Obecnie rozmawiamy o:

Jakie ogrzewanie domu

31 minut temu

Meble na wymiar Warszawa

dzisiaj o 11:36

Meble na wymiar Warszawa

dzisiaj o 11:22

wykonawca budowlany

dzisiaj o 11:12

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Różnica dla Ciebie autorko taka, że kilka lat chemicznego ingerowania w strukturę włosa mniej. Jak już się zaczyna to mało kto przestaję.

Jak czytam, że niektóre zaczęły w wieku 12 lat to się zastanawiam gdzie byli rodzice? Jak ja bym powiedziała w tym wieku mamie, że chce pofarbować włosy to chyba by mnie śmiechem zabiła:)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-02 22:01 przez MajkaaaxDxD.

Jesli juz chcesz farbowac, to polecam szampony koloryzujace z Loreala np LUO :) nie niszcza Ci wlosow, bo to nie farby, ale cos pomiedzy szamponem koloryzujacym a farba :)) ja tym sobie robie i wlosy sa swietne! :))
jesli jestes zainteresowana to szukaj u dobrego fryzjera albo w sklepach fryzjerskich :))

Ale mam zamiar farbować farbą bez amoniaku ;)

Mam 23 lata i nigdy nie farbowałam. A pierwszy raz pofarbuje jak zacznę siwieć;) Szkoda mi włosów niszczyć, tym bardziej że widzę jak wyglądają wlosy np. po 15 latach farbowania u znajomych;) Jak np. czasem mam ochotę się na chwilę zmienić to używam szamponu koloryzującego i przez miesiąc mam inny kolor;)

Miałam jedno blond pasemko jak na prawdę byłam młodziutka :)

Włosy całe farbuje od 6 lat na czarno ,zaczęłam jak miałam 16naście jakoś.
Podobno czarna farba jest najgorsza...w sumie mogę to potwierdzić,włosy wypadają mi okropnie przy czesaniu,łykam skrzyp żeby nadrobić.
Nie żałuje farbowania,nienawidzę swojego naturalnego brązu za brak wyrazistości.

Różnica jest taka, że jak już zaczniesz farbować to raczej nie przestaniesz, a wiadomo, że im wcześniej zaczniesz tym bardziej włosy zniszczysz :)

Nie ma odpowiedniego wieku na farbowanie. Ja pofarbowałam pierwszy raz kiedy miałam 16 lat i bardzo żałuję, no ale przynajmniej wiem jak wyglądam w każdym kolorze włosów haha :)

Ja mam 18 i nie farbowałam nigdy jeszcze nie chcę na razie ; )U mnie w klasie wszystkie dziewczyny już farbowały

Cytat
naa95
Jesli juz chcesz farbowac, to polecam szampony koloryzujace z Loreala np LUO :) nie niszcza Ci wlosow, bo to nie farby, ale cos pomiedzy szamponem koloryzujacym a farba :)) ja tym sobie robie i wlosy sa swietne! :))
jesli jestes zainteresowana to szukaj u dobrego fryzjera albo w sklepach fryzjerskich :))


A po takim czymś kolor CAŁKOWICIE schodzi to naturalnego ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-02 22:07 przez eduski933.

mam 21 lat i nigdy nie farbowalam i jak na razie nie mam takiego zamiaru, zaczene farbowac gdy pojawia sie pierwsze siwe wlosy

Ja swoją przygodę ze zmianą kolorów zaczęłam jak wyszłam z gimnazjum.
Pamiętam jak dziś : zrobiłam sobie blond pasemka u fryzjerki : P

nie pomogę gdyz mam 20lat i nigdy nie farbowalam i poki co nie zamierzam :)

miałam 10 lat kiedy pierwszy porafbowałam włosy. Były to blond pasemka, do dziś farbuję co około 1,5 miesiąca. W ogóle tego nie żałuję, włosów nie mam gęstych, ale nie wypadająi się nie niszczą. Uwielbiam eksperymentować z farbami i tonerami :)

Farbuję od 15 roku życia... Nie radze ci wogóle farbowac : Ja bardzo żaluję i chcialabym juz dojsc do swojego koloru ale to już niemozliwe :) Ale jak już chcesz farbować te włosy to polecam farbę z Leher'a NAJLEPSZA!!!!!i wcale droga nie jest :)

Moja mama zaczęła farbować włosy x lat temu i do teraz żałuje że tak spieprzyła sobie włosy. Nie dość że męczy sie z farbami i odrostami to nie wróci juz do swojego naturalnego koloru który wiecznie próbuje uzyskać przez farbowanie.

Ja nigdy sie nie farbowałam i nie będę dopóki siwizna mnie nie dopadnie

I nie polecam szamponetek bo niby zmywają sieę ale ja mam włosy niepodatne do farbowania i jak bylam kiedys na basenie (zrobilam sobie czekoladoy brąz szamponnetka) po jednym umyciu przez chlor zrobily mi sie fioletoe włosy innym co np mieli blond na zielono :) zalezy od wlosow gdyby nie pojawił mi sie ten kolorek nigdy bym nie zrobila moze jak bym miala siwe włosy !:)

zweryfikowana
Posty: 4.792
Ostrzeżenia: 2/5

Ja pofarbowałam w wieku 16 lat . Teraz mam już dość długie i szkoda, że nie są naturalne . . ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co sądzicie o tej farbie do włosów?