Obecnie rozmawiamy o:

transport i spedycja

3 minuty temu

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-23 13:45 przez katiope505.

A tez zawsze mam walek na brzuchu, aby sie go pozbyc musialabym miec chyba 0% tkanki tluszczowej:d

No coz, taka uroda:d

Widocznie masz taka przemiane materii, tluszcz nagle nie zgromadzi Ci sie na ramionach czy nogach, skoro do tej pory go tam masz malutko to jedynym sensownym sposobem jestchyba zaczac cwiczyc, wtedy wzmocnisz i rozbudujesz miesnie i stana sie wieksze i nie bedziesz wygladala juz jak taki szczuplaczek, co do brzucha to zaobserwuj jak jest u twojej mamy i siostry bo mozesz mnie sklonnosci do otylosci brzusznej -nie nie bredze otylosc brzuszna przejawia sie wlasnie tym ze gromadzi sie na brzuchu reszta ciala jest szczupla. No i okres czasu i intensywnosc cwiczen o ktorych pisalas sa nie wystarczajace ;)

masz taki typ urody najwyraźniej. Heheh w sumie mamy podobne proporcje, tyle że jesteś te 3 cm wyższa i 4 kg lżejsza :) ja z brzuchem mam problem że nie ćwiczę więc jest flakiem, ale jest płaski(chyba że siedzę to nie bo napinać mięśni nie będę)

Mam mniej więcej tyle samo wzrostu i jestem 2-3 kg ciezsza. Ręce szczupłe, brzuch chudy... Ale nogi, moim problemem są nogi. Mam mięciutkie i tlusciutkie jak sardelki. Ciężko mi pozbyć się tego zbędnego tłuszczu.

serio robiłaś 30 brzuszków dziennie przez 2 tygodnie i chciałaś zobaczyć efekty? może jakbyś robiła 300 i to przez miesiąc to może coś by było widać! a i tak nie gwarantuję :P
1. sprawdź czy nie masz problemów z hormonami tarczycy i niedokrwistości. jeśli to jest w normie to:
2. zabierz się za ćwiczenia - porządne, siłowe np treningi z mel b ale nie po 10 minut tylko conajmniej 40 minut dziennie 5-6 razy w tygodniu przez miesiąc (nie tylko brzuch ale też nogi, plecy, barki - wyćwicz całe ciało, zbuduj mięśnie) i przy tym:
3. jedz dużo ZDROWEGO jedzenia. zwłaszcza białko (jajka, sery, twarogi, jogurty, kefiry, drób, ryby) żebyś miała aminokwasy do budowy mięśni i węglowodanów złożonych żebyś miała energię do budowy tych mięśni. do tego zdrowe tłuszcze - oliwa, orzechy, ryby

dzieki kochane :) szczeze mówiac nigdy nie cwiczylam i myslalam ze taka ilosc przez 2 tyg bedzie ok :P macie jakies sprawdzone sposoby na to? jakies znane cwiczenia ktore daja rade?? :)

Przy takim wzroscie wazysz 40 kilo i jeszcze mowisz ze masz walek na brzuchu?? Pzestan sobie sama wkrecac ten problem bo zalatuje to problemami anorektyczek

Cytat
sofashion
Przy takim wzroscie wazysz 40 kilo i jeszcze mowisz ze masz walek na brzuchu?? Pzestan sobie sama wkrecac ten problem bo zalatuje to problemami anorektyczek
Tak , przyznaje sie , napisałam ten post zeby zwrócic na siebie uwage bo jestem wychudzona anorektyczką która tak na prawde marzy przytyć i miec taki wałek na brzuchu! Jejku ,jaka Ty jestes przenikliwa....

Może masz opuchliznę głodową, jak głodujące dzieci w afryce?



najpierw musisz spalić ten tłuszczyk z brzucha samymi brzuszkami tego nie zdziałasz.... biegaj aby się pocić ALBO JAKIEŚ ćwiczenia na spalania brzuszki ci wyrobią mięśnie mam to samo!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Większe pośladki