Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 88 89 90 91 92 ... 94 95 -->

Co myślicie?
Cytat Jana Pawła II



Cytat powinien być dla ciebie a nie dla innych. To tobie ma się podobać, z czymś się wiązać.
Dla mnie ten akurat jest ok.

co myślicie o tym wzorze ? :) i właściwie co do końca oznacza ten tatuaż ? :)



Co myślicie o tym tatuażu?



Super ten ptaszek. serce

Cytat
Jawoo
co myślicie o tym wzorze ? :) i właściwie co do końca oznacza ten tatuaż ? :)

Nie wiem jaka jest symbolika, ale mam wrażenie że to strony świata chyba wskazuje wzór pod różą. Generalnie jest piękny i gdybym miała więcej odwagi, to pewnie bym zrobiła ;)

Też mi się wydaje, że to jakby kompas, a znaczenie dla każdego może mieć inne ;) jest bardzo ładny :)

Genialny! Podoba mi się!

Jak dla mnie to bardzo fajny, wcale nie przegięty, właśnie takie mi się podobają.

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 1/5

Ta róża świetna - symbolizuje coś konkretnego?

A co myślicie o biomechanice u kobiety? Mój facet ma taki wzór, praktycznie prawie cały rękaw. I o ile mężczyźnie to pasuje to ja mam już obiekcje a propos siebie. Podoba mi się, z drugiej storny jest to dość wyrazisty i specyficzny styl. O czymś w taki deseń mówie:

http://higit.com/upload/790x790_FXKTVYP1ORAY3ZSZ5R.jpg

Jestem na NIE jeżeli chodzi o biomechanikę u kobiety :)

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
Enfer
Jestem na NIE jeżeli chodzi o biomechanikę u kobiety :)

też mi się nie podoba biomechanika na ciele kobiety... to raczej męski akcent by wyglądać jak ROBOT ;)

Pozdrowionka

Tak, dokładnie. Nie mówię, że kobiety mają mieć tylko 'delikatne' tatuaże ale mimo wszystko. Sama mam większy tatuaż i planuję kolejne też do małych nie należące ale na biomechanikę nie zdecydowałabym się nigdy życiu :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czcionka