Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 1/5

Sposób na Boczki

19 maj 2012 - 14:06:57

Chyba skuszę się na hula hop z masażerem :)

niezweryfikowana
Posty: 35
Ostrzeżenia: 1/5

Sposób na Boczki

19 maj 2012 - 15:17:33

Tylko wybież taki z naprawdę dużymi kuleczkami. Ważne by było ich dużo a średnica koło 1 m. Te tańsze nie sa skuteczne.

zweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 1/5

Sposób na Boczki

19 maj 2012 - 15:20:16

Ok może jesteś w stanie jakiś polecić?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-19 15:22 przez P4uli.

niezweryfikowana
Posty: 35
Ostrzeżenia: 1/5

Sposób na Boczki

19 maj 2012 - 15:21:15

Wysłałam Ci link na allegro w Prywatnej wiadomości :)

Sposób na Boczki

19 maj 2012 - 15:22:04

Cytat
elena2
Tylko wybież taki z naprawdę dużymi kuleczkami. Ważne by było ich dużo a średnica koło 1 m. Te tańsze nie sa skuteczne.

Ja mam hula hop ze sklepu z zabawkami dla dzieci, kosztowało kilka złotych i efekty też są dobre, można do środka hula hop wsypac ryż / piasek jeżeli chcesz, aby było cięższe. Ja też się odchudzałam, schudłam 16 kg. i boczki zostały i bardzo, ale to bardzo trudno w moim przypadku z nimi walczyc. Skacze na skakance, kręce się na twisterze, kręce hula hop, nie obżeram się przy tym i co ? dalej są.

zweryfikowana
Posty: 600
Ostrzeżenia: 1/5

Sposób na Boczki

19 maj 2012 - 15:23:20

Cytat
ordinary_girl
polecam hula hop z masażerem, super efekty!

polecam hula hop BEZ MASAŻERA, masażer daje tylko i wylacznie wieksze siniaki

Cytat
P4uli
Wszyscy radzą hula hop z masażerem - po jakim czasie pierwsze efekty?

kup sobie HULA HOP SPORTOWY, niezadnego masazera - MASAZER POWODUJE TYLKO SINIAKI,
hula hop sportowy jest ciezki (0,6-2kg zalezy co kto woli) i datego daje efekty,
srednice sie dobiera indywidualnie, tyle ile masz od pepka do podlogi taka srednice powienien miec hula hop,
efekty zalezy od osoby i krecenia, ale 15-20 minut w kazda strone powinno pomoc:)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-19 15:26 przez ecate.

niezweryfikowana
Posty: 35
Ostrzeżenia: 1/5

Sposób na Boczki

19 maj 2012 - 15:24:16

Cytat
Fidem
Cytat
elena2
Tylko wybież taki z naprawdę dużymi kuleczkami. Ważne by było ich dużo a średnica koło 1 m. Te tańsze nie sa skuteczne.

Ja mam hula hop ze sklepu z zabawkami dla dzieci, kosztowało kilka złotych i efekty też są dobre, można do środka hula hop wsypac ryż / piasek jeżeli chcesz, aby było cięższe. Ja też się odchudzałam, schudłam 16 kg. i boczki zostały i bardzo, ale to bardzo trudno w moim przypadku z nimi walczyc. Skacze na skakance, kręce się na twisterze, kręce hula hop, nie obżeram się przy tym i co ? dalej są.

Oczywiście takie też da rade ale te specialne dają dużo lepsze efekty są cięższe ale za to większe i tym samym cięższe. Dużo łatwiej się kreci i dobrze się je przechowuje bo można złożyć
Na początku były siniaki ale nie trwało to długo, później się przyzwyczaiłam i ich nie było. A te kuleczki doskonale masują, ja nadal Polecam hula hop z masażerem !



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-19 15:30 przez elena2.

zweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 1/5

Sposób na Boczki

19 maj 2012 - 15:27:08

Cytat
Fidem
Cytat
elena2
Tylko wybież taki z naprawdę dużymi kuleczkami. Ważne by było ich dużo a średnica koło 1 m. Te tańsze nie sa skuteczne.

Ja mam hula hop ze sklepu z zabawkami dla dzieci, kosztowało kilka złotych i efekty też są dobre, można do środka hula hop wsypac ryż / piasek jeżeli chcesz, aby było cięższe. Ja też się odchudzałam, schudłam 16 kg. i boczki zostały i bardzo, ale to bardzo trudno w moim przypadku z nimi walczyc. Skacze na skakance, kręce się na twisterze, kręce hula hop, nie obżeram się przy tym i co ? dalej są.

Bo boczki to wina tzw junk food. Tłuszcz gromadzi się w tych miejscach i trudno jest go usunąć tak jak cellulit

Sposób na Boczki

19 maj 2012 - 15:30:06

A bańki chińskie pomagają?

zweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 1/5

Sposób na Boczki

19 maj 2012 - 15:31:08

ja nie stosowałam ale jest taki masażer na cellulit podobnie działą jak bańki

Sposób na Boczki

19 maj 2012 - 15:36:58

Cwiczysz z Ewą Chodakowską, tak? Są jakieś efekty?

Sposób na Boczki

19 maj 2012 - 15:41:54

A ja mam takie pytanie. Po co pod sportowy top jeszcze stanik ? :)

Sposób na Boczki

19 maj 2012 - 15:42:36

a ile minut dziennie trzeba ćwiczyc z tym hula hopem, żeby przyniosło efekty? Chyba się skuszę na to :)

zweryfikowana
Posty: 600
Ostrzeżenia: 1/5

Sposób na Boczki

19 maj 2012 - 15:55:30

Cytat
merczita
a ile minut dziennie trzeba ćwiczyc z tym hula hopem, żeby przyniosło efekty? Chyba się skuszę na to :)

ciezko stwierdzic bo kazdy jest inny i wiadomo im wiecej ktos ma tym szybciej u niego poleci :)

ja sie nie mierzyłam ale widze wizualna poprawe bo mialam jeden boczek znacznie wiekszy niz drugi i krecilam tylko w jedna strone na ten wiekszy boczek i juz sa niemalze rowne:) wiec teraz krece w obie strony :)

jak oba boczki sie odchudza to wazne zeby krecic w obie strony bo w jedna strone leci jeden boczek w druga strone drugi no i mi sie wydaje ze 15 minut w jedna strone i 15 w druga to minimum

ale to jest bardzo przyjemne i nie raz jak sobie jakis film wlacze to przez caly film krece :)

po sportowym hula hop nie ma takich siniakow jak po zwyklym po pierwszym razie pojawily mi sie male siniaczki ale zeszly po 3 dniach i krece dalej nawet na goly brzuch juz bez zadnych siniakow :)

wypowiedz jakiejs Pani z forum innego na temat hula hop:

"Przy jeszcze mniej rygorystycznej diecie i po przyzwyczajeniu się gubiłam jakiś centymetr miesięcznie z talii i centymetr z brzucha."



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-19 15:57 przez ecate.

zweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 1/5

Sposób na Boczki

19 maj 2012 - 16:08:13

Cytat
ManiaKupowania7
A ja mam takie pytanie. Po co pod sportowy top jeszcze stanik ? :)

To nie jest sportowy to, po prostu krótka bluzka, mam dwie sportowe bluzki do ćwiczeń i one mają specjalny wyprofilowany biustonosz to co mam na sobie jest cienkie jednowarstwowe i na pewno nie podtrzymuje biustu.
Cytat
ecate
Cytat
merczita
a ile minut dziennie trzeba ćwiczyc z tym hula hopem, żeby przyniosło efekty? Chyba się skuszę na to :)

ciezko stwierdzic bo kazdy jest inny i wiadomo im wiecej ktos ma tym szybciej u niego poleci :)

ja sie nie mierzyłam ale widze wizualna poprawe bo mialam jeden boczek znacznie wiekszy niz drugi i krecilam tylko w jedna strone na ten wiekszy boczek i juz sa niemalze rowne:) wiec teraz krece w obie strony :)

jak oba boczki sie odchudza to wazne zeby krecic w obie strony bo w jedna strone leci jeden boczek w druga strone drugi no i mi sie wydaje ze 15 minut w jedna strone i 15 w druga to minimum

ale to jest bardzo przyjemne i nie raz jak sobie jakis film wlacze to przez caly film krece :)

po sportowym hula hop nie ma takich siniakow jak po zwyklym po pierwszym razie pojawily mi sie male siniaczki ale zeszly po 3 dniach i krece dalej nawet na goly brzuch juz bez zadnych siniakow :)

wypowiedz jakiejs Pani z forum innego na temat hula hop:

"Przy jeszcze mniej rygorystycznej diecie i po przyzwyczajeniu się gubiłam jakiś centymetr miesięcznie z talii i centymetr z brzucha."

Twoje wypowiedzi dużo daja dzięki :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-19 16:09 przez P4uli.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

AQUAPARK KRAKÓW