Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam!
Mam 18 lat a nadmiernie pocę się od około 7 lat. Pocą mi się pachy stopy i dłonie. Te części ciała są mokre niezależnie od pogody nie ważne czy jest ciepło czy zimno są spocone (oczywiście w upał jest gorzej). Jest to strasznie krępujące bo mokre dłonie czy pachy to nic przyjemnego (ostatnio na rodzinnej uroczystości tak się spociłam że plamy były nawet na marynarce!).Mokre dłonie to problem estetyczny ale moje pachy i stopy na dodatek strasznie śmierdzą, często zdarza mi się że ktoś zwraca mi uwagę na mój niezbyt przyjemny zapach mimo iż dbam o siebie :(. Co robić? Zrobiłam badania, jestem zdrowa, byłam u dermatolog, poleciła mi Antidral i Etaxil ale te preparaty na mnie nie działają!
Jak ograniczyć tą potliwość, macie jakieś sprawdzone sposoby?

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-12 05:30 przez angela11-155.

problem z poceniem to problem z emocjami i od tego bym zaczeła mozesz próbowac blokowac ostrzykujac miejsca potliwe botoksem. sa tez tabletki ktore nawet w tv reklamuja

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Jak z Twoją wagą i hormonami?

I jedno i drugie jak najbardziej w normie

Cytat
angela11-155
Antidral i Etaxil ale te preparaty na mnie działają!
Jak ograniczyć tą potliwość, macie jakieś sprawdzone sposoby?

wiec w czym problem?

Cytat
eloeloelo520
Cytat
angela11-155
Antidral i Etaxil ale te preparaty na mnie działają!
Jak ograniczyć tą potliwość, macie jakieś sprawdzone sposoby?

wiec w czym problem?

Chciałam napisać że na mnie działają, mój błąd

Cytat
eloeloelo520
Cytat
angela11-155
Antidral i Etaxil ale te preparaty na mnie działają!
Jak ograniczyć tą potliwość, macie jakieś sprawdzone sposoby?

wiec w czym problem?

Chciałam napisać że na mnie działają, mój błąd

był taki program w tv style .
w gabinetach urody robią to laserowo .

Cytat
angela11-155
Witam!
Mam 18 lat a nadmiernie pocę się od około 7 lat. Pocą mi się pachy stopy i dłonie. Te części ciała są mokre niezależnie od pogody nie ważne czy jest ciepło czy zimno są spocone (oczywiście w upał jest gorzej). Jest to strasznie krępujące bo mokre dłonie czy pachy to nic przyjemnego (ostatnio na rodzinnej uroczystości tak się spociłam że plamy były nawet na marynarce!).Mokre dłonie to problem estetyczny ale moje pachy i stopy na dodatek strasznie śmierdzą, często zdarza mi się że ktoś zwraca mi uwagę na mój niezbyt przyjemny zapach mimo iż dbam o siebie :(. Co robić? Zrobiłam badania, jestem zdrowa, byłam u dermatolog, poleciła mi Antidral i Etaxil ale te preparaty na mnie nie działają!
Jak ograniczyć tą potliwość, macie jakieś sprawdzone sposoby?

Ty jesteś lekiem na całe moje zło organiczne w moim organizmie, pragnę cię, doceniać na każdym kroku, przytulać gdy wracasz zmęczona z pracy, pomagać ci w praniu, gotowaniu, i nigdy nie dopuścić do sytuacji że płaczesz w poduszkę, bo nigdy bym nie skrzywdził ciebie, jesteś jak piękny kwiat na pustyni, którego chcę chronić bronić przed nienawiścią zewnetrzęnego świata, droga PaniGami

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 2/5

Przyczyny nadmiernej potliwości mogą być rozmaite - problemy z hormonami, predyspozycje genetyczne czy dieta. Zauważyłam, że spożywanie dużej ilości mięsa więcej się pocę. Ja od dziecka miałam problem z poceniem stóp, ale znajoma mi poleciła mi Stoppot i nie powiem, bardzo mi pomógł. Dużo ludzi sobie go chwali, bo jest skuteczny, a efekty długotrwałe. Sprawdź <moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-14 13:04 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

usuwanie zębów LUBLIN