Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

BUTY na ślub - Wasz typ ;)

17 lut 2014 - 18:40:58

Oglądałam dziś buty do ślubu i szczerze mówiąc wszystkie są nijakie. Wiem, powinny być przede wszystkim wygodne żeby przetańczyć w nich cała noc i następnego dnia balować na poprawinach. Mi osobiście bardzo podobają się meliski - białe z czerwonym sercem lub jakieś w odcieniach niebieskiego lub zielonego, ale nie przekonuje mnie to, że są gumowe. I czy w ogóle są wygodne? Czy któraś z Was je posiada? ;)

BLAGAM! Nie krytykujcie mnie od razu! Ja tylko pytam, nigdy ich nie miałam i jestem ciekawa. Poza tym, nie wiem jeszcze jakie buty chce ;)

A jaki jest Wasz typ? O jakich marzycie? :)


Dodaje swoje ;)




Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-17 18:51 przez kasia872.

BUTY na ślub - Wasz typ ;)

17 lut 2014 - 18:44:47

Miałam meliski i założyłam je raz na imprezę to mi stopy odparzyło;/ Zresztą do sukni ślubnej meliski? To już lepiej białe skórzane baleriny...

BUTY na ślub - Wasz typ ;)

17 lut 2014 - 18:47:03

Ja nie moge takich butów nosic! Plastik odparza! A tak wogole to te ze sercami - przesada! Reszta ok.

BUTY na ślub - Wasz typ ;)

17 lut 2014 - 18:47:51

Meliski okropność. Nie potańczysz - byłam taka durna i spróbowałam... Gumowe butki tylko na basen :-)

BUTY na ślub - Wasz typ ;)

17 lut 2014 - 18:48:09

Cytat
skarbek2012
Miałam meliski i założyłam je raz na imprezę to mi stopy odparzyło;/ Zresztą do sukni ślubnej meliski? To już lepiej białe skórzane baleriny...

Dzięki za opinie ;)
Hm, nie chce zwykłuch prostych i białych butów. Te maja ładne to serce z przodu, ale byc moze są buty ktore też je maja a nie sa gumowe - mozna też je samemu stworzyć poprzez doklejenie takiego serce ;)


Może ktoś jeszcze się wypowie? ;)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-18 07:06 przez kasia872.

BUTY na ślub - Wasz typ ;)

18 lut 2014 - 19:37:59

Jeśli kupisz oryginalne meliski Westwood to na pewno nie będziesz miała odparzeń i będzie Ci w nich wygodnie:) Sama chciałam te z serduszkiem, ale nie było mojego rozmiaru, a na oryginalne szkoda mi było kasy..
Według mnie te z serduszkiem fajnie wyglądają do sukni ślubnej, gdzieś na necie widziałam:)
Ja miałam zamszowe czółenka w kolorze malinowym i byłam zadowolona:)

BUTY na ślub - Wasz typ ;)

18 lut 2014 - 19:40:17

na ślub... nieee nawet pasowac nie beda. Po 2 one sa z tego dziwnego tworzywa odparzą się Tobie nogi.

BUTY na ślub - Wasz typ ;)

18 lut 2014 - 19:43:03

świetny pomysł :) i czerwony bukiet do tego :)

BUTY na ślub - Wasz typ ;)

18 lut 2014 - 19:43:37

Ja w meliskach przechodzilam cale wakacje.

BUTY na ślub - Wasz typ ;)

18 lut 2014 - 19:44:10

może takie ?



BUTY na ślub - Wasz typ ;)

18 lut 2014 - 19:48:37

Jeśli mam pomóc przy wyborze to mi najbardziej spodobały się ostatnie :))

BUTY na ślub - Wasz typ ;)

18 lut 2014 - 20:17:41

*



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-18 20:18 przez humavitz.

BUTY na ślub - Wasz typ ;)

18 lut 2014 - 20:24:38

Jak dotrę do domu po pracy wkleję moje typy przechowywane w ślubnym folderze oraz buty jakie
W końcu wybrałam na własny ślub :-)

BUTY na ślub - Wasz typ ;)

18 lut 2014 - 20:25:26

pomijając wszystko, one nie wydają się wygodne..
jakieś kolorowe czółenka, czemu nie ;)


BUTY na ślub - Wasz typ ;)

18 lut 2014 - 20:35:53

Jestem permanentnie zakochana w tych melisskach :) Niestety nie stać mnie na oryginały a podrób nie chcę, po pierwsze ze względów "ideologicznych" po drugie istnieje ryzyko że będą koszmarnie niewygodne. Jeśli chodzi o oryginały to z opinii znalezionych w necie wiem, że są świetnie wyważone a samo tworzywo genialnie dopasowuje się do stopy, kilka vlogerek miało filmiki na ich temat :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ślub w sylwestra