Obecnie rozmawiamy o:

Meble na wymiar Warszawa

gorący temat

Jakie ogrzewanie domu

50 minut temu

Meble na wymiar Warszawa

dzisiaj o 11:36

wykonawca budowlany

dzisiaj o 11:12

szaty liturgiczne online

dzisiaj o 9:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 2/5

Sposób na Boczki

24 maj 2013 - 22:07:07

na boczki tylko to:) efekty rewelacja ja i kilka kobitek potwierdza http://psychodietetykanaustach.blogspot.com/2013/04/boczki-skrzydeka-talia-baczka-nie-osy.html

Sposób na Boczki

25 maj 2013 - 12:11:04

moim zdaniem masz za małe spodnie i dlatego to tak wgląda... ale jak chcesz, to przed ćwiczeniami, chociażby hula hop, możesz łykać figurę extraslim - takie tabletki z apteki, ale bez recepty, przyspieszają spalanie tłuszczu - działają tam, gdzie go jest najwiecej, w twoim przypadku powinny pomóc w zlikwidowaniu boczków.

zweryfikowana
Posty: 154
Ostrzeżenia: 1/5

Sposób na Boczki

25 maj 2013 - 12:17:57

Cytat
marsiasierotka
moim zdaniem masz za małe spodnie i dlatego to tak wgląda...

przecież napisała, że to są specjalne spodnie do biegania...


btw. też z tym walcze :(

Sposób na Boczki

25 maj 2013 - 12:22:21

główna sprawa to odpowiedni ubiór, spodenie mają być dopasowane, a nie o rozmiar lub dwa za małe

niezweryfikowana
Posty: 710
Ostrzeżenia: 1/5

Sposób na Boczki

25 maj 2013 - 12:23:03

a tak konkretnie to jakie polecacie te HULA HOP , zwykłe , obciązone, z masażem , z magnesem...?

Sposób na Boczki

25 maj 2013 - 12:26:19

Cytat
bayacalifornia
nie jeść słodkiego.i wydaje mi się że masz za małe spodnie o jeden rozmiar

oj to by było ciężko :D

Sposób na Boczki

25 maj 2013 - 12:41:59

Po pierwsze, nie noś obcisłych spodni jak na zdjęciu ani takich spodenek, bo codziennie widzę takie dziewczyny na ulicy i wytykają je faceci palcami... Okropny widok.

Nie wiem, czy hula hop coś da, ani czy w ogóle jest jakieś jedno, magiczne ćwiczenie na takie coś - najlepiej po prostu odżywiać się zdrowo, nie jeść słodyczy, biegać, ćwiczyć itd.

Sposób na Boczki

30 maj 2013 - 19:11:04

Ja odkryłam świetny sposób - wywalić wszystkie biodrówki, zarówno spodnie, jak i majtki, w cholerę i zacząć kupować spodnie i majtki kończące się w talii. Po dwóch latach chodzenia w normalnych ubraniach, dostosowanych do specyfiki kobiecej sylwetki, prawie pozbyłam się tego świństwa - co i tak jest niezłym wynikiem, bo na "boczki" pracowałam latami.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ćwiczenia a choroba