Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->

Może coś na przeczyszczenie? :D

A tak serio jak nie jest zła, to można kupić jakąś delikatną biżuterię, albo modny szal, może perfumy?

wystarczy nie traktowac ludzi ktorzy zle nas traktuja, jako złosliwych tylko potraktowac ich jako nauczycieli którzy maja nas czegos nauczyc i jak ta lekcje odrobimy to problem znika. nigdy nie wiadomo jaka jest karma pomiedzy ludzmi i co i komu musza spłacac ;)

ja nie mam nigdy problemów z teściowa , to kobieta która lubi dobrze wyglądać choć uwaga ma 82 lata .
Na pewno w tym roku kupie jej pantofelki , na imieniny teraz dostała apaszkę .

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 2/5

mojej teściowej marzy się poduszka do spania dokładnie taka jak na zdjęciu ale nie wiem czy damy radę jej kupić bo jest za droga :( ale może na świeta bedzie jakaś przecena <mderacja> Proszę nie spamować reklamą poduszek na forum





Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-01 11:21 przez moderator.

Cytat
Marcelinkachoda
mojej teściowej marzy się poduszka do spania dokładnie taka jak na zdjęciu ale nie wiem czy damy radę jej kupić bo jest za droga :( ale może na świeta bedzie jakaś przecena
dlatego prezenty lepeij kupowac wczesniej np. juz w sierpniu i kazdego miesiaca przeznaczac na nie np. ok 200 zł wtedy w grudniu nie ma problemu z kasa

Cytat
agata74


dlatego prezenty lepeij kupowac wczesniej np. juz w sierpniu i kazdego miesiaca przeznaczac na nie np. ok 200 zł wtedy w grudniu nie ma problemu z kasa

Popieram i sama tak robię. Nie tyle ze względu na pieniądze, co na fakt, że w grudniu na hura trzeba zrobić prezenty dla całej rodziny, przyjaciół i w pośpiechu lub z powodu braku czasu kupuje się często cokolwiek... A ja lubię kompletować prezenty praktycznie przez cały rok. Swoją drogą można dzięki temu zaoszczędzić, bo sporo produktów jest tańszych niż w tzw "promocjach" świątecznych, kiedy sklepy liczą na to, że i tak się sprzeda, bo wszyscy kupują prezenty, a magiczne słowo "promocja" z kolędą w tle odbiera niektórym zdolność do logicznego myślenia :P

Cytat
agata74
wystarczy nie traktowac ludzi ktorzy zle nas traktuja, jako złosliwych tylko potraktowac ich jako nauczycieli którzy maja nas czegos nauczyc i jak ta lekcje odrobimy to problem znika. nigdy nie wiadomo jaka jest karma pomiedzy ludzmi i co i komu musza spłacac ;)

Święte słowa, zgadzam się z tobą w 100%.

a może coś z tego zestawu tańczy


teściowa szybsza niż pies



zrób ciasto i dokup jakiś drobiazg

Może storczyk w doniczce?

Cytat
monikamonis
Może storczyk w doniczce?

klasycznie ale zawsze najlepsza opcja

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 6/5

Ja w tym roku mam zamiar wręczyć ludziom samodzielnie skomponowany miks przypraw i suszonych owoców do herbaty i grzańca
Może też domowa granola w świątecznych smakach zapakowana w ładny słoik byłaby spoko? Poza tym wszelkie kawy i herbaty (dla kogoś, kto je pije) uważam za zawsze udany prezent

Z tkaich porządniejszych prezentów polecam gotowe już kosze prezentowe:
https://doba.pl/dsw/artykul/prezenty-last-minute-gotowe-zestawy-swiateczne/39444/17/noa123

Uniwersalny prezent dosłownie dla każdego.




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-12-21 08:15 przez dorissms.

Nigdy nie wiem, co kupić bliskim na prezent, bo w tych czasach każdy ma już wszystko. Dlatego w tym roku postanowiłam podarować "przeżycia". Dzieciom kupuję całoroczne bilety do Wesołego Miasteczka, mężowi przejażdzkę po torze wyścigowym, a mamie i teściowej daję vouvher na masaż balijski w Thai Bali Spa w Krakowie, taki https://thaibalispa.pl/masaz-balijski. Mam nadzieję, że im się spodoba. Z tego co wiem, ejszcze nigdy czegoś takiego nie doświadczyły :D

niezweryfikowana
Posty: 168
Ostrzeżenia: 3/5

W sklepie https://koszulkowy.pl/ zamówiłam dla teściowej kubek z nadrukiem i bardzo jej się spodobał, teraz tylko z niego pije. U nich w sklepie można kupić naprawdę sporo ciekawych upominków.

Jeśli teściowa uwielbia biżuterię, to może jakiś nietuzinkowy wisiorek? Są teraz takie śliczne medaliony otwierane i można tam umieścić różne zdjęcia np. ukochanych wnuków serce

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prezent na gwiazdkę