Obecnie rozmawiamy o:

transport i spedycja

gorący temat

HPV czy mam sie bać?

godzinę temu

schody i balustrady

dzisiaj o 18:36

Reklama - pomóżcie;)

dzisiaj o 15:28

Biznes

dzisiaj o 14:59

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ORGAZM

16 sie 2012 - 16:52:38

a próbowałaś pod prysznicem za pomocą strumienia wody?

ORGAZM

16 sie 2012 - 19:13:05

Masturbacji próbuje cały czas :) ale nic z tegoo a naprawde dziewczyny staram sie :)
no a z tymi zabawkami tez dobry pomysl :) i nie , nie wstydze sie swojego partnera wręcz przeciwnie podczas seksu jestem wyluzowana (przynajmniej mi się tak wydaje ) ..

ORGAZM

16 sie 2012 - 19:16:45

moim zdaniem to jakies jaja

ORGAZM

23 sie 2012 - 09:40:45

Ja w zupełności rozumiem autorkę wątku. Tylko, że u mnie leży problem po stronie mojego faceta. Za szybko dochodzi i nie czeka na mnie. Tłumaczy że nie potrafi się powstrzymać i tego przedłużyć. Ja mam duże potrzeby, a mam wrażenie że on je olewa i w sumie nie wiem co mam robić.

ORGAZM

23 sie 2012 - 09:49:31

nie masz żadnego orgazmu? Ja nigdy nie miałam problemu z łechtaczkowym, za to na pochwowy musiałam trochę czekać, po ponad roku od rozpoczęcia współżycia dopiero się udało. Generalnie nie jest tak, że sobie leżysz coś cię maca i będziesz mieć orgazm(no chyba, że jestem inna) bo ja muszę się trochę skupić, lekko "napiąć" mięśnie itd, a im mocniej to zrobię tym idzie szybciej.

ORGAZM

23 sie 2012 - 12:39:04

Cytat
nicolenkaa
nie masz żadnego orgazmu? Ja nigdy nie miałam problemu z łechtaczkowym, za to na pochwowy musiałam trochę czekać, po ponad roku od rozpoczęcia współżycia dopiero się udało. Generalnie nie jest tak, że sobie leżysz coś cię maca i będziesz mieć orgazm(no chyba, że jestem inna) bo ja muszę się trochę skupić, lekko "napiąć" mięśnie itd, a im mocniej to zrobię tym idzie szybciej.
o to to. to dowodzi, że kobiety o orgazm muszą się starać, nie mają go z automatu.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.136

ORGAZM

23 sie 2012 - 12:43:06

Widocznie nieodpowiedni facet ... mój były nigdy nie mógł mnie doprowadzic do orgazmu -dopiero mój obecny juz mąż działa cuda :D

ORGAZM

25 sie 2012 - 20:47:44

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-01 16:44 przez Aurehen.

niezweryfikowana
Posty: 215
Ostrzeżenia: 2/5

ORGAZM

25 sie 2012 - 20:58:23

Nie przejmuj się, ja też nie mam. Jak to jedna szafowiczka napisała, musiałabym się odblokować, bo jak chcę odlecieć to czuję, że coś trzyma mnie przy ziemi. I tu nie o to chodzi, bo mam ochotę. Nawet większą niż mój facet :D Ja po prostu mogę zawsze i wszędzie :D

ORGAZM

25 sie 2012 - 21:02:32

Może to nie ten chłopak..

ORGAZM

25 sie 2012 - 21:13:18

Cytat
AgataBatycka
Polecam masturbację.
Jak wyżej.

ORGAZM

25 sie 2012 - 21:18:55

to masz problem ... rączka i jedziesz ! ;)

ORGAZM

27 sie 2012 - 16:51:00

za bardzo chcecie i nie wychodzi musisz sama odkryc jak ci najlepiej i "ta" pozycje w ktorej bedziesz dochodzic najczesciej to troche potrwa bo tego trzeba sie nauczyc jak uczyłam sie ok 2 lat i dalej sie ucze w innych teraz:P to nie przychodzi od tak na zawołanie i kazda kobieta lubi co innego wiec rady jak i co dotykac sa mało przydatne...

zweryfikowana
Posty: 117
Ostrzeżenia: 2/5

ORGAZM

29 sie 2012 - 14:00:01

Trzeba być po prostu rozluźnionym i mieć "obeznanego" faceta... dawaj mu wskazówki co i jak podczas sexu i jakoś przyjdzie ;)

ORGAZM

29 sie 2012 - 14:04:27

Sa kobiety któr ani łechtaczkowego nie mają ani pochwowego.
Lepsza sytuacja gdy masz łechtaczkowy a nie masz pochwowego, ja tak mam np, ale swoja droga ja nie potrafie sie skupic, to żelazko, to ktoś w domu, to deszcz pada xD

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Plastry EVRA a ciąża