Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

gorący temat

dieta organizacja

37 minut temu

przestrzeganie diety

54 minut temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

skuteczna dieta

godzinę temu

informacje o żywieniu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

brzydka cera zdjecia

31 sty 2013 - 13:15:11

Autorko a może czas pomyśleć o kremach z filtrem? Takie przebarwienia słońce niestety tylko utrwala. Nie musisz od razu używać tych +50, ale są dobre kremy z spf 25, które nie tłuszczą i nie bielą.

brzydka cera zdjecia

31 sty 2013 - 13:29:22

Cytat
shoeslike
Fuj, właśnie jadłam śniadanie ;/ dziękiiiiiii

Dziewczyno, jak masz się tak wypowiadać, to zamknij jadaczkę i idź jeść śnaidanie do kuchni. Czy ty jesteś ślepa, czy ograniczona - nie widzisz tematu, na jaki wchodzisz? Specjalnie robisz komuś przykrość?

niezweryfikowana
Posty: 698
Ostrzeżenia: 1/5

brzydka cera zdjecia

31 sty 2013 - 13:33:01

Cytat
MajkaaaxDxD
Autorko a może czas pomyśleć o kremach z filtrem? Takie przebarwienia słońce niestety tylko utrwala. Nie musisz od razu używać tych +50, ale są dobre kremy z spf 25, które nie tłuszczą i nie bielą.
narazie uzywam z nivea aqua effect z filtrami uv,wiem ze sa niskie,ale na wiosne gdy slonce zacznie wiecej wychodzic,kupie specjalny w aptece:)
Cytat
vingag
Cytat
shoeslike
Fuj, właśnie jadłam śniadanie ;/ dziękiiiiiii

Dziewczyno, jak masz się tak wypowiadać, to zamknij jadaczkę i idź jeść śnaidanie do kuchni. Czy ty jesteś ślepa, czy ograniczona - nie widzisz tematu, na jaki wchodzisz? Specjalnie robisz komuś przykrość?
hehe chyba zlosliwie mi tak napisala....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-31 13:33 przez Innaczana.

brzydka cera zdjecia

31 sty 2013 - 13:33:27

jezu dziubek....

niezweryfikowana
Posty: 698
Ostrzeżenia: 1/5

brzydka cera zdjecia

31 sty 2013 - 13:35:13

Cytat
La_Qizza
jezu dziubek....
nie to nie dziubek...mam takie pelne usta
jak robie zdjecie z bliska zawsze tak wychodza...przeciez nie bede ich specjalnie zaciskac...?

brzydka cera zdjecia

31 sty 2013 - 13:35:20

Cytat
shoeslike
Fuj, właśnie jadłam śniadanie ;/ dziękiiiiiii
to chyba potrafisz czytać nagłówki, było tutaj nie wchodzić. Napisane jest dość wyraźnie "brzydka cera zdjęcia". To czego się spodziewałaś zdjęcia miłej buźki niemowlaka ?!

Co do autorki to chyba nie jest aż tak źle ;) Cepan powinien pomóc ;)

brzydka cera zdjecia

31 sty 2013 - 13:37:20

polecam wizyte u dobrej kosmetyczki, ona na pewno wyeliminuje przebarwienia. wiem, bo sama miałam trądzik na brodzie. z masciami bedziesz bawila sie w nieskonczonosc, a u kosmetyczki uzyskasz moze nie natychmiastowe efekty ale na pewno szybciej sie wybiela plamki, zejda blizny i wyrownasz koloryt cery.

brzydka cera zdjecia

31 sty 2013 - 13:38:51

ale masz ładne usta :)

brzydka cera zdjecia

31 sty 2013 - 13:45:37

Cytat
shoeslike
Fuj, właśnie jadłam śniadanie ;/ dziękiiiiiii



Ktoś ci kazal tutaj wchodzic ? ;/ MYSLE ZE TY JESTES BARDZIEJ FUJJJ AHAHAH

brzydka cera zdjecia

31 sty 2013 - 13:52:32

Cóż, ja na take przebarwienia proponuję Acne derm , średnio po tygodniu mnie takie czerwone plamska znikają, tylko trzeba stosować regularnie. Koszt w aptece to ok 20 zł, tubka starcza na dosyć długo.
Ja stosuję go tylko rano, trochę po nim twarz w niektórych miejsach szczypie, ale z dnia na dzień jest lepiej. Makijażu nie używam.

brzydka cera zdjecia

31 sty 2013 - 13:56:06

więcej witamin trzeba jeść :)
nie miałam nigdy problemu z trądzikiem więc nie bardzo wiem jak poradzić coś

brzydka cera zdjecia

31 sty 2013 - 13:56:12

nie jest zle.Skoro tradzik byl kilku letni i silny,to plamy beda dlugo schodzic:\Pamietaj,zeby nie opalac tej skory

brzydka cera zdjecia

31 sty 2013 - 14:03:29

Mi na przebarwienia potrądzikowe dermatolog zapisała locacid. Stosuję już długo, efekty są powolne, ale działa. Złuszcza skórę i plamy stają się coraz mniej widoczne

Ostatnio stosuję, też Brevoxyl, niby jest na trądzik, ale mi też złuszcza skórę. Jednak niestety bardzo przesusza skórę

brzydka cera zdjecia

31 sty 2013 - 14:03:59

no scar przy dłuższym stosowaniu, peelingi , peeling chemiczny glyco a

brzydka cera zdjecia

31 sty 2013 - 14:05:58

moze jakis zabieg u kosmetyczki? niestety mam podobną cere i wybieam sie na pirogronowy.. ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Uwaga zdjecia!!!1