Ostrzeżenia dla użytkowniczki szarinnka:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (26-03-2015 19:51) Spam.
Kupuje się gotowe zestawy i po problemie, zobaczcie - http://meble-bik.pl/ Koszty zestawów tego typu są bardzo niskie, a mimo wszystko coś takiego powinno bez większych problemów przetrwać wam kilka ładnych lat - oczywiście o ile będziecie o to należycie dbali. Tyle.
moderator (01-07-2015 22:05) Spam.
Proszę tutaj - http://coolkishop.com/ I co myślisz? Jak widzisz ceny są bardzo niskie, więc aby dobrze na tym zarobić, musiałabyś mieć potężną sprzedaż. Czy jesteś w stanie coś takiego wygenerować?
moderator (14-03-2018 21:45) Spam.
Szkoła Mydłowskiej w Warszawie. Znacie? Tam kosmetologia jest jednym z kierunków, nie prowadzą ich wielu i być może dzięki temu ten poziom jest taki wysoki. Ogólnie uczelnia, po której możecie się spodziewać wiele dobrego - tzn. nauki będziecie mieć na pewno mnóstwo, ale w ten sposób przygotujecie się do pracy. Wiem, co mówię. Program jest bardzo konkretny, macie sporo praktyk, ale też trzeba naprawdę chcieć się uczyć, żeby coś z tego wyciągnąć.
moderator (29-03-2018 17:07) Spam.
Co do Beauty lux to również mogę potwierdzić, bo oni pozwalają przygotować do pracy, pozwalają się rozwijać i budować umiejętności. Zrobiłam zawodowe szkolenie ze stylizacji paznokci. Było ono naprawdę mega wymagające, ale do pracy mnie faktycznie przygotowało. Przerobiliśmy cały zakres - bardzo mi się podobała część poświęcona hybrydom i akrylom. Egzamin zdałam bez większych problemów, ale ja naprawdę okres tych szkoleń solidnie przepracowałam.

Zamknij to okno