Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 ... 7 8 9 -->

Ja kupuje tesciowej prezenty 2 razy w roku - na urodziny i swieta.....
I jak narazie jeszcze nigdy nie byla zadowolona:)
Niby taki typ kobiety , nigdy sie nie cieszy, ale to przykre;(

Cytat
aiden4
Miotłę, trochę ziemi,rewolwer,sznur:)
Zależy od teściowej i Waszych relacji,myślę,że najbardziej pomocny będzie mąż.

haha dobre! :D

Ja swojej kupiłam podobną szkatułkę na biżuterię, z której była bardzo zadowolona.

Ja mam szczęści i mojej teściowej bardzo spodobał się prezent ode mnie. Przynajmniej tak mówiła do męża ;)Kupiłam jej zestaw herbat w drewnianej skrzyni w natural design. W przystępnej cenie, ładnie zapakowany w drewnianej skrzyni. Do tego bilecik z życzeniami, tak aby prezent był spersonalizowany. Uważam, że jest to prezent bardzo uniwersalny i ciężko by było żeby się nie spodobał. Pozdrawiam :)

niezweryfikowana
Posty: 62
Ostrzeżenia: 5/5

Nie wiem w jakim wieku jest Twoja teściowa ale może zafunduj jej jakiś fitness dla seniora . Każda kobieta lubi zadbać o siebie więc myślę że to ciekawy pomysł.

...może kartę upominkową do salonu kosmetycznego na masaż twarzy z koloidalnym złotem czy czymś dopasowanym do jej wieku ?...

Cytat
aiden4
Miotłę, trochę ziemi,rewolwer,sznur:)
Zależy od teściowej i Waszych relacji,myślę,że najbardziej pomocny będzie mąż.
hahaha dobreee dobreee ale sie usmialam :) ps ja zawsze kupuje zestaw kosmetykow przewaznie z nivea balsamy zele kremy itd itrp tego nigdy za malo :)

A ja będę robić szkatułkę na biżuterię metodą decoupage. Robiłam taką dla mojej mamy i była zachwycona :)

Moja teściowa zadeklarowała, że chce coś praktycznego i robimy rodzinny prezent ciut większy. Zawsze narzeka, ze pranie jej wolno schnie, a pralko-suszarka jest zła, bo niszczy tkaniny... No więc przejrzała Internet i znalazłam takie cudo, które wygląda jak zwykła suszarka do ubrań, ale jest elektryczna. No i w dodatku ładna - suszarkatotu.pl Mam nadzieję, że teściowa się ucieszy. :)

moi tesciowie lubia sie kapac i w tamtym roku dostali taki elegancki zestaw do kapieli tam jakas gabka czy cos bylo.Tesciowej mozna kupic kalendarz ze zdjeciami(wlasnymi) na allegro jest mozna daty dac swoje i sa zaznaczone

Ja jestem za praktycznym prezentem. Czy dla rodziców, czy dla młodych, którzy idą "na swoje" zawsze można coś praktycznego sprezentować do domu, do kuchni, czy do ogrodu. Takiej suszarki elektrycznej nie używałam, ale faktycznie też gdzieś w internecie się na nią natknęłam i mnie zainteresowała.

Moja dostanie paletę do malowania i jakieś płótno. Pomogłam?

Cytat
incognito85
A co teściowa by chciała? Ja mojej mogłabym ewentualnie kupić wieniec.

gdy tylko zobaczylam tytul watku chcialam napisac ze ja kupilabym miotle, ale wieniec tez jest super! :D :) pozdrawiam :)

zweryfikowana
Posty: 1.349
Ostrzeżenia: 1/5

A ja mam problem z głowy bo nie muszę nic kupować sun, ponieważ strasznie się nie lubimy i wiem, że nawet jakbym coś jej dała to i tak by to rzuciła w kąt lub do śmietnika (wcześniej oczywiście obgadałaby po całej rodzinie i znajomych jakie to ja jej "badziewie" dałam i że szacunku nie mam i bla bla bla.. ) :P Tak więc jedyną opcją w moim przypadku to jest dać jej dobre słowo i uścisk dłoni :D

Dziewczyny, tylko jak kupujecie kosmetyki, dowiedzcie sie o alergiach, my z chlopakiem kupilismy rok temu dla Jego mamy zestaw prezentowy z Organique, jakis balsam itp. i biedna sie zaczela dusic:x

ja swojej w tym roku kupiłam komplet szklanek do kawy (latte) bo piję ją namiętnie:)
i butelkę dobrego likieru.

Mam nadzieje ze bedzie zadowolona.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

slub w walentynki + prezent