Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Rezonans magnetyczny - Warszawa

27 wrz 2016 - 11:36:06

Dziewczyny, gdzie najszybciej zrobię rezonans magnetyczny w Wawie? pilne skierowane państwowo za 3 miesiące...

Rezonans magnetyczny - Warszawa

27 wrz 2016 - 12:53:09

najszybciej jest prywatnie za kaskę :*

Rezonans magnetyczny - Warszawa

06 kwi 2017 - 14:34:43

koniec końców znalazłam w lux medowskiej przychodni, i dobrze, że poszłam prywatnie bo wynik nie był za dobry i każdy dzień miał znaczenie. Szkoda, że tak tu w Polsce mamy że diagnostyka kuleje, a przecież żeby móc efektywnie leczyć jest podstawą...

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 3/5

Rezonans magnetyczny - Warszawa

30 sie 2017 - 10:25:53

Też ostatnio szukałam miejsca gdzie jak najprędzej wykonam MR głowy. W końcu trafiłam do rex medica sport i tam po kilku dniach od zapisu miałam wykonane badanie. To było dla mnie bardzo ważne aby jak najprędzej je załatwić i się udało. Nie wyobrażam sobie co by się działo jakbym na nfz miała czekać nawet pół roku.

Rezonans magnetyczny - Warszawa

26 wrz 2017 - 20:09:42

Wątek z tamtego roku komu się nudzi



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-26 20:10 przez edekzkrainykredek2.

Rezonans magnetyczny - Warszawa

25 wrz 2018 - 16:44:52

Zalezy jaki rezonans chcesz wykonać. Rezonans magnetyczny w Warszawie wykonuje medistore, to prywatnie jest.

niezweryfikowana
Posty: 270
Ostrzeżenia: 4/5

Rezonans magnetyczny - Warszawa

29 paź 2018 - 17:59:49

Właśnie zależy rezonans czego.. bo na przykład nie tyle w warszawie, co w pabianicach w wizji v dość szybko robią na nfz rezonans magnetyczny jelita grubego i cienkiego. ja musiałam zrobić bo problem z kolonoskopią był i tylko taka opcja została

niezweryfikowana
Posty: 47
Ostrzeżenia: 3/5

Rezonans magnetyczny - Warszawa

28 lut 2021 - 11:09:23

W Warszawie chodzę do Radiomedica, https://radiomedica.pl/ miałam tam robiony rezonans kręgosłupa i kolana, byłam bardzo zadowolona z wizyt, także jak wam zależy na dokładnym badaniu i opisie to warto tam się umówić.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problem z dziąsłami