Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 698
Ostrzeżenia: 1/5

brzydka cera zdjecia

31 sty 2013 - 10:18:27

hey
od kilku lat mam problem z cerą.A mianowicie tradzik...
Chodze regularnie na wizyty od przeszło roku.Maści od pani dermatolog bardzo pomogły,jednak na pozostalości tzn czerwone plamki nie dzialają.Wiem,ze bede sie meczyc z tym do konca zycia,takze masci chyba nidy nie odstawie.Mam pytanie do dziewczyn i tylko takich ktore wiedza i na sprawdzonym przykladzie moga mi pomoc.Jaki kosmetyk do pielegnacji poradzi sobie z zaczerwionymi miejscami.Pani dermatolog mowi,ze msci sie z tym uporaja,ale juz ponad rok mija i plamki nadal są.Nie chce juz uzywac tony podkladu i korektorow zeby to zakrywac...:(
Dodaje 2 zdjecia,abyscie mogly ocenic



brzydka cera zdjecia

31 sty 2013 - 10:22:03

http://naturalnapielegnacja.blogspot.com/
poszukaj u tej dziewczyny jak ona walczy z trądzikiem i z przebarwieniami. Jest świetna i widać u niej znaczną poprawę.
Powodzenia!

brzydka cera zdjecia

31 sty 2013 - 10:22:43

I ty to nazywasz trądzikiem?

brzydka cera zdjecia

31 sty 2013 - 10:24:22

pilingi zluszczaja naskorek co powoduje ze odbarwienia niweluje sie , masc ichtiolowa jest dobra, ale nie wiem czy na te plamki. znam pewien specyfik ale jest on na recepte i sie go robi w aptece moge ci ewentualnie podac sklad i zapytaj dermatologa co na jego temat sadzi.

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

brzydka cera zdjecia

31 sty 2013 - 10:24:31

wiem, że po pryszczach czerwone plamki schodza od cytryny albo ogórka, ale nie wiem co poradzić na Twój problem, nigdy nie miałam problemów

niezweryfikowana
Posty: 698
Ostrzeżenia: 1/5

brzydka cera zdjecia

31 sty 2013 - 10:24:53

Cytat
fruitfun
I ty to nazywasz trądzikiem?
nie,nazywam to przebarwieniami po tradziku,prosze uwazniej czytac:)

brzydka cera zdjecia

31 sty 2013 - 10:25:51

Też mam podobny problem z cerą. Pomogła mi czteromiesięczna kuracja Diacnealem z Avene. Skóra jest wygładzona i pory oczyszczone chociaż nie byłam najbardziej zdyscyplinowaną "pacjentką" i zdarzało mi się wyjść na słońce ze zbyt małym filtrem. Koszt kremu to ok 50 zł. Poczytaj na wizażu, bo tam jest 60-stronnicowy wątek o diacnelowaniu. W razie pytań pisz na priv. Jeżeli masz obawy przed mocniejszym kwasem to może spróbuj najpierw Effaclar Duo?

brzydka cera zdjecia

31 sty 2013 - 10:26:44

Fuj, właśnie jadłam śniadanie ;/ dziękiiiiiii

niezweryfikowana
Posty: 137
Ostrzeżenia: 1/5

brzydka cera zdjecia

31 sty 2013 - 10:28:04

Nie jest źle, nie widziałas chyba osób które maja bardzi silny trądzik, tez tak miałam jak ty, dobra kuracja u dermatologa wyleczyła moje problemy, została mi juz tylko minimalna ilośc czerwonych plamek i troche zaskórników, obecnie trądzikuu już nie lecze nie mam z nim problemów jedynie zaskórniki otwarte i zamkniete i te plamki, ale tak jakby były coraz bledsze , te plamki jesli są czewone to rozszerzone naczynka w miejscu krostki, jak nie będziesz tych miejsc katować alkoholem i silnymi lekami, wystawiać na słońce itp one powinny sie zacząć obkurczać



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-31 10:30 przez misia2113.

brzydka cera zdjecia

31 sty 2013 - 10:28:12

nie jest tak źle :) ale rozumię że źle się z Tym czujesz więc trzymam kciuki że znajdziesz coś co Ci pomoże. A mówił Ci juz ktoś że masz idealne usta? serce

brzydka cera zdjecia

31 sty 2013 - 10:31:26

moim zdaniem powinnaś złuszczyc skórę kwasami (są rózne rodzaje i stężenia które dopibiera sieindywidualnie do potrzeb skóry i od wysokości stężenia zależy szybkosc zluszczania/glebokosc penetracji ), mnie pomagają na przebarwienia potrądzikowe, używam nadtlenku benzolitu 5% samodzielnie w domu, tn kupuje gotowy do nakladania na noc preparat w aptece.......tylko to też trzeba wiele wasrstw naskórka zluszczyc, skora wowczas sie odnawia,a co za tym idzie, co najmniej kilka miesiecy cierpliwosci.......Ja stosuje akneroxid 5, ma dzialanie wybielające i faktycznie twarz blada jak scianami sie zrobila po nim, ale dziala przynajmniej:) A po zluszczeniu miejscowo wyprobuj krem na przebarwienia, slyszalam ze mela d z la roche posay jest dobry, ale bys musiala skonsultowac z dermatologiem lub opinie poczytac w internecie osob ktore stosowaly......

brzydka cera zdjecia

31 sty 2013 - 10:31:36

mojej zajomej pomogło laserowe złuszczenie troszke kosztowało i kasy i cierpliwości bo około 2 tygodni nie wychodziła z domu ale teraz ma buzie jak niemowlę

brzydka cera zdjecia

31 sty 2013 - 10:32:11

może zapytaj pani dermatolog czy możesz iść na kwasy do kosmetyczki. usówanie przebarwień kwasem ponoć działa

brzydka cera zdjecia

31 sty 2013 - 10:32:23

i tak nie jest tak zle,
zawsze mozesz nalozyc fluid i nic nie widac ja mam gorzej mam tradzik wewnetrzny i wychodzi na wierzch to jest masakra wstad z domu wychodzic ;(
i nie mam na to nic wizyta dopiero za 6 dniu dermatologa

niezweryfikowana
Posty: 698
Ostrzeżenia: 1/5

brzydka cera zdjecia

31 sty 2013 - 10:33:10

Cytat
mpima
nie jest tak źle :) ale rozumię że źle się z Tym czujesz więc trzymam kciuki że znajdziesz coś co Ci pomoże. A mówił Ci juz ktoś że masz idealne usta? serce
teraz juz jest naprawde dobrze,szkoda ze nie mam zdjec sprzed 2 lat.Postraszylabym was troche:P
A co do ust,chyba jedynie z nich jestem zadowolona:)dziekuje za komplement:)
ok,przy nastepnej wizycie bardziej nacisne na moja pania dermatolog:)
Ona upiera sie,ze masci ktore mi przepisala wybiela plamki,a nie inne specyfiki.Poczekam miesiac i zobaczymy czy tak pomagą :P
dziekuje za dobre rady:)pomysle nad zluszczaniem,kwasami.Cera mam raczej wrazliwa,moze niech lekarka zadecyduje czy mi nie zaszkodza



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-31 10:36 przez Innaczana.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dieta, fitness, Aqua jak to było u was?