Obecnie rozmawiamy o:

srebrna biżuteria

gorący temat

Prostownica tytanowa

51 minut temu

transport i spedycja

godzinę temu

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ciaza a sex . Normalne ?

30 kwi 2014 - 11:20:20

Obecnie jestem w 7 miesiacu ciazy . Zycie seksualne moje i narzeczonego przed ciaza wygladalo calkiem inaczej niz teraz . Potrafilismy kochac sie po kilka razy dziennie a teraz ? Z tego co mi wiadomo to niby kobieta w ciazy powinna miec jeszcze wieksza ochote . Problem w tym ze ja jej w ogole nie mam ! Co wiecej , jak moj ma ochote sie poprzytulac czy dac buziaka staram sie tego unikac . Po prostu denerwuja mnie zblizenia ( nie zawsze ale przewaznie) . Staram sie tego nie pokazywac aczkolwiek nieraz wpadam w szal gdy do mnie podchodzi i zaczyna dotykac . Nie chodzi o to ze go juz nie kocham czy cos miedzy nami umarlo . Mysle ze to wina ciazy . Czy ktoras z was tez tak miala / ma ? Nie chce go krzywdzic ale tez nie umiem sobie z tym poradzic . To tak jakby teraz dziecko bylo dla mnie najwazniejsze pomimo ze jeszcze go nie ma . Sama juz wlasciwie nie wiem czemu tak sie dzieje .

Ciaza a sex . Normalne ?

30 kwi 2014 - 11:26:02

Hormony Ci szaleją, oby po ciąży Ci to minęło

Ciaza a sex . Normalne ?

30 kwi 2014 - 11:30:31

To się nazywa pieluszkowe zapalenie mózgu

Ciaza a sex . Normalne ?

30 kwi 2014 - 11:32:21

to normalne, hormony, poza tym trudno czuć się atrakcyjnym jak się wygląda jak ciężarowa:) a jak pojawia się mleko w piersiach to już w ogóle ..... ja w zaawansowanej ciąży się czułam jak by ktoś trzeci był z nami w łóżku i mi było jakoś tak dziwnie też nie miałam ochoty.....ale po porodzie szybko minęło i jest jak dawniej:)

Cytat
miranda25
To się nazywa pieluszkowe zapalenie mózgu

widać dziecko że w ciąży nie byłaś jeszcze, pewnie dopiero pierwszą miesiączkę dostałaś sadząc po "dojrzałości" Twojej wypowiedzi.....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-30 11:33 przez szafiarka_.

Ciaza a sex . Normalne ?

30 kwi 2014 - 11:36:49

Ja jestem teraz w 8 miesiącu i powiem Ci, że tez od jakiś 2 miesięcy nie mam w ogóle ochoty na sex i nie uprawiamy go :) ale mąż sam mówi mi,że on teraz i tak nie chce się kochać bo tam w środku jest Niunia :D także nie mamy z tym problemu :)

Ciaza a sex . Normalne ?

30 kwi 2014 - 11:40:32

Wlasnie caly czas obawiam sie ze moze sie nic nie zmienic po porodzie a wrecz przeciwnie , ze moze byc jeszcze gorzej . Caly czas o tym mysle . Nie moge patrzec jak on sie meczy a tez nie moge sie nawet do niczego zmusic . Tak szczerze to calkiem inaczej wyobrazalam sobie ciaze i jej przebieg ;) Kojarzylo mi sie to raczej z czyms fajnym i przyjemnym , niestety jest calkowicie na odwrot
Moj tez nie ma z tym problemu jak mowi ale ja widze ze go to meczy nie raz . On zdaje sobie sprawe z tego ze teraz nie jestesmy sami i ze teraz to dziecko bedzie najwazniejsze , ale ja osobiscie bardzo zle sie z tym czuje ze go tak odpycham



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-30 11:42 przez xNiceGirlx.

Ciaza a sex . Normalne ?

30 kwi 2014 - 11:42:10

Cytat
szafiarka_
to normalne, hormony, poza tym trudno czuć się atrakcyjnym jak się wygląda jak ciężarowa:) a jak pojawia się mleko w piersiach to już w ogóle ..... ja w zaawansowanej ciąży się czułam jak by ktoś trzeci był z nami w łóżku i mi było jakoś tak dziwnie też nie miałam ochoty.....ale po porodzie szybko minęło i jest jak dawniej:)
Cytat
miranda25
To się nazywa pieluszkowe zapalenie mózgu

widać dziecko że w ciąży nie byłaś jeszcze, pewnie dopiero pierwszą miesiączkę dostałaś sadząc po "dojrzałości" Twojej wypowiedzi.....
dzieckiem to możesz siebie nazywać, tak potocznie określa się nie chęć do współżycia po urodzeniu dziecka, jak widać ją dopadło już wcześniej, są takie kobiety które nawet rok po urodzeniu dziecka 'seks? oj nie'

Ciaza a sex . Normalne ?

30 kwi 2014 - 11:45:46

xNiceGirlx dokładnie Cię rozumiem :) ale wydaje mi się, że po porodzie wróci ten "apetyt" na sex :) nie ma co się martwić na zapas... teraz to tam CIę boli, tam CIę strzyka, chodzi się jak pingwin (przynajmniej ja) to nie ma co się dziwić, że nie ma się ochoty na sex... ja jak przeglądam się w lustrze to wole szybko uciekać bo nie wyglądam zbyt sexi w ciążowych majtasach xD

Ciaza a sex . Normalne ?

30 kwi 2014 - 11:50:42

Cytat
miranda25
Cytat
szafiarka_
to normalne, hormony, poza tym trudno czuć się atrakcyjnym jak się wygląda jak ciężarowa:) a jak pojawia się mleko w piersiach to już w ogóle ..... ja w zaawansowanej ciąży się czułam jak by ktoś trzeci był z nami w łóżku i mi było jakoś tak dziwnie też nie miałam ochoty.....ale po porodzie szybko minęło i jest jak dawniej:)
Cytat
miranda25
To się nazywa pieluszkowe zapalenie mózgu

widać dziecko że w ciąży nie byłaś jeszcze, pewnie dopiero pierwszą miesiączkę dostałaś sadząc po "dojrzałości" Twojej wypowiedzi.....
dzieckiem to możesz siebie nazywać, tak potocznie określa się nie chęć do współżycia po urodzeniu dziecka, jak widać ją dopadło już wcześniej, są takie kobiety które nawet rok po urodzeniu dziecka 'seks? oj nie'

A co Ty mozesz o tym wiedziec, skoro jestes samotna i w zwiazku z tym w ciazy tez nigdy nie bylas?

Ciaza a sex . Normalne ?

30 kwi 2014 - 11:52:34

Cytat
konwalia200
Cytat
miranda25
Cytat
szafiarka_
to normalne, hormony, poza tym trudno czuć się atrakcyjnym jak się wygląda jak ciężarowa:) a jak pojawia się mleko w piersiach to już w ogóle ..... ja w zaawansowanej ciąży się czułam jak by ktoś trzeci był z nami w łóżku i mi było jakoś tak dziwnie też nie miałam ochoty.....ale po porodzie szybko minęło i jest jak dawniej:)
Cytat
miranda25
To się nazywa pieluszkowe zapalenie mózgu

widać dziecko że w ciąży nie byłaś jeszcze, pewnie dopiero pierwszą miesiączkę dostałaś sadząc po "dojrzałości" Twojej wypowiedzi.....
dzieckiem to możesz siebie nazywać, tak potocznie określa się nie chęć do współżycia po urodzeniu dziecka, jak widać ją dopadło już wcześniej, są takie kobiety które nawet rok po urodzeniu dziecka 'seks? oj nie'

A co Ty mozesz o tym wiedziec, skoro jestes samotna i w zwiazku z tym w ciazy tez nigdy nie bylas?
ale studiuję psychologię

Ciaza a sex . Normalne ?

30 kwi 2014 - 11:52:43

A moim zdaniem kobiety w ciąży po prostu uważają się za świete krowy, którym wszystko wolno i od których niczego nie wolno wymagać :D I TAK BYŁAM W CIĄŻY< MAM DZIECKO < PLANUJĘ NASTĘPNĄ CIĄŻE.
tak samo nie rozumiem moich koleżanek które potrafiły w środku nocy męża wyysłać do sklepów nocnych bo "mają ochotę" no ludzie kobiety w ciąży nie zachowują się jak KOBIEty tylko jak rozwydrzone dzieciaki które nie potrafia się opanowac i chcą wszystko tu i teraz.
A teraz odnosząc się do twoich rozważań; huśtawka hormonalna i zmienne nastroje to norma, ale jesteś człowiekiem, istotą myślącą więc może warto zapanować do sobą ?
bo jeszcze sobie zniszczysz rodzinę tymi twoimi fochami.
I nie , nie chodzi mi o zmuszanie się do seksu itp, ale może rozmowa z ukochanym hmmm ???? może to ty spróbuj go przytulić lub wymyślić inną formę pieszczoty która bedzie ci odpowiadac a nie będzie cię 'ograniczac' ?

Ciaza a sex . Normalne ?

30 kwi 2014 - 12:14:12

Miranda25 to przykro mi, ale biorac pod uwage masowy charakter 'dzisiejszych' psychologii i ich poziom, twoich wypowiedzi nie bralabym pod uwage.

psychologia=kierunek zapychacz dla dziewczyn

Uczelnie zwiekszaja limity, bo maja dzieki temu pieniadze z ministerstwa, dostajacy sie studenci marnie przygotowani, po 5 latach studiow jako dyplomowani psychologowie, nie potrafia pomoc nawet sobie.

Ciaza a sex . Normalne ?

30 kwi 2014 - 12:19:33

Cytat
konwalia200
Miranda25 to przykro mi, ale biorac pod uwage masowy charakter 'dzisiejszych' psychologii i ich poziom, twoich wypowiedzi nie bralabym pod uwage.

psychologia=kierunek zapychacz dla dziewczyn

Uczelnie zwiekszaja limity, bo maja dzieki temu pieniadze z ministerstwa, dostajacy sie studenci marnie przygotowani, po 5 latach studiow jako dyplomowani psychologowie, nie potrafia pomoc nawet sobie.
zapychaczem jest bardziej pedagogika, to że Ty nie zgadzasz się z jej zdaniem nie znaczy że nie ma racji każdy może mieć swoje zdanie. Są kobiety które w ciąży żrą wszystko w ilościach hurtowych a jedyne wytłumaczenie to "bo jem za dwoje" są kobiety które dotknąć się nie dadzą bo "jestem w ciąży" a później jedyny temat o jakim umieją rozmawiać to moja córcia już chodzi, mój synek ma pierwszy ząbek

Ciaza a sex . Normalne ?

30 kwi 2014 - 12:34:37

Cytat
miranda25
Cytat
konwalia200
Cytat
miranda25
Cytat
szafiarka_
to normalne, hormony, poza tym trudno czuć się atrakcyjnym jak się wygląda jak ciężarowa:) a jak pojawia się mleko w piersiach to już w ogóle ..... ja w zaawansowanej ciąży się czułam jak by ktoś trzeci był z nami w łóżku i mi było jakoś tak dziwnie też nie miałam ochoty.....ale po porodzie szybko minęło i jest jak dawniej:)
Cytat
miranda25
To się nazywa pieluszkowe zapalenie mózgu

widać dziecko że w ciąży nie byłaś jeszcze, pewnie dopiero pierwszą miesiączkę dostałaś sadząc po "dojrzałości" Twojej wypowiedzi.....
dzieckiem to możesz siebie nazywać, tak potocznie określa się nie chęć do współżycia po urodzeniu dziecka, jak widać ją dopadło już wcześniej, są takie kobiety które nawet rok po urodzeniu dziecka 'seks? oj nie'

A co Ty mozesz o tym wiedziec, skoro jestes samotna i w zwiazku z tym w ciazy tez nigdy nie bylas?
ale studiuję psychologię


a my piszemy z autopsji wiec zapewne wiemy lepiej i nie strasz dziewczyny, większość kobiet w zaawansowanej ciąży ma libido bliskie zeru i to naturalne zjawisko, jak nie minie jej po porodzie to wtedy będziesz się "wymądrzać", ok?

Ciaza a sex . Normalne ?

30 kwi 2014 - 12:47:00

Nie martw się to wina hormonów. Na każdą z nas ciąża wpływa inaczej. Ja co prawda w ciąży miałam jeszcze większą ochotę i współżyliśmy aż do rozwiązania ale za to moja znajoma miała tak samo jak Ty i po porodzie wszystko u niej się unormowało także głowa do góry !

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

problem z depilacja