Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

śliczny ten motyw z dmuchawcem :)

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
marudella
śliczny ten motyw z dmuchawcem :)
Pokaż mi ranę, która się wygoi w dwa tygodnie. Chyba, że Twój tatuaż ma 2x2cm.. Tak samo mówiła moja koleżanka, a potem przyszłą do mnie z wysuszonym strupem i pytała co się stało..

zweryfikowana
Posty: 734
Ostrzeżenia: 2/5

Co myślicie o liliach mniej więcej takich jak te ze zdjęcia , inna wielkość , detale , cieniowanie no wiadomo .. Ale coś na ich podstawie . I może kiedyś ten elf dorobiony siedzący tyłem do kwiatków i np.wydmuchujący słowa , wybrany cytat . Ale co do tej części z elfem muszę się jeszcze upewnić . Narazie kwiaty . A więc dobry pomysł czy byle jaki znaczek ?? Tatuaż ma być "czarny" ( kwiaty ) .





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-15 13:46 przez kasztankova.

CO myślicie o motywie jaskółki? czy ten motyw jest zbyt popularny/banalny/ przereklamowany? Mi osobiście podoba się taki klasyczny motyw.



Hej
chciałabym wytatuować uroborosa za uchem. na pewno nie będzie zbyt duży ze względu na miejsce ale chciałabym aby był jak najbardziej szczegółowy tzn. łuski może jakieś skrzydła czy odnóża czarno biały jedyny kolorowy akcent mógłby być np. oczu. Poniżej wzory które mi się podobają-oczywiście nie chcę takiego mrocznego tylko odpowiednio zmodyfikowany:

Wiem, że nie da się zrobić tak szczegółowo jak na niektórych zdjęciach i wolałabym w kształcie ósemki. Czy bardziej doświadczone osoby mogłyby określić czy taki tatuaż jest w ogóle możliwy w tym miejscu oraz na który motyw i poziom szczegółów mogę liczyć?

Cytat
Zuosnica
Znalazłam takie cudko w sieci:) Fajny efekt


a czy wie może ktoś co tam jest napisane?
Podoba mi się bardzo, ale głupio robić coś co nie wiemy co znaczy

Matko, to jest tak naturalistyczne, że aż szok!
Jeśli się na cos takiego decydować to trzeba znaleźć naprawdę dobry zakład z tatuażami, bo jak coś pójdzie nie tak...

co myślicie o tym?
dla mnie jest piękny..
swoje też przeszłam i wartość ma dla mnie on ogromną.
jakieś porady?

niezweryfikowana
Posty: 168
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
juliakawka
Matko, to jest tak naturalistyczne, że aż szok!
Jeśli się na cos takiego decydować to trzeba znaleźć naprawdę dobry zakład z tatuażami, bo jak coś pójdzie nie tak...

Dokładnie. Sama bym sobie taki zrobiła, ale jak ktoś coś spartoli to już dół :P

co myślicie o tym na plecach ???



wilcz ajagoda wydaje mi się, że aby drobne szczegóły (łuski) były dobrze widoczne i nie zamazane, to powinien mieć co najmniej 10 cm długości (mówię o tym zawiniętym w 8). Najlepiej weź te projekty i idź do dobrego studia - tam się dowiesz.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-05 23:37 przez angua79.

Cytat
marta111280
co myślicie o tym na plecach ???

Nie wiem, czemu, ale wydaje mi się takie jakieś... agresywne.

marta111280 a większej tandety już nie było ???

marta111280 - zgodzę się z MorbidSoul ; / kicha
agnes01agnes - ja nie widzę, żeby tam było cokolwiek napisane :P dla mnie to po prostu ma wyglądać jak rzeźba w drewnie;)

A do Was mam pytanie. Mam kota na karku, drugiego na łopatce (głowę) i teraz chcę wytatuować sobie kilka słów, zastanawiam się gdzie jeszcze jest takie miejsce, które mi nie sflaczeje na starość czy jak schudnę. Na nadgarstku się boję ze względów zawodowych.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

rany po wyciskaniu pryszczy