Obecnie rozmawiamy o:

Przebranżowienie lokalu

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Bielizna komplety damskie

wczoraj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

A ja mam w uchu tattoo;) Pomysł całkiem ok, tylko lepiej napisane niż na zdjęciu.

zweryfikowana
Posty: 1.990
Ostrzeżenia: 1/5

wg mnie zły pomysł

zweryfikowana
Posty: 3.549
Ostrzeżenia: 1/5

no spoko..

jak chcesz, ja ogólnie nie jestem za tatuażami, a szczególnie z imiona itp :)

zweryfikowana
Posty: 2.111
Ostrzeżenia: 1/5

fajnyy pomysl;)

Super!

Ja również chciałam sobie zrobić tatuaż za uchem po naszym ślubie- 2 gwiazdki. A jak będą dzieci to kolejne:)
No ale zaszłam w ciążę i nie zdąrzyłam zrobić.
Teraz muszę poczekać,
i już będą 3 gwiazdki!:)

Pozdrawiam

mnie się to NIE podoba
tzn pomysł na literówki,imiona ukochanych..
pokłocicie się i bedziesz zła na siebie,,

nie wiem,ale ja bym czegos takiego sobie NIE wytatuowała..

Cytat
veruch
zrob sobie taki pinupowy wzror z napisem Place only for .... tu jego imie ;) na wzgorku
A co wspólnego ma pin-up z takim idiotycznym napisem?

co sądzicie o tym tauażu?



Cytat
madzik511
co sądzicie o tym tauażu?
nie podoba mi się

zweryfikowana
Posty: 456
Ostrzeżenia: 1/5

A ja marzę o takim tatuażu, tylko idącym bardziej wzdłuż kości biodrowej, bardziej poziomo, niż tak jak tutaj - pionowo od razu w górę i tylko delikatnie wystającym znad bielizny ... :-)

I mam od razu nurtujące mnie pytanie : jak wykonuje się taki tatuaż - odsuwając bieliznę do miejsca, gdzie się on zaczyna i trzeba tak ją trzymać przez cały czas wykonywania ? Może któraś się podzieli doświadczeniem w tej kwestii ;)



Cytat
veruch
zrob sobie taki pinupowy wzror z napisem Place only for .... tu jego imie ;) na wzgorku
a potem zmieni faceta i nastepca nie bedzie chcial jej lizac z wiadomych powodow....;]]]]]]]]]]]]

Moim zdaniem robienie tatuaży portretów lub imion chłopaków lub dziewczyn nie jest najlepszym pomysłem. Bez względu na to, jak wielka wydaje się miłość. Ona zawsze może sie skończyć, a tatuaż zostanie i to juz będzie duży problem. Oczywiście można usunąć, jakoś zakryć, ale po co robić sobie kłopot, skoro jest tyle innych wzorów?

Cytat
dzenys

I mam od razu nurtujące mnie pytanie : jak wykonuje się taki tatuaż - odsuwając bieliznę do miejsca, gdzie się on zaczyna i trzeba tak ją trzymać przez cały czas wykonywania ? Może któraś się podzieli doświadczeniem w tej kwestii ;)
Ja mam tatuaż w okolicy kości biodrowej i miałam po prostu trochę opuszczone spodnie i majtki do połowy łona. Nie ma co się krępować ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czerwonooo...