Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

1 minutę temu

Projekt wnętrza

35 minut temu

usługi stomatologiczne

38 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

rany po wyciskaniu pryszczy

07 sie 2013 - 22:30:12

Moje drogie pomocy ! Siostra wygniotla mi pryszcze takie malutkie na czole swoimi wielkimi paznokciami i juz od wt chodze z wielkimi strupami.. a w nd jade nad rzeke i bardzo chcialabym zeby to zniklo , jak myslicie po jakim czasie jest w stanie to zniknac jakies masci polecacie ?

rany po wyciskaniu pryszczy

07 sie 2013 - 22:32:30

davercin - bardzo dobra maść. Ogolnie trzeba wysszac takie krostki. Ja mialam blizny po wyciskaniu i chodzilam na specjalne zabiegi do kosmetyczki ;P

rany po wyciskaniu pryszczy

07 sie 2013 - 22:34:24

tribiotic ;)

rany po wyciskaniu pryszczy

07 sie 2013 - 22:37:54

Tormentiol, masc ichtiolowa, pasta cynkowa, pasta lassara.ja tym wysuszam takie rzeczy. Ogolnie podziekuj siostrze, jak Ci po tym jej wyciskaniu blizny zostana. Uszkodzila Ci naskorek. Powinna to robic po Twojej kapieli, gdy skora jest miekka i miec palce zawiniete w gaze, lub chusteczke. Po zabiegu nalezy odkazic wyciskane miejsa, posmarowac mascia, uspokoisc skore, zeby sie nie babralo, i nie bylo blizn. Tormentiol bardzo szybko dziala, naprawde!

rany po wyciskaniu pryszczy

07 sie 2013 - 22:38:31

Ja na strupy nic nie znam. Jedynie poradzę je zdrapać (chyba, że są świeże), bo rana pod spodem jest już przynajmniej częściowo zagojona i nowe będą mniejsze.

rany po wyciskaniu pryszczy

07 sie 2013 - 22:43:32

Nic nie zdrapuj! Bo na bank Ci pozostana blizny :/ zostaw w spokoju strupki, same odpadna. Mozesz je smarowac mascia,zeby szybciej sie zagoilo.

rany po wyciskaniu pryszczy

07 sie 2013 - 22:48:14

tez tak zrobie , drapac nie bede , tylko posmaruje jakas mascia moze pomoze . Tylko chcialabym cos na szybko - do niedzili..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zaskórniki - jak z nimi walczyc?