Obecnie rozmawiamy o:

Wakacje w Hiszpanii.

gorący temat

najtańsza apteka

dzisiaj o 20:20

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Casting Creme Gloss z L'Oreala. To jest krem koloryzujący.

Zamierzam tym pofarbować włosy. Czytałam opinie, że krem jest bez amoniaku, nie niszczy włosów, spiera się po 28 myciach i nie widać odrostów po pofarbowaniu tym. To prawda?

Mam ciemny blond, zamierzam pofarbować na brąz.

moim zdaniem farby 'do 28 myć' schodzą o wiele szybciej i widać szybko odrosty:d

tylko uważaj na dobór koloru, bo te farby wychodzą o wiele ciemniej na włosach niż z obrazka na pudełku....

O tym też czytałam :) Ale to prawda, że jak się pofarbuje na kolor zbliżony do naturalnego to nie widać odrostów?

Nie cierpie tego kremu ;p ani kolor nie jest taki jak mial byc, po drugie wlosy wcale nie sa po nim takie fajne, a po 3 to kolor mialam hmm do 4 myc?

Ja farbowałam ciemny blond na Bursztyn, wyszedł ładny kolor, odrostów nie miałam więc nie wiem czy pokrywał, ale zszedł bardzo szybko - za każdym myciem włosów była kolorowa woda. Ogólnie polecam

Ale mi wcale nie zależy na tym, aby się długo utrzymywał ;)

niezweryfikowana
Posty: 1.818
Ostrzeżenia: 1/5

jesli zrobisz brązem na swoje włosy ,to wyjdzie ci bardzo ciemny ,prawie czarny,zawsze farbuje sie o ton jasniejszym kolorem jaki chce sie uzyskac,jesli chodzi o amoniak,owszem niektore farby nie zawieraja amoniaku ale za to zawieraja inne chemiczne skłądniki ktore sa rownie niszczace jak amoniak

zweryfikowana
Posty: 357
Ostrzeżenia: 1/5

Oczywiście że widać odrosty :D jak po każdej farcie/szamponetce itp widać odrosty. Ja farbowałam i po msc już odrosty widać było.

niezweryfikowana
Posty: 1.818
Ostrzeżenia: 1/5

farba wyjdzie bardzo ciemna na włosach jak napisałam ,i piszesz ze masz swoje naturalne ciemny blond ,wiec odrosty beda bardzo widoczne

zweryfikowana
Posty: 1.924
Ostrzeżenia: 5/5

Jak pofarbujesz ciemniejszym kolorem to odrostów nie będzie widać, ale moga mieć nieco inny odcień niż reszta włosów farbowanych wcześniej =]

zweryfikowana
Posty: 866
Ostrzeżenia: 1/5

chcesz z blondu przejsc do czarnego?? z acastinga nawet jasny braz wychodzi jak czarny

Ja mam włosy ciemny blond i jak pofarbowałam na Jasny Brąz to wyszedł Brąz.
Miesiąc temu zrobiłam Brąz i wyszedł Ciemny Brąz podchodzący pod Czerń.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-18 13:07 przez blond22a.

moskol - ale przecież krem się zmywa z każdym myciem włosów.
Ludzie, przecież napisałam, że mam ciemny blond i chcę przejść na BRĄZ a nie na żaden czarny ;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-03 12:11 przez olka0106.

niezweryfikowana
Posty: 1.818
Ostrzeżenia: 1/5

no tak zmywa sie z jkazdym myciem ,ale ta farba wyjdzie bardzo ciemno,a ciemne farby zazwyczaj dłuzje sie trzymaja tym bardziej na blond włosach,zalezy tez jak szybko ci eorsna włoski ,ja np jak zafarbuje tez ta farba,to mi odrost juz po dwoch tygodniach widac ,
ale napisałas ze chcesz zrobic farbą brąz a ta farba wyjdzie ci czarno na włosach ,jesli chcesz miec brązik to musisz zrobic takze ciemnymm blondem ,moja znajoma tak robi ,wtedy wyjdzie ci brąz
ja od wielu lat farbuije włsoy ,głownie lorealem ,i wiem duzo na ten temat ,co i jak:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-03 12:14 przez moskol.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

na ile kg wyglądam ?