Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dzikie mięso

03 wrz 2013 - 20:18:45

wiem, że tytuł tego wątku może wydawać się komiczny, ale mi wcale do śmiechu nie jest. od półtora roku mam kolczyk w nadgarstku (surface). zazwyczaj zachowywał się dobrze, ładnie goił itp., ale ostatnio zauważyłam wokół niego coś niepokojącego i w internecie wyczytałam, że to tzw. dzikie mięso.
czy ktoś kiedykolwiek walczył z podobną przypadłością? może macie sprawdzone leki na takie zmiany skórne?
proszę o pomoc, nigdzie nie znalazłam jednoznacznej odpowiedzi :(

zweryfikowana
Moderator
Posty: 3.600

dzikie mięso

03 wrz 2013 - 20:21:21

A twój piercer co na to? kontaktowałaś się z nim?

dzikie mięso

03 wrz 2013 - 20:21:34

zrob kotlety : 3


a tak serio to nie mam pojecia ale podbijam;p

dzikie mięso

03 wrz 2013 - 20:23:49

dobrze, zrobię mielone :D
nie, na razie do niego nie dzwoniłam, szukałam domowych sposobów. nie wiem nawet czy to poważne. póki co używam maści cebulowej, ale przez cały czas regularnie tribioticu.

dzikie mięso

03 wrz 2013 - 20:26:04

Cytat
MMadzIaaa88
A twój piercer co na to? kontaktowałaś się z nim?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 3.600

dzikie mięso

03 wrz 2013 - 20:28:04

Cytat
ciastobananowe
dobrze, zrobię mielone :D
nie, na razie do niego nie dzwoniłam, szukałam domowych sposobów. nie wiem nawet czy to poważne. póki co używam maści cebulowej, ale przez cały czas regularnie tribioticu.

Według mnie leczenie domowe to głupota, lepiej się jak najszybciej skontaktować z fachowcem (o ile u takiego robiony był kolczyk) albo z lekarzem chociażby pierwszego kontaktu.

dzikie mięso

03 wrz 2013 - 20:28:13

z tym nie ma żartów, jak najszybciej idź do lekarza!

dzikie mięso

03 wrz 2013 - 20:57:06

dziękuję za wszystkie odpowiedzi, pójdę do lekarza. i tak, kolczyk był robiony w sterylnych warunkach, u specjalisty.

dzikie mięso

03 wrz 2013 - 21:04:18

z tego co mówiła mi moja kosmetyczka,to takie rzeczy robią się głównie przy przekłuwaniu ciała pistoletem,kiedy w momencie przekłucia,tkankę się "rozszarpuje" i właśnie w tych miejscach rozszarpanych narasta taka tkanka,która brzydko wygląda. najczęściej w nosie na zewnątrz lub od środka oraz na chrząstkach uszu. nie pomogę Ci zbytnio,bo też nie jestem specjalistką,ale skonsultuj się z dobrym lekarzem :) powodzenia :)

dzikie mięso

03 wrz 2013 - 21:06:46

Zwykłe leczenie może być nieskuteczne (maści, leki), a nawet z takim się nie spotkałam. Lekarz pewnie będzie chciał to usunąć metodą chirurgiczną i tak się to pewnie skończy. Ale gwarancji na to, że problem zostanie rozwiązany nie masz, bo znam przypadki, że następował ponowny rozrost tkanki. Niewykluczone, że w Twoim przypadku skończy się na jednorazowym zabiegu, ale będzie się to wiązało z rezygnacją z kolczyka.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-03 21:08 przez neko13.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ubezpieczenie zdrowotne a ukończenie szkoły średniej