Obecnie rozmawiamy o:

Meble

gorący temat

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ciaza a sex . Normalne ?

30 kwi 2014 - 12:48:33

u mnie termin porodu przypada na 9 maja... :) ochoty nie miałam w I trymestrze, byłam strasznie rozdrażniona, hormony szalały i straciłam apetyt na seks... w II już było lepiej :) ciąża przebiegała bardzo dobrze, nie było żadnych przeciwwskazań więc kochaliśmy się gdy tylko była na to ochota... w III trymestrze podobno libido spada - u mnie jest wręcz odwrotnie, mam OGROMNĄ ochotę na seks, niestety mąż się teraz obawia, że to...wywoła poród :)) chyba bardzo boi się tego faktu, że już lada moment powita swojego synka :))


brak ochoty na seks to na pewno kwestia hormonów..ale równie ważne jest Twoje nastawienie psychiczne i podejście męża/partnera... ja nigdy nie uważałam siebie za "dojną krowę"!! wręcz przeciwnie!!! mąż uwielbiał mój powiększający się brzuszek, większe piersi itp... ja stałam się bardziej wrażliwa na dotyk - same plusy :))

Ciaza a sex . Normalne ?

30 kwi 2014 - 23:11:12

ja słyszałam, że czasem ma się wiekszą ochote na seks czasem zupełnie jej nie ma. Hormony, najlepiej jak usiądziesz z facetem wytłmaczysz mu co i jak, dlateczego czasem jesteś taka a nie inna. powinien zrozumiec, a Ty powinnaś tez wziąc pare wedechów zanim następnym razem go odepchniesz, czy warto byc niemiłym dla facta, który chce Ciebie pocałować?

Ciaza a sex . Normalne ?

16 sie 2014 - 20:25:02

też nie miałam ochoty na sex w ciazy

Ciaza a sex . Normalne ?

16 sie 2014 - 20:32:57

Ja jak byłam w ciąży to gdzieś od 6 miesiąca przestałam mieć jakąkolwiek ochotę na seks, ale przytulanie mi nie przeszkadzało. Po porodzie mi przeszło :D

Ciaza a sex . Normalne ?

23 lis 2014 - 19:46:46

Cytat
konwalia200
Miranda25 to przykro mi, ale biorac pod uwage masowy charakter 'dzisiejszych' psychologii i ich poziom, twoich wypowiedzi nie bralabym pod uwage.

psychologia=kierunek zapychacz dla dziewczyn

Uczelnie zwiekszaja limity, bo maja dzieki temu pieniadze z ministerstwa, dostajacy sie studenci marnie przygotowani, po 5 latach studiow jako dyplomowani psychologowie, nie potrafia pomoc nawet sobie.
to mnie rozbawiłaś serio :D
żeby jeszcze na psychologię łatwo się było dostać... medycyna to pewnie też zapychacz? psycholog może pracować w szpitalu, w ośrodku odwykowym...

Ciaza a sex . Normalne ?

23 lis 2014 - 19:59:45

w 1 ciąży moje libido było wręcz ujemne, w 2 i 3 mogłam nie wychodzić z łóżka więc różnie to bywa :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

problem z depilacja