Obecnie rozmawiamy o:

free spin za rejestracje

39 minut temu

srebrna biżuteria

godzinę temu

Rewelacyjne okna

dzisiaj o 11:09

e-papieros

dzisiaj o 10:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

solarium a prysznic

01 lut 2013 - 17:58:54

Dziewczyny zwracam się do Was z szybkim pytaniem - czy od razu po wizycie na solarium można wziąc prysznic czy należy poczekać?

bardzo rzadko korzystam z solarium, jednak ostatnio patrząc na moją bladośc postanowiłam się wybrac; słyszałam różne opinie, wydaje mi się że takiej opalenizny nie da się "zmyć", promienie UV przenikają do głębszych warstw skóry, nie działają na powierchni...Mimo wszystko zapytam bardziej doświadczone ode mnie ;) może istnieje inny powód dla którego należy poczekać z kąpielą? Jakie są wasze doświadczenia?

solarium a prysznic

01 lut 2013 - 18:00:51

No pewnie że można iść. To nie samoopalacz i opalenizny żelem nie zmyjesz. To logiczne. Wystarczy pomyśleć. Trochę głupie pytanie...

zweryfikowana
Posty: 2.406
Ostrzeżenia: 3/5

solarium a prysznic

01 lut 2013 - 18:01:20

ja zawsze biorę kąpiel, bo mam wrażenie, że śmierdzę plastikiem ;D

solarium a prysznic

01 lut 2013 - 18:01:31

trzeba było do końca przeczytać ;)

też nienawidzę tego zapachu. Czytałam wiele opinii dziewczyn, które twierdzą że nie widziały żadnych efektów opalania w solarium, dopiero kiedy po każdej wizycie odczekały ok. 3 godziny opalenizna "była taka jaka być powinna". Więc sie zastanawiam jak z tym jest...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-01 18:05 przez julianne09.

zweryfikowana
Posty: 2.406
Ostrzeżenia: 3/5

solarium a prysznic

01 lut 2013 - 18:02:41

Cytat
elokwentna
No pewnie że można iść. To nie samoopalacz i opalenizny żelem nie zmyjesz. To logiczne. Wystarczy pomyśleć. Trochę głupie pytanie...
Głupie nie głupie, kto pyta nie błądzi jak to mówią. Napisała, że rzadko chodzi więc nie jest wtajemniczona.

solarium a prysznic

01 lut 2013 - 18:05:56

Hmm przeważnie brałam godzinę po opalaniu ;) solarium mam dość daleko i po prostu dla tego :)

solarium a prysznic

01 lut 2013 - 18:06:34

można brać prysznic- ale nei powinno sie moczyc długo we wannie- tzw. ręce praczki

solarium a prysznic

01 lut 2013 - 18:07:02

To nie jest głupie pytanie. Ja się dowiedziałam, że po solarium nie należy od razu się kąpać. Najlepiej odczekać 3 godziny. Mówię POWAŻNIE ;-))

zweryfikowana
Posty: 1.298
Ostrzeżenia: 1/5

solarium a prysznic

01 lut 2013 - 18:08:51

mi też kiedys ktoś powiedział, że bezpośrednio po wizycie na solarium się nie powinno kąpać, ale nie znam się więc nie wiem czy to prawda. Ja już nie chodzę na solarium, bo nawychoiło mi przez to pełno pieprzyków:/

zweryfikowana
Posty: 2.406
Ostrzeżenia: 3/5

solarium a prysznic

01 lut 2013 - 18:09:20

Cytat
ala1561
To nie jest głupie pytanie. Ja się dowiedziałam, że po solarium nie należy od razu się kąpać. Najlepiej odczekać 3 godziny. Mówię POWAŻNIE ;-))

no widzisz :) ile ludzi tyle opinii ;)

solarium a prysznic

01 lut 2013 - 18:10:27

nie nalży się kąpać

nie chodzi o to że 'zmyjesz; opalenizne, tylko taka opalenizna nie bedzie się po prostu długo trzymać, efekty będą mniejsze.


slyszalam ze najlepiej kąpać się na drugi dzień, wtedy opalenizna będzie najbardziej efektywna

solarium a prysznic

01 lut 2013 - 18:11:45

No mi kiedyś babka w solarium powiedziała,że do 3 godziny po nie powinno sie kąpać...
Ja tam się kąpie zaraz po przyjściu,żeby nie "pachnieć" solarium i jakoś nic mi sie nie dzieje,to jest raczej jakiś wymysł.

solarium a prysznic

01 lut 2013 - 18:12:51

Cytat
ala1561
To nie jest głupie pytanie. Ja się dowiedziałam, że po solarium nie należy od razu się kąpać. Najlepiej odczekać 3 godziny. Mówię POWAŻNIE ;-))

ciekawe dlaczego?
jak chodziłam do solarium to w sumie nigdy nie zwracałam uwagi na to, po jakim czasie biorę prysznic, wracałam do domu, to brałam prysznic, bo źle się czułam z takim zapachem heh
Cytat
RazDwa
nie nalży się kąpać

nie chodzi o to że 'zmyjesz; opalenizne, tylko taka opalenizna nie bedzie się po prostu długo trzymać, efekty będą mniejsze.


slyszalam ze najlepiej kąpać się na drugi dzień, wtedy opalenizna będzie najbardziej efektywna

nie mogłabym w nocy znieść zapachu solarium na moim ciele



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-01 18:14 przez oliga.

solarium a prysznic

01 lut 2013 - 18:14:27

Cytat
biska_mala
ja zawsze biorę kąpiel, bo mam wrażenie, że śmierdzę plastikiem ;D


hehe ja to samo tylko, że śmierdzę spalonym kurczakiem;)

solarium a prysznic

01 lut 2013 - 18:16:12

Nie należy sie kąpać 2- 3 godziny po opalaniu, bo melatonina musi mieć czas żeby zabarwić Twoja skórę.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Biodra i uda