Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 20 21 22 23 24 ... 26 27 -->

jeśli chodzi o Łódź to
Maciek Ricci e Capricci - specyficzny, ale nigdy mnie nie skrzywdzil :)
nie narzuca swojej wizji

oraz Piotr Krol, mistrz farbowania, cięcia ale nie ma nic wspólnego z czesaniem na wesle czy kręceniem loków - nie ukrywa tego :)

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 1/5

Z tego co wiem to do Krola trzeba zapisywać się z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem? Czy to zbieżność nazwisk?

Kraków - pani Ania z salonu Vici Hair

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 2/5

Tutaj można też poszukać sobie konkretnego salonu: http://zamowwizyte.pl/fryzjer. W wyszukiwarce wystarczy wpisać miasto, no i wyskoczą nam wszystkie możliwe wyniki. Korzystając z portalu Zamów Wizytę, często można trafić na ciekawe zniżki i promocje. A wszystko bez logowania, a więc maksimum wygody. Fajna sprawa ten portal, sama z niego korzystam ;).



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-15 18:13 przez Nagietek2.

kogo polecicie w Lesznie:)?

Ja polecam fryzjerke ze Świdnika Super kobieta ścieła mnie tak jak chciałam a pozatym za każdym razem mam inną zajebistą fryzurę.Chodzę tylko do niej

Częstochowa salon Eva na ul. Krakowskiej ceny 160 farba obcięcie fryzjerka Magda bardzo fajna, jak poszlam pierwszy raz to ona od razu wiedziala jaka fryzura i kolor do moich oczu i rysów profesjonalne podejście bylam w szoku

Salon Eva ul. Krakowska fryzjerka Magda

Cytat
omnya
Cytat
moniulka175
kogo poleciacie z Częstochowy ????????

O własnie, potrzebuję dobrego odważnego dla siostry.

Z wrocławskich tańszych ale dobry na macedońskiej 39 esthetique salon, trochę ciężko trafić.[/quote salon Eva fryzjerka Magda na krakowskiej

Cytat
omnya
Cytat
moniulka175
kogo poleciacie z Częstochowy ????????

O własnie, potrzebuję dobrego odważnego dla siostry.

Z wrocławskich tańszych ale dobry na macedońskiej 39 esthetique salon, trochę ciężko trafić.[/quote salon Eva fryzjerka Magda na krakowskiej



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-15 19:02 przez asik161.

w Łodzi to jest akurat jakaś plaga beznadziejnych fryzjerów...
Na szczęście niedawno znalazłam świetny salon i wreszcie wyglądam jak człowiek!
mało tego, dostałam jeszcze rabat 20% ! ;P Dają przy pierwszej wizycie. W ogóle mają dużo ciekawych promocji. Zatem - niedrogo, nowocześnie, profesjonalnie, miła obsługa, kawa, fajny wystrój... i fajna fryzura! POLECAM!

Nowa Fala
Adres: ŁÓDŹ, ul. Piotrkowska 273
nr: 537044279

a tu jeszcze łapcie ich stronkę:
http://www.nowa-fala.pl

niezweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 5/5

Jeśli chodzi o Kraków to Szymon Kaczmarzyk, mogę podać numer telefonu, ale można go też znaleźć na ich stronie internetowej. Genialny stylista, przede wszystkim potrafi dogodzić i stworzyć fryzurę w której wygląda się genialnie.

niezweryfikowana
Posty: 59
Ostrzeżenia: 7/5

NO jeśli chodzi o Kraków , to moim zdanie jednym z lepszych miejsc jest ten salon http://www.vicihair.pl/ . Mają bardzo fajne podejście do klienta. Po za tym często można trafic an fajne promocje, tym bardziej teraz przed świętami. Ja słyszałam, że teraz w ramach koloryzacji jest jeszcze modelowanie i strzyzenie gratis

w krakowie maniewski i claudius - mega super, ale tez raczej ekskluzywnie, czyt. drogo

Mieszkam w Krakowie. Tutaj usługi fryzjerskie są dość drogie, dlatego często korzystam ze zniżek z Groupona.
W związku z tym chciałabym zapytać, czy może któraś z Was miała już okazję ścinać włosy w Salonie Grzegorza Lewko? On mieści się w hotelu na Pijarskiej, niedaleko Bagateli.
Na Grouponie mają ofertę już długo, długo, no i ta liczba kupionych kuponów.
Zastanawiam się tylko, czy to dlatego, że można liczyć na fachową usługę, czy raczej przez ich reklamę Wajdą?

Grzywka wchodzi mi już do oczu i na gwałt poszukuję fryzjera. Proszę o opinie o salonie.

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

Z Krakowa to na pewno Kaczmarzyk - ktoś go nawet wymieniał. Dobre ceny i na prawdę fajne podejście gościa do klientów, bo rzeczywiście doradza tak, aby wyglądać idealnie ;-)

Jak chodzi o Śląsk to ja polecam salon w Galerii Silesii, zawsze tam chodzę a męża wysyłam na zakupy domowe :D

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 2/5

Jeśli pozwolicie, to przedstawię Wam wyszukiwarkę zabiegów kosmetycznych i fryzjerskich z jakie korzystam w kilku miastach w Polsce. To http://ladytime.pl Tam są gabinety ze wszystkich większych miast w Polsce. Zanim się coś wybierze, warto sprawdzić opnie o poszczególnych salonach i zapolować na promocje, których na LadyTime.pl nie brakuje.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-02 07:00 przez Cychnerska.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przedłużanie włosów