Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ciąża a moje paskudne włosy :(

11 maj 2014 - 17:47:46

Witam. w pierwszej ciąży miałam piękne lśniące włosy. w trakcie obecnej jest koszmar.boję się że wyłysieje niedługo. wypadają garściami. ginekolog nic nie podopiwiedział bo jak twierdzi nie jest od tego.macie może jakieś sprawdzone sposoby na wypadanie włowsów w ciąży?dodam że przyjmuje witaminy i nic. efektów brak

Ciąża a moje paskudne włosy :(

11 maj 2014 - 18:03:26

nie pomoge bo nie wiem , ale podbije , a moze chormony szaleja , bo w koncu jestes w stanie błogosławionym :)moze poradz sie dermatologa ?

Ciąża a moje paskudne włosy :(

11 maj 2014 - 18:08:43

kochana zanim ja się doczekam na wizytę u dermatologa to urodzę i wychowam :)

Ciąża a moje paskudne włosy :(

11 maj 2014 - 18:13:00

Cytat
KasiaKE
kochana zanim ja się doczekam na wizytę u dermatologa to urodzę i wychowam :)

heheh w takim razie , nie wiem co poradzic , stosuj szampony i odżywki wzmacniajace , w Twoim stanie to nie wszytskie tabletki mozna stosowac , wiec jednak poradziłą bym sie lekarza, albo przynajmniej pani farmaceutki co by Ci doradziła :)

Ciąża a moje paskudne włosy :(

14 maj 2014 - 04:21:10

Wiesz, jak nie zaczniesz czekać, to faktycznie nie doczekasz się wizyty ;) A skoro to jest taka pilna sprawa to idź prywatnie. Ja gdy mam palący kłopot to chodzę tutaj: www.alfa-lek.pl. Trochę grosza tam się zostawia, ale zawsze otrzymałam fachową pomoc, czy to u ginekologa, czy u dentysty, a raz byłam też u laryngologa. Także zapisz się do państwowego i zacznij czekać na wizytę albo idź prywatnie.

Cytat
KasiaKE
Witam. w pierwszej ciąży miałam piękne lśniące włosy. w trakcie obecnej jest koszmar.boję się że wyłysieje niedługo. wypadają garściami. ginekolog nic nie podopiwiedział bo jak twierdzi nie jest od tego.macie może jakieś sprawdzone sposoby na wypadanie włowsów w ciąży?dodam że przyjmuje witaminy i nic. efektów brak



Kasia, byłaś w końcu u lekarza??? Państwowo, prywatnie? Co doradzili?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-19 04:11 przez gerodetha.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

niemożliwe