Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ślub 2015

17 lut 2014 - 23:32:31

m_kaz5 Ja również mam czerwień jako kolor przewodni i ja na przykład zakładam krwisto czerwone szpilki, będę miała bukiet z czerwonych róż i małe różyczki we włosach :) Myślałam jeszcze, żeby na paznokciach mieć coś czerwonego ale jeszcze nie wiem czy się zdecyduję :)

Ślub 2015

17 lut 2014 - 23:37:35

jeśli jesteście zainteresowane dodatkami ślubnymi lub tez wieczorowymi zapraszam do mnie:)



Ślub 2015

18 lut 2014 - 00:06:53

Cytat
skarbek2012
Kochana to nie te czasy gdzie kolor ecru oznaczał ciążę:D Tak samo jak dawniej kobiet w ciąży nie zakładały welonów a teraz co druga panna młoda juz jest bez welonu i nikogo to nie dziwi;) Nie wiem jaki masz typ urody ale niektórym ecru pasuje bardziej niż biel:) Co do futerka to koniecznie w kolorze sukni:)

jestem blondynką;) wiem, nie te czasy niby ale moja "zarąbista" teściowa jest przekonana że mój N. oświadczył mi się bo jestem w ciąży ( nie wiem czy się nie dziwi że już ponad 9 mies od oświadczyn a ja brzuszka nie mam?;p)i się boję co wymyśli jak będę miała suknię ecru... nie zdziwiłabym się jakby rozpowiedziała po całej rodzince że byłam w ciąży poroniłam i znowu jestem;p

ta kobieta ma jakiś problem ale fakt że potrafi namieszać bo musimy się tłumaczyć często i gęsto jego dziadkom bo jakies niestworzone historie opowiada;p ale na szczescie juz duza czesc rodziny nei wierzy w nie;p mogłabym wam opowiedzieć pare takich "kwiatków", teraz to smieszne ale czesto nie było mi zwłaszcza na poczatku do smiechu jak się obraziła na nas jego babcia na przykład. w końcu ostatecznie babcia N. mnie przed nia broni;) Np wyjechalismy z jego dziadkami nad jezioro ( maja domek) no i dzwoni jego mama i sie pyta czy spimy w jednym lozku a babcia:" No ja tam nie wiem co oni w nocy robią i wole nie wiedzieć";p I odmówiła sprawdzania;p hehe
a własnie jak tam z waszymi tesciami? u nas na kursie przedmałżenskim ks mówil że czesto sa problemy...i maja byc jakies wykłady na ten temat z psychologami już nie mogę się doczekać;)ale z doswiadczenia Wam powiem że po prostu trzeba sie wyprowadzic ( facet) i jest duuuzo lepiej;p bo to nieprawda ze zawsze da sie dogadac...i żadne ekonomiczne racje mnie nie przekonują;) Mój N. mieszka pół roku sam już i musze Wam powiedzieć że kłócimy sie 2x mniej od kiedy się wyprowadził;p a niby wraz ze stazem powinno się więcej kłócić;) Nie mieszkamy razem ale on i tak chciał się wyprowadzić;)A najlepsze jest to że mieszkamy w tym samym mieście, a on wynajmuje ( tak miał mamuśki dość;p)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-18 00:11 przez m_kaz5.

zweryfikowana
Posty: 994
Ostrzeżenia: 1/5

Ślub 2015

18 lut 2014 - 06:48:40

Długie zimne ognie robią fajny efekt, zamierzam kupić gościom, jako jedna z atraakcji .



Ślub 2015

18 lut 2014 - 08:35:15

gosska333 ja też właśnie myślałam nad zimnymi ogniami ale nie jako atrakcja a raczej po to aby mieć takie zdjęcia :)



Ślub 2015

18 lut 2014 - 08:42:41

Cytat
Patka_357
gosska333 ja też właśnie myślałam nad zimnymi ogniami ale nie jako atrakcja a raczej po to aby mieć takie zdjęcia :)

Super pomysł ;) chyba go ukradnę ;)

Ślub 2015

18 lut 2014 - 10:29:47

Cytat
m_kaz5
Cytat
skarbek2012
Kochana to nie te czasy gdzie kolor ecru oznaczał ciążę:D Tak samo jak dawniej kobiet w ciąży nie zakładały welonów a teraz co druga panna młoda juz jest bez welonu i nikogo to nie dziwi;) Nie wiem jaki masz typ urody ale niektórym ecru pasuje bardziej niż biel:) Co do futerka to koniecznie w kolorze sukni:)

jestem blondynką;) wiem, nie te czasy niby ale moja "zarąbista" teściowa jest przekonana że mój N. oświadczył mi się bo jestem w ciąży ( nie wiem czy się nie dziwi że już ponad 9 mies od oświadczyn a ja brzuszka nie mam?;p)i się boję co wymyśli jak będę miała suknię ecru... nie zdziwiłabym się jakby rozpowiedziała po całej rodzince że byłam w ciąży poroniłam i znowu jestem;p

ta kobieta ma jakiś problem ale fakt że potrafi namieszać bo musimy się tłumaczyć często i gęsto jego dziadkom bo jakies niestworzone historie opowiada;p ale na szczescie juz duza czesc rodziny nei wierzy w nie;p mogłabym wam opowiedzieć pare takich "kwiatków", teraz to smieszne ale czesto nie było mi zwłaszcza na poczatku do smiechu jak się obraziła na nas jego babcia na przykład. w końcu ostatecznie babcia N. mnie przed nia broni;) Np wyjechalismy z jego dziadkami nad jezioro ( maja domek) no i dzwoni jego mama i sie pyta czy spimy w jednym lozku a babcia:" No ja tam nie wiem co oni w nocy robią i wole nie wiedzieć";p I odmówiła sprawdzania;p hehe
a własnie jak tam z waszymi tesciami? u nas na kursie przedmałżenskim ks mówil że czesto sa problemy...i maja byc jakies wykłady na ten temat z psychologami już nie mogę się doczekać;)ale z doswiadczenia Wam powiem że po prostu trzeba sie wyprowadzic ( facet) i jest duuuzo lepiej;p bo to nieprawda ze zawsze da sie dogadac...i żadne ekonomiczne racje mnie nie przekonują;) Mój N. mieszka pół roku sam już i musze Wam powiedzieć że kłócimy sie 2x mniej od kiedy się wyprowadził;p a niby wraz ze stazem powinno się więcej kłócić;) Nie mieszkamy razem ale on i tak chciał się wyprowadzić;)A najlepsze jest to że mieszkamy w tym samym mieście, a on wynajmuje ( tak miał mamuśki dość;p)
O kurcze twoja teściowa wymiata:D Ja z teściami nigdy w życiu bym nie zamieszkała. Przyznam że ja z nimi nawet mało kiedy się widzę, nawet nie mamy za bardzo wspólnego języka. Moi teściowie mają ponad 60 lat więc między nami jest ogromna przepaść poglądowa;) Na szczęście są bardzo wyrozumiali, rozumieją że jesteśmy młodzi i chcemy żyć po swojemu, nigdy nie krytykowali naszych decyzji a odkąd planujemy ślub to do niczego się nie wtrącali. Także w sumie mamy do siebie taki neutralny stosunek. Chociaż mnie chyba lubią bo nie raz mnie już chwalili do rodziny;)Mój facet wyprowadza się od nich za kilka miesięcy ale nie dlatego że z nimi nie wytrzymuje tylko po prostu chcemy razem zamieszkać.
Uważam że z teściami jest dobrze dopóki trzymamy się od nich z dala, wspólne mieszkanie z nimi ZAWSZE źle się kończy, na prawdę nie znam ani jednego przypadku aby coś dobrego z tego wyszło. Wiem że niektórzy mieszkają z nimi aby odłożyć sobie pieniążki ale ja jednak chyba spokojniejsza bym była biorąc kredyt niż z nimi mieszkając;)

Ślub 2015

18 lut 2014 - 13:21:07

Co do kolorów też mi się wydaje, że do czerwonego bardziej by pasowało ecru, ale zrobisz jak uważasz:) Sama chciałam czerwony,ale byliśmy na jednej sali i pytałam o czerwony, to babka powiedziała,że owszem można zrobić, ale nikt się tym nigdy nie zachwyca. No i raczej stanie na różowym, jeżeli tylko będzie dostępny na sali... Ale taki mocny róż, a nie słabiutki:)

A teściowie jak to teściowie, najlepiej nie zwracać za dużo uwagi i nie przejmować się, ale łatwo powiedzieć. Moi nie najgorsi, ale czasem potrafią krwi napsuć.

zweryfikowana
Posty: 994
Ostrzeżenia: 1/5

Ślub 2015

18 lut 2014 - 13:51:42

Jasne, może nie dla atrakcji właśnie a dla zdjęć, dobrze mówisz.
Ale wątpię, żeby takie zdjęcia z napisem LOVE wyszły :)

Takie też można kupić fajerwerki :)



Ślub 2015

18 lut 2014 - 19:53:56

u mnie to by sie tymi sztucznymi ogniami popalili :P

Ślub 2015

18 lut 2014 - 22:01:24

Z zdjęcia bardzo ładne auto :D a co do tego że nie wyjdzie LOVE to będzie próbowali bo mój już wie jak oni to zrobili coś mi tam tłumaczył : P

Ślub 2015

19 lut 2014 - 11:05:47

z tym napisem love to jest tzw malowanie światłem:) Robiłam takie coś w liceum w plastyku bardzo fajne i ciekawe, aczkolwiek takie wykorzystanie z tymi napisami love itp niewiem dla mnie trochę tandeta:) Jeśli chodzi o suknię ecru to nie podoba mi się jak dla mnie wygląda jak brudna, szara albo zżółknięta nie ma takiego czegoś tego blasku jak biel:) Jak chodziłam za suknią z siostrą 2 lata temu to ecru i smietanka to takie o brakowało im czegoś. Założyła tylko biel i od razu jak panna młoda:) Ale jesli się komuś podoba to ok:) Tak samo mam do welonów nienawidzę wg mnie są ohydne;/ takie jak zakonnica:D Moim zdaniem są śmieszne i szpecą. Więc na swój ślub nie bede miec welonu. Teraz jest duży wybór różnego rodzaju ozdób:) Już mam tyle na oku, ze nie mogę się zdecydować:) A czym będziecie rzucać na oczepinach? ja albo bukietem jak moja kuzynka, albo welonem, który moja siostra dostała gratis do woalki i też nim rzucała w sumie po to go dostała, zeby woalki nie odpinać:)

Ślub 2015

19 lut 2014 - 12:45:01

Ja będę mieć welon ale taki skromny, na pewno wpięty na dole, nie podobają mi się takie przypięte na czubku głowy bo wtedy nie dość że welon zasłoni większośc fryzury to faktycznie wyglądem przypomina zakonnice. Chociaż zastanawiam się też czy welonu nie zalożę tylko do kościoła i pierwszego tańca a później zdejmę bo wygodniej bez niego będzie tańczyć;)
Mnie podoba się taki jak na tym foto:)



Ślub 2015

19 lut 2014 - 17:11:59

Cytat
skarbek2012
Ja będę mieć welon ale taki skromny, na pewno wpięty na dole, nie podobają mi się takie przypięte na czubku głowy bo wtedy nie dość że welon zasłoni większośc fryzury to faktycznie wyglądem przypomina zakonnice. Chociaż zastanawiam się też czy welonu nie zalożę tylko do kościoła i pierwszego tańca a później zdejmę bo wygodniej bez niego będzie tańczyć;)
Mnie podoba się taki jak na tym foto:)


ładna sukienka, podoba mi sie

Ślub 2015

19 lut 2014 - 17:16:25

Witam. Dopiero tutaj zaczynam :) A więc ja z moim narzeczonym zaręczyliśmy się w lipcu 2013 ,a salę zarezerwowaliśmy już we wrześniu termin mamy na 25.07.2015 chcieliśmy na sierpień ale nie było już ani jednego terminu wolnego. Jesteśmy z małopolski i płacimy 170 zł za osobę w tym (nielimitowane napoje, owoce, prosiak, stół ze słodyczami i fontanna czekoladowa, barman-tyle że alkohole na drinki sami musimy przynieść) dokupujemy alkohol,ciasta i tort :) Dziś idziemy zarezerwować orkiestrę która wyniesie nas ok 4500 zł. A z fotografem jesteśmy umówieni na przyszły tydzień niestety nie jest tani bo chce 3000 zł, nad kamerzystą jeszcze się zastanawiamy bo jest to też wydatek ok 3500 zł za dobrego.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ślub w sylwestra