Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dobór stanika

01 lut 2013 - 14:41:49

hej dziewczyny jest tu może na forum jakaś brafitierka??? Chciałabym się dowiedziec jaki rozmiar stanika byłby dla mnie dobry bo niestety po dwóch ciążach moje piersi nie są jakąś rewelacją. Pod biustem mam 70 a w biuście 78. Pewnie część z Was napisze żebym się udała do brafitierki tylko że u mnie w miejscowości takowej nie ma.
nikt???



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-01 14:45 przez JuStYnA13052009.

dobór stanika

01 lut 2013 - 15:07:55

Dobrze dobrany stanik wpływa na kondycje i wygląd naszych piersi, ale i nie tylko, na pewno tez odciąża plecy przez co mniej bolą. Dlatego warto udać się do dobrego sklepu z bielizną, gdzie pomogą nam dobrać odpowiedni stanik.

dobór stanika

01 lut 2013 - 15:11:04

Cytat
Gorseciarka_pl
Dobrze dobrany stanik wpływa na kondycje i wygląd naszych piersi, ale i nie tylko, na pewno tez odciąża plecy przez co mniej bolą. Dlatego warto udać się do dobrego sklepu z bielizną, gdzie pomogą nam dobrać odpowiedni stanik.

Chyba raczej chodziło o to, że autorka nie pójdzie, bo jest daleko :p

dobór stanika

01 lut 2013 - 15:11:56

Polecam stronkę: Elektroniczny bra-fitter :) Wrzuć sobie to hasło w Google i wybierz pierwszy link ;) Jak dla mnie to się sprawdził perfekcyjnie

dobór stanika

01 lut 2013 - 15:13:44

Czy na pewno dobrze się zmierzyłaś?

Pod biustem na wdechu, ściśle, a w biuście na luzie, bez stanika, na wydechu?

dobór stanika

01 lut 2013 - 15:18:07

Ja raz kupiłam na grouponie stanik z usługą brafitterską ... noszę 80 B, C a babki (trzy mnie mierzyły) dobrały mi 70 F!. Trochę cisnął ale zapewniały, że tak ma być. No ale w domu pomierzyłam na spokojnie i cisnął jak diabli a miseczki duże... wkurzyłam się i wymieniłam na inny, z bólem i wielkimi protestami dały mi 75 E, który moim zdaniem i tak nie pasował. W domu oczywiście szmyrnęłam nim do szuflady bo nosić się tego nie dało, sprzedałam na all i straciłam trochę kasy. Nigdy więcej brafitterek ;p Sama mierzę w kótrym mi wygodnie i taki kupuję.

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

dobór stanika

01 lut 2013 - 15:20:17

Ale Ty chyba sama nie wiesz o co prosisz. Zakładając, że zmierzyłaś się dobrze możemy Ci dobrać rozmiar, ale co to da, skoro kluczowym tu elementem jest kształt Twoich piersi, fason biustonosza oraz rozmiarówka poszczególnych firm?
Nie ma, że boli - jak w Twoim mieście nie ma takiego sklepu, to szukasz po innym najbliższym. Ja też jak mam potrzebę to jeżdżę 30km do innego miasta i tyle.

Możesz też szukać biustonosza przez internet metodą prób i błędów, ale taniej Cię wyjdzie wycieczka.

dobór stanika

01 lut 2013 - 15:21:12

Cytat
aancaa
Ja raz kupiłam na grouponie stanik z usługą brafitterską ... noszę 80 B, C a babki (trzy mnie mierzyły) dobrały mi 70 F!. Trochę cisnął ale zapewniały, że tak ma być. No ale w domu pomierzyłam na spokojnie i cisnął jak diabli a miseczki duże... wkurzyłam się i wymieniłam na inny, z bólem i wielkimi protestami dały mi 75 E, który moim zdaniem i tak nie pasował. W domu oczywiście szmyrnęłam nim do szuflady bo nosić się tego nie dało, sprzedałam na all i straciłam trochę kasy. Nigdy więcej brafitterek ;p Sama mierzę w kótrym mi wygodnie i taki kupuję.

"brafitterki" często wciskają w za ciasne obwody :) jednakże prawda jest taka, że dziewczyny są przyzwyczajone do luźnych obwodów, które są wygodniejsze, jednak nie trzymają biustu :)
Cytat
matra
Ale Ty chyba sama nie wiesz o co prosisz. Zakładając, że zmierzyłaś się dobrze możemy Ci dobrać rozmiar, ale co to da, skoro kluczowym tu elementem jest kształt Twoich piersi, fason biustonosza oraz rozmiarówka poszczególnych firm?
Nie ma, że boli - jak w Twoim mieście nie ma takiego sklepu, to szukasz po innym najbliższym. Ja też jak mam potrzebę to jeżdżę 30km do innego miasta i tyle.

Możesz też szukać biustonosza przez internet metodą prób i błędów, ale taniej Cię wyjdzie wycieczka.

Niekoniecznie. Dobry stanik to koszt około 150 zł. Jeśli dobrze się dziewczyna zmierzy i pozna rozmiar brytyjski, będzie mogła zamówić na all***o np stanik używany. A koszt na all takich staników to czasami nawet do 10 zł :]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-01 15:23 przez m13081987.

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

dobór stanika

01 lut 2013 - 15:29:48

Jak trafi za pierwszym razem ledwo znając swój rozmiar [nie mówiąc już o rozmiarówkach innych firm, małomiseczkowcach, ściśliwcach, rozciągliwcach etc] i nie wiedząc jakie fasony są odpowiednie na jej biust to.. powodzenia.
Ja sama mierzę naście biustonoszy w teoretycznie swoich rozmiarach i wybieram jeden góra dwa, które leżą idealnie.

Swoją drogą nie ogarniam jak można luźny obwód uznać za wygodny. Ja wolę zdecydowanie mniejsze, przynajmniej mi biustonosz nie lata i trzyma piersi jak należy o_O

dobór stanika

01 lut 2013 - 15:44:41

na wycieczki to za bardzo nie mam czasu bo siedzę w domu i zajmuje sie dziećmi...

paula020202 dzięki na pewno sprawdze:)

dobór stanika

01 lut 2013 - 17:28:43

A gdzie mieszkasz? Naprawdę najlepszym dla Ciebie rozwiązaniem byłoby udanie się do profesjonalnego sklepu. Wejdź tutaj http://stanikowamapa.prv.pl/ i zobacz gdzie jest profesjonalny sklep, do którego masz najbliżej. I postaraj się wygospodarować jakiś czas na to żeby się tam wybrać i mierzyć, mierzyć i jeszcze raz mierzyć, bo dzięki temu zobaczysz jakie rozmiary z jakich firm/modeli brać i będziesz mogła polować na allegro na okazje. Chociaż uważam, że na początek wystarczy jeden stanik - cielisty. Grunt, żeby był dobry. Bo i tak po jakimś czasie tkanka piersi zmigruje na swoje miejsce i stanik okaże się za mały w misce. Możesz też napisać na www.balkonetka.pl, założyć wątek, gdzie podasz wymiary, opiszesz to jaką masz budowę, kształt piersi, ich kondycję, to dziewczyny postarają Ci się pomóc "na odległość".

dobór stanika

01 lut 2013 - 17:36:17

Cytat
matra
Jak trafi za pierwszym razem ledwo znając swój rozmiar [nie mówiąc już o rozmiarówkach innych firm, małomiseczkowcach, ściśliwcach, rozciągliwcach etc] i nie wiedząc jakie fasony są odpowiednie na jej biust to.. powodzenia.
Ja sama mierzę naście biustonoszy w teoretycznie swoich rozmiarach i wybieram jeden góra dwa, które leżą idealnie.

Swoją drogą nie ogarniam jak można luźny obwód uznać za wygodny. Ja wolę zdecydowanie mniejsze, przynajmniej mi biustonosz nie lata i trzyma piersi jak należy o_O

Dokładnie. Rozmiar rozmiarem, ale nie każdy leży idealnie. Podczas ostatniej wizyty mierzyłam przynajmniej 15 modeli w swoim rozmiarze, ale tylko dwa leżały idealnie. Nistety nie każdy fason będzie odpowiedni pomimo właściwie dobranego rozmiaru.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

solarium a prysznic