Obecnie rozmawiamy o:

Słodycze reklamowe

gorący temat

HPV czy mam sie bać?

godzinę temu

schody i balustrady

dzisiaj o 18:36

Reklama - pomóżcie;)

dzisiaj o 15:28

Biznes

dzisiaj o 14:59

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kochane,
mam potwornie zniszczone włosy. Rozdwojone końcówki, połamane, matowe, suche na końcach, a właśnie z kolei przetłuszczają się u nasady. Nie wiem czego używać na te zniszczone włosy, bo szampony o takim przeznaczeniu obciążają mi włosy, tak samo odżywki. Jestem totalnie zrezygnowana, podcinałam końcówki, ale efekt jest bardzo minimalny. Co mogę jeszcze zrobić?

może po prostu lekki szampon nawilżający+odżywka?

Mam ten sam problem ...

Polecam szampon i odżywkę firmy WELLA PRO SERIES REPAIR. Super nawilża włosy, są miękkie, ale nie tłuste. Ale właśnie nie wiem co z tymi przetłuszczającymi się włosami u nasady...bo zdecydowanie na resztę powinnaś stosować jakiś zestaw naprawczy ( ten o którym mowa wyżej)



mam ten sam problem

polecam naturalny szampon do włosów przetłuszczających się bez parabenów, SLS itp..ble ble, do tego odzywkę n=do włosów zniszczonych..ale tylko na same konce, tak zeby nie stykało się ze skórą głowy( tu mogę polecić Dave_intensive repair) oraz polecam również używanie jedwabiu na konce na wilgotne włosy! na suche tylko w wypadku gdy się puszą. Jeżeli twoje włosy są bardzo zniszczone polecam zastosowanie maski z Biowaxu do włosów zniszczonych..ładnie wygładza rozdwojone koncówki, odbudowuje włosy i jest nawet spoko.

Ja mam strasznie tłuste włosy, niestety... Już taka moja natura, nawet badania na hormony robiłam...
Myję włosy szaponem babydream z ross... a na 1/2 długosci włosow nakładam odżywkę, spłukuję. Później od czasu do czasu nakładam serum na końcówki np. Avon ok 13 zł lub jedwab.

olejek alma - on nie przetłuszcza włosów a fajnie nawilża- ma rewelacyjnie opinie na y.t i wizażu.

polecam tez szampon joanna z jedwabiem seria salonowa ( kupisz w hurtowni)

oraz odżywkę matrix sleek look ( totalne cudo!) nakladaj od połowy dł. nie na skórę głowy.

jedwab chi (ma dobry sklad)

maska kalliosa placenta i maska creame latte

to moj żelazny zestaw + podcinanie co 2 mies. to bardzo pomogło mialam zniszczone wlosy po dekoloryzacji po farbowaniu i prostownicy.

to polecam wszystkim:)

Znalazłam w internecie o maseczce do włosów:
Jeżeli nasze włosy są zniszczone i wypadają zróbmy następującą kurację: 1 żóltko + 1 łyżka oleju rycynowego + 1 łyżka oliwy z oliwek. Wszystko dokładnie wymieszać, lekko podgrzać i nanieść na włosy. Następnie nałożyć czepek, owinąć głowę ręcznikiem i taką maseczkę możemy trzymać nawet całą noc (ale wystarczy również godzinę). Następnie włosy myjemy, a do ostatniego płukania dodajemy sok z cytryny lub ocet jabłkowy. W przypadku, gdy nasze włosy mają tendencję do przetłuszczania, sok z cytryny możemy dodać także do maseczki.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-12 00:48 przez mala1463.

Mam ten sam kłopot , jeszcze do tego włosy mi strasznie wypadają , a nie prostuje , raz na jakiś czas wysuszę włosy.
Od czego to może być ?

Hej tu masz na temat regeneracji włosów, jeśli masz zniszczone, suche, łamliwe itp... to na pewno się Ci przyda. A także mówią co używać więc można podpatrzeć ;)

Taka seria jak Prosalon https://chantal.com.pl/produkty-profesjonalne/prosalon-professional/ od Chantal
jest przeznaczona dla osób, które chcą zadbać o włosy. Zarówno szampony jak i odżywki w sprayu bez spłukiwania.

Hej, zanim podejmiesz jakąkolwiek kurację i będziesz szukać sposobu na przetłuszczające się włosy to warto wpierw sprawdzić źródło problemu, czyli dlaczego nasze włosy się przetłuszczają, tutaj polecam artykuł, który mi pomógł na stronie https://fryzomaniacy.pl/a/enll,dlaczego-moje-wlosy-sie-przetluszczaja



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-11-07 15:12 przez Wanda45.

ja próbowałam rożnych rzeczy na zniszczone włosy, a okazało się, że ostatecznie najbardziej pomogły mi suplementy :) także czasami warto zadbać też o siebie od środka :) dużo to daje

niezweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 6/5

No ale suplementy tez trzeba wiedziec jakie kupic.. ja nie mam pojecia na co zwracac uwage ,jak podpowiesz,to rozważe

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

długie włosyyyy...