Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 137
Ostrzeżenia: 1/5

brzydka cera zdjecia

31 sty 2013 - 10:35:54

Tak jak napisałam wyżej, zazwyczaj w większości przypadków te czerwone plamki po krostach to rozszerzone naczynka,zobacz z bliska w lustrze czy widzisz takie czerwone niteczki, jak tak nie katuj buzi mydlem , silnymi maściami itp, bo z czasem powinny sie troche obkurczyć , łykaj suplementy diety uszczelniające naczynka, mi np na te brązowe i czerwone plamki bardzo pomógł no-scar, ale tez i bardzo zapchał co spowodowało wysyp zaskórników.. no ale na każdego działa inaczej. Polecam DERMATOLOGA, dobry dermatolog czyni cuda wiem to sama po sobie przez kilka lat sie męczyłam az trafiłam na swietnego dermatologa i to na nfz , i od tej pory trądzik mam z głowy
Miałam robiony green peel jest to bardzo głebokie złuszczanie naskórka, na buzi robi się wielki strup który schodzi około 2 tyg, zachęcona opiniami o tym że buzia po zabiegu jest świetna zdecydowałam się, ale zero efektów nawet slady po krostach nie zbledły w minimalnym stopniu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-31 10:39 przez misia2113.

brzydka cera zdjecia

31 sty 2013 - 10:44:35

na przebarwienia po trądziku najlepszy jest skinoren około 50zł w aptece ale warto!. Wybiela przebarwienia i ujednolica kolor skóry :)Moja twarz stała się alabastrowa mimo że po czasach licealnych miałam masakre na twarzy :) Acha, i stosowałam jeszcze zabiegi kwasami AHA u kosmetologa :) Również polecam :)

brzydka cera zdjecia

31 sty 2013 - 10:46:02

Cytat
shoeslike
Fuj, właśnie jadłam śniadanie ;/ dziękiiiiiii


no i co z tego?

brzydka cera zdjecia

31 sty 2013 - 10:48:11

Cytat
shoeslike
Fuj, właśnie jadłam śniadanie ;/ dziękiiiiiii

to jedz kulturalnie przy stole a nie przed komputerem i nie wchodź na wątki o "brzydkiej cerze" jesli tak Cię to "brzydzi" księżniczko

brzydka cera zdjecia

31 sty 2013 - 10:49:57

mam podobny problem, tez mam takie plamki na polikach w szczególnosći, nie jest ich tak bardzo duzo no ale zawsze.....od dwóch dni stosuje no scar...ciekawe czy pomoże....:]

a moze ktoras z was juz stosowała ten kremik na tego typu problem? Po jakim czasie widać już jakies rezultaty ?

niezweryfikowana
Posty: 698
Ostrzeżenia: 1/5

brzydka cera zdjecia

31 sty 2013 - 10:54:11

Cytat
szafiarka_
Cytat
shoeslike
Fuj, właśnie jadłam śniadanie ;/ dziękiiiiiii

to jedz kulturalnie przy stole a nie przed komputerem i nie wchodź na wątki o "brzydkiej cerze" jesli tak Cię to "brzydzi" księżniczko

:) niech sie cieszy,ze nie wrzucilam zdjec gdy mialam cere purpurowa od pryszczy,bo komputer chyba poszedlby do kosza...

brzydka cera zdjecia

31 sty 2013 - 11:00:10

ty taki piegusek jesteś? :) krostek i śladów prawie nie masz

niezweryfikowana
Posty: 1.367
Ostrzeżenia: 1/5

brzydka cera zdjecia

31 sty 2013 - 11:05:36

Przepraszam, że się wtrącę, ale mam pytanie. Co myślicie o maści o nazwie Cepan? Pomaga na plamy potrądzikowe? Po jakim czasie można oczekiwać poprawy?

niezweryfikowana
Posty: 137
Ostrzeżenia: 1/5

brzydka cera zdjecia

31 sty 2013 - 11:47:29

Cytat
tereskes85
Przepraszam, że się wtrącę, ale mam pytanie. Co myślicie o maści o nazwie Cepan? Pomaga na plamy potrądzikowe? Po jakim czasie można oczekiwać poprawy?
mi cepan absolutnie nie pomógł, stosowany pół roku zero efektów, pisałam wcześniej w mojej wypowiedzi o NO-SCAR w przeciwieństwie do maści cepan dawał zdumiewające efekty, byłby idealny gdyby nie efekt zapychania
Cytat
DarkFantasy
na przebarwienia po trądziku najlepszy jest skinoren około 50zł w aptece ale warto!. Wybiela przebarwienia i ujednolica kolor skóry :)Moja twarz stała się alabastrowa mimo że po czasach licealnych miałam masakre na twarzy :) Acha, i stosowałam jeszcze zabiegi kwasami AHA u kosmetologa :) Również polecam :)
Dużo tańszym odpowiednikiem skinorenu jest acne-derm praktycznie taki sam skład a kosztuje 20 zł a nie 50 jak skinoren



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-31 11:50 przez misia2113.

niezweryfikowana
Posty: 1.367
Ostrzeżenia: 1/5

brzydka cera zdjecia

31 sty 2013 - 11:51:40

No-scar Jest na receptę?

niezweryfikowana
Posty: 137
Ostrzeżenia: 1/5

brzydka cera zdjecia

31 sty 2013 - 12:04:54

Cytat
tereskes85
No-scar Jest na receptę?
nie:) , bez recepty w aptece, koszt około 60 zł, dość drogi, ale ja kupiłam w mojej taniej aptece za 52 , mam tez na sprzedaż na allegro wystawiony połowa kremu jakby ktoś był chetny:)

zweryfikowana
Posty: 5.381
Ostrzeżenia: 2/5

brzydka cera zdjecia

31 sty 2013 - 12:09:10

ehh mam podobnie ale jestem leniem i jakoś mi to nie przeszkadza, używam bazę i bardzo mocno kryjący podkład zawsze, wiem że jeszcze bardziej sobie tym niszczę cerę :(

brzydka cera zdjecia

31 sty 2013 - 12:13:30

nooo.. cere to ty masz straszna, myślałałam że tylko ze mną jest źle ale w porównaniu do Ciebie to raj, a ty nie masz na nic alergi przypadkiem?

brzydka cera zdjecia

31 sty 2013 - 12:18:07

polecam stary jak świat krem, Sudokrem kupisz go w kazdej aptece, dziala cuda na plamy, trądzik, przebarwienia, rany, odleżyny, jest dosc nieprzyjemny wzlaszcza w konsystencji bo jest taki "zbity"

niezweryfikowana
Posty: 698
Ostrzeżenia: 1/5

brzydka cera zdjecia

31 sty 2013 - 13:09:35

Cytat
paulaulala22
polecam stary jak świat krem, Sudokrem kupisz go w kazdej aptece, dziala cuda na plamy, trądzik, przebarwienia, rany, odleżyny, jest dosc nieprzyjemny wzlaszcza w konsystencji bo jest taki "zbity"

sudocrem mi nie pomoga
cepan tez nie
uzywam differin na recepte i klindacin t<zel o silnym zapachu>
Cytat
MuchaKolorowa
ty taki piegusek jesteś? :) krostek i śladów prawie nie masz
niom,mam piegi,jasna cere,blond wlosy
chcialabym byc bardziej opalona,ale co zrobic taki juz moj urok...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-31 13:10 przez Innaczana.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dieta, fitness, Aqua jak to było u was?