero jak lekarz polecił mi uzupełnić niedobór cynku w organizmie, to włosy przestały mi wypadać i znacznie się ich struktura poprawiła ;)

jak wzmocnić włosy???????

14 lut 2015 - 22:53:46

Ja zaczęłam stosować maseczki z olejkiem rycynowym, to jest sprawdzona i naturalna metoda na polepszenie kondycji włosów

jak wzmocnić włosy???????

19 mar 2015 - 14:25:33

Cytat
paulinaa0
a co sądzicie o odżywce do włosów Jantar?

U niektórych się sprawdza, jak nie zastosujesz to się nie dowiesz. Taka prawda, każde włosy i skóra głowy jest inna, to co działa na jednego, nie musi na innego.

jak wzmocnić włosy???????

02 kwi 2015 - 20:45:24

A co jeśli włosy bardzo wypadają? Co oprócz suplementów może je uratować?

jak wzmocnić włosy???????

03 kwi 2015 - 10:57:46

Bardzo często poleca się mezoterapię. Ale ja proponuję zacząć od kuracji ampułkami, najlepsze są kerastase (wiadomo, są też najdroższe). Dobrze sprawdzają się te z aprteki. Najpierw sprawdz ofertę Trena.pl np profesjonalnej linii L'oreal, trena.pl/kuracje/224-l-oreal-professionnel-animexil-advanced-kuracja-przeciw-wypadaniu-wosw-3474630467668.html
Zacznij od tego, cena nie straszy a warto. Sama widziałam efekt u mojej Mamy.

jak wzmocnić włosy???????

03 kwi 2015 - 11:23:13

Jeszcze koleżanka podrzuciła mi Radical ale to raczej długoterminowa odbudowa. Za link Ci bardzo dziękuję! Zaraz wszystko sprawdzę, o L'oreal słuszałam, zwłaszcza o Renexilu.
Dzięki za pomoc ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jaki kolor?