Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Orbitrek - zbiorczy

21 mar 2011 - 18:31:20

i co, dowiedziałaś się już? kupiłaś? ja też się przymierzam :)

Orbitrek - zbiorczy

21 mar 2011 - 18:36:29

jeśli nie masz dużo kasy, polecam zakup używanego. ja taki zakupiłam. używany, a wyglądał jak nowy:)
najlepiej szukać na allegro jest duży wybór:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-21 18:39 przez ewcia887.

niezweryfikowana
Posty: 191
Ostrzeżenia: 1/5

Orbitrek - zbiorczy

22 mar 2011 - 23:51:13

Moim zdaniem do użytku domowego lepsze są orbitreki magnetyczne. Co do tego, gdzie najlepiej je kupić to możesz zobaczyć na hellhound.pl jest tam spory wybór tego typu sprzętu i wiem, że sklep jest godny zaufania. Na allegro niestety nie zawsze można trafić na uczciwych sprzedawców.

Orbitrek - zbiorczy

22 mar 2011 - 23:56:12

Oczywiście, że magnetyczny!!! Nie Kupuj mechanicznego bo się zniechęcisz do ćwiczeń, ja to samo miałam z rowerkiem:)

Orbitrek - zbiorczy

26 mar 2011 - 16:08:11

Również miałam rowerek mechaniczny i machałam, machałam, machałam i tyle :] Ja również szukam niedrogiego orbiterka... Mam 550 złotych. Boję się, że jak kupię używany to okaże się rozruch**y :P w sklepach internetowych za 550 zł kupie tylko orbieterek z 5 kg kołem zamachowym :/

Orbitrek - zbiorczy

13 sie 2011 - 12:29:48

heh ja mam steper,ćwiczyłam parę razy i mi się znudziło :-/ mam bardzo wielkiego mimo,iz powinnam ćwiczyć bo mam dużą nadwagę.W ciąży wywiozłam do teściowej i tam stoi,teraz mam wymówke,że brak czasu bo dzieci i dom :-/ jak sie zmotywować??????chcę schudnąć,ale nic nie robię w tym kierunku.Chyba potrzebuje porządnego kapa w moją tłusta dupe :-)

Orbitrek - zbiorczy

14 sie 2011 - 21:02:16

Ja mam orbitrek, niestety nie na sprzedaż, ponieważ dzisiaj sama go nabyłam :) Popsuty licznik (wskazuje tylko puls).
Mam do Was pytanie - Jakieś 20 min ćwiczeń to ile spalonych kalorii? Mam rowerek i na nim 20 min to ok 10 km = 150 kcal, jestem ciekawa jak na orbitreku.
Nabyłam też steper (też bez licznika, przerzutek, ma linki) :D

Orbitrek - zbiorczy

29 wrz 2011 - 19:47:50

A czym się różni orbitrek z kołem zamachowym 22 kg a 5 kg bo ja właśnie kupiłam ten z mniejszym

Orbitrek - zbiorczy

26 paź 2011 - 07:52:33

Witajcie Wirtualne Koleżanki :-)
Szukam tego urządzenia , czy któraś z Was na nim ćwiczyła? Marzy mi się orbitrek , ale jego cena jest dość wysoka. No i tak się zastanawiam czy warto. A może któraś z Was chce go odprzedać :-) ?
Pozdrawiam Was serdecznie :-*



Orbitrek - zbiorczy

26 paź 2011 - 08:00:44

ja mam i irytuje mnie ćwiczenie na nim i nie uważam, że jest rewelacyjnym urządzeniem , jak dla mnie dużo przyjemniej i skuteczniej jest pojeździć na rowerze codziennie przez pół godziny lub pobiegać truchtem przez 20 min.

Orbitrek - zbiorczy

26 paź 2011 - 09:14:05

Cytat
KOLEZANKA
ja mam i irytuje mnie ćwiczenie na nim i nie uważam, że jest rewelacyjnym urządzeniem , jak dla mnie dużo przyjemniej i skuteczniej jest pojeździć na rowerze codziennie przez pół godziny lub pobiegać truchtem przez 20 min.

Czyli jednak nie polecasz?
A Wy dziewczyny macie jakieś doświadczenie z tym sprzętem ?

Orbitrek - zbiorczy

26 paź 2011 - 09:19:55

Przy regularnych ćwiczeniach można sporo schudnąć! Ja polecam to urządzenie!

Orbitrek - zbiorczy

09 sty 2012 - 13:52:45

witam.szukalam czego na temat orbitreka ale nie znalazlam,wiec zalozylam nowy watek.chcialabym poznac zdanie osob posiadajacych owe cudo.jakie efekty, jakie partie ciała zmniejszaja objetosc?;) warto ciwczyc??? ja mam orbitreka firmy york,od 3 dni cwicze po 30 min plus ok 100 brzuszkow.myslicie,ze zejdzie mi cos z wagi,czy raczej przybiore w miesnie? prosze o Wasze zdanie:)))

Orbitrek - zbiorczy

12 sty 2012 - 23:53:28

Kiedyś ćwiczyłam ok 30-60 minut dziennie i schudłam kilka kg. Ubrania w które się nie mieściłam stały się luźne :) niestety konkretnych danych Ci nie podam bo nie mierzyłam się wtedy :)

Orbitrek - zbiorczy

12 sty 2012 - 23:55:28

Moja koleżanka sporo na tym schudła po ciąży :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak schudnąć z brzucha??