Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 137
Ostrzeżenia: 1/5

brzydka cera zdjecia

31 sty 2013 - 19:35:38

Mysle ze najkepiej jakis lek przepisany przez dermatologa powinien zluszczac slady po krostach i zapobiegac wysypowi krostek

zweryfikowana
Posty: 1.209
Ostrzeżenia: 2/5

brzydka cera zdjecia

01 lut 2013 - 12:50:39

Cytat
misia2113
Cytat
bezalbo
moze popros lekarza zeby przepisal Ci jakies antybiotyki na to?
poza tym kazdy wie ze najlepiej na cere dzialaja tabletki antykoncepcyjne
. No tak bardzo mądra wypowiedz, tak są dobre jesli ktos chce sobie zepusc zdrowie aby na chwile miec ładną cere a po odstawieniu wszystkol wraca z nasilona siłą albo nawet powstaje tradzik posterydowy juz ni,e powie o skutkach ubocznych dla zdrowia i psychiki.. wiec nie dawaj tu takich rad, tabletki anty tylko w ostatecznoci i w bardzo bardzo silnym tradziku

no cóż znam osobe ktora stosowala leki na tradzik i cera jej sie zmienila o 180stopni i bardzo dlugo jakos tradzik nie wraca. jak odpowiednie sie leki stosuje to nie ma skutkow negatywnych, w końcu leki na trądzik jak sama nazwa wskazuje leczą trądzik nie?

brzydka cera zdjecia

02 lut 2013 - 20:05:34

sebsibio DS plus krem poczytaj w necie
ja teraz biore 1/2 doxyratio antybiotyk na lekki tradzik na okolo ust i nic nie mam tyle,ze musze to brac przez 2 miesiece plus masc protopic i krem na dzien sensibio DS



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-02 20:07 przez ja-ska.

brzydka cera zdjecia

02 lut 2013 - 20:11:02

może idz także na konsultacje do innego dermatologa skoro obecny upiera się przy maściach a Ty nie widzisz żadnej różnicy:)

brzydka cera zdjecia

02 lut 2013 - 20:22:08

stosowałam wiele kosmetyków, leków na to jakie są dostępne w aptekach i zalecane przez dermatologów i wiecie co? sama się nie spodziewałam, ale pomógł mi zwykły krem acnefan. miałam go użyć jako wysuszenie cery, bo mam tłustą i zdziwiłam się, że moja cera, zaczerwienienia, zaskórniki itp zaczęły znikać. owszem dalej się pojawiają, ale to np przed okresem i już nie wysypuje mnie jak kiedyś. do tego jak coś się pojawi co maść cynkowa. naprawdę nie potrzeba niszczyć cery silnymi kosmetykami. kiedyś bez podkładu to nawet przez okno nie wyglądałam, teraz już nie potrzebuję tyle tapety

brzydka cera zdjecia

25 wrz 2013 - 16:27:48

Radzę poszukać powiązania między złym wyglądem cery a po prostu złą dietą, garść porad na ten temat: http://www.hellozdrowie.pl/blogi/zdrowy-konkret/brzydka-cera-winna-dieta

brzydka cera zdjecia

25 wrz 2013 - 16:33:52

ale masz piękne usta ♥

brzydka cera zdjecia

25 wrz 2013 - 16:43:24

Koleżanka stosowała mydło syryjskie, podleczyło jej pryszcze, a także nieco wygładziło to, co było kiedyś pryszczem.

Słyszałam też, że smarowanie tych miejsc ALOESEM (sokiem z aloesu) bardzo pomaga i rzeczywiście przebarwienia są bledsze.

Ja kupiłam sobie ostatnio krem redukujący zmiany trądzikowe i redukujący podrażnienia ZIAJA MED. Według mnie dobrze działa, szybciej goją się ewentualne krostki i nie są czerwone:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Odpowiednia waga