Ostrzeżenia dla użytkowniczki bialamgla:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (01-11-2017 14:19) Spam.
Ja jak kiedys bralam tabletki i mialam taka sytuacje (zatrucie pokarmowe) to przyjelam druga tabletke jak juz kompletnie nie mialam czym zwracac... nie jadlam tez przez 3 kolejne godziny by nie podraznic zoladka do kolejunych wymiotow ale dodatkowo uzywalam gumek przez tydzien.. teraz mam juz wkladke i jest dla mnie duzo wygodniejsza i bardzo sie ciesze ze ja zalozylam :)
moderator (01-11-2017 14:19) Spam.
Ja co prawda mam wkladke ale powiem Ci szczerze ze pierwsze slysze by byla az taka reakcja po odstawieniu... Mowisz ze chcesz zrezygnowac z antykoncepcji bo masz kilka skutkow ubocznych.. wiesz ze jest to wina zle dobranych tabletek a nie tabletek ogolnie samych w sobie? Idz do lekarza i zmien tabletki to wszystko wroci do normy
moderator (01-11-2017 14:20) Spam.
ja mam wkladke akurat ale kiedys bralam tabletki i z tego co mi wiadomo mleko nie ma negatywnego wplywu na antykoncepcje
moderator (03-03-2018 07:36) Spam.
Ja po wielu roznych metodach zdecydowalam sie w koncu na tabletki antykoncepcyjne.. Lekarz zaproponowal mi niskohormonalna belare i jestem zachwycona ich dzialaniem. Okresik regularny, pms brak, okres malo obfity. Dla mnie rewelacja bez skutkow ubocznych :D
moderator (03-03-2018 07:36) Spam.
U mnie zanim zaczelam brac belare wystepowala bolesnosc kilka dni przed okresem, pms, przy owulacji czulam klucie jajnikow.. lekarz dal mi te tabletki na regulacje okresu i libido i pomoglo :D
moderator (03-03-2018 07:38) Spam.
Problem jak mniemam jest albo wlasnie w niewlasciwej ilosci hormonow badz poprostu nastapila u was nuda i monotonia zycia codziennego.. zmeczeni praca, przytloczeni problemami bez czasu dla siebie... ja bym najpierw poszla do ginekologa i zapytala czy ma cos na poprawe libido, mnie np bardzo pomogly tabletki antykoncepcyjne belara. Warto tez zainwestowac np w jakies gadzety erotyczne :)

Zamknij to okno