Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tomaszów Lubelski
Przemysław Wysoczyński
ul. Rynek 18

Za malowanie włosów do ramion, ścięcie i modelowanie zapłaciłam 110 zł
i jestem bardzo zadowolona :)

Super, dzięki za wszystkie sugestie :)

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

Szymon Kaczmarzyk, przynajmniej jeśli chodzi o Kraków. O wszystko się można dogadać, zawsze coś fajnego zaproponuje, tak więc zdecydowanie polecam - świetny człowiek.

Żory
Salon Twoja Sesja i p. Sandra - pomysłowa i kreatywna. Potrafi wyczarować cuda. :)

HALO WROCŁAW!!

Poleci ktoś dobrego fryzjera? :)

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Mogę polecić dobrego fryzjera z Warszawy, konkretnie to studio urody
http://studiourodysophia.pl/

Znajduje się w Śródmieściu, konkretnie na ulicy Chmielnej ( dość łatwo jest trafić). Widziałam,że są tam wykonywane również zabiegi ale ja miałam możliwość skorzystania jak do tej pory jedynie z usług fryzjera .

Włosy bardzo ładnie ścięte, wycieniowane. Nigdy nie zostałam ścięta krócej niż mówiłam ( co zdarzało się poprzednim fryzjerkom).
Dwa razy również byłam u nich na uczesaniu ślubnym. Koczek trzymał się świetnie dwa dni.

A z Katowic polecam Wam Awangardę w Silesii. Zawsze tam chodzę i podcinają mi włosy zawsze tak jak chcę :)

Salon Black Pearl, Kraków ul Szlak (na przeciwko Galerii Krakowskiej)

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
Goska012
Salon Black Pearl, Kraków ul Szlak (na przeciwko Galerii Krakowskiej)
13 postów i wszystkie z reklamą 1 salonu. żałosne. aż tak źle, że trzeba reklamować się na forum?

Cytat
roksolana83
Cytat
Goska012
Salon Black Pearl, Kraków ul Szlak (na przeciwko Galerii Krakowskiej)
13 postów i wszystkie z reklamą 1 salonu. żałosne. aż tak źle, że trzeba reklamować się na forum?

Desperaci. Jakbyś prześledziła wątek od początku to znalazłabyś z chyba z 10 profili, które rzekomo chwalą tylko ten salon. Szkoda, że mają nas za debili i myślą, że damy się nabrać

Rzeszów - jest kilka dobrych salonów - np. Mateusz Marek na ul. Hetmańskiej.
Oprócz tego dobrze znać kogoś w pogotowiu, kto przyjdzie do domu i zrobi fryzurę na specjalne okazje - tu polecam upięcia Eweliny Keck, która prowadzi objazdową działalność.

Jak polecamy, to ja też mam: najlepszy fryzjer moim zdaniem najlepszy, bardzo profesjonalny salon. Mają świetne promocje, a o ich profesjonalizmie świadczy sama stronka - przejrzysta, ciekawa, dużo można się dowiedzieć od razu o ich jakości.

Kiedyś w mojej miejscowości była taka świetna fryzjerka - nikt tak ładnie nie obciął mi włosów, a to najlepiej widać, że fryzjer zdolny, jak włosy ładnie odrastają. Niestety nei wiem, jak się nazywała. Dlatego taki wątek to fajny pomysł.

Teraz chodzę też do dobrej fryzjerki, ale na przykład u niej zawsze TRZEBA myć głowę (nie zawsze fryzjer każe), a tak nie lubię tego, myjnie fryzjerskie sa takie niewygodne...

Jak dla mnie w Krakowie warto jest pójść do Hair Design. Ceny są bardzo korzystne, ale szczególnie lubię to, że mają ciekawe pomysły i wiedzą co jest na czasie. Mają lokal na Karmelickiej. Mają stronę internetową, także możecie zobaczyć Hair Design

Salon in Harmony w Millenium Plaza/Warszawa. Polecam Dawida!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

tajemniczy brąz - garnier color sensation