Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy to możliwe, że po tygodniu zdjęcia aparatu ortodontycznego wykrzywiły mi się zęby? Aparatu retencyjnego nie dostałam od razu tylko dopiero jutro ide na wyciski i jestem przewrażliwiona, że już mi się dwójka na górze zaczyna powracać do poprzedniego stanu czy to tylko złudzenie? Jak było o Was?

nie miałam aparatu nie pomogę

No lekko mogą się obruszyć, ale watpie aby w tydzień wróciły do stanu wyjściowego.... Dziwi mnie jednak, że dostałaś aparat retencyjny po tygodniu... Ja płytkę retencyjną (pozycjoner) dostałam na następny dzień.

Ja od razu dostałam aparat retencyjny, to dziwne ze ty musisz czekaz na niego AZ tydzien. Pewnie jak juz go założysz to wszystko wróci do normy.

niestety mialam podobny problem, ale u mnie zaczal sie pozniej. zdjelam staly aparat mialam potem przez pol roku dodatkowo nosic na noc taki zakladany. i po mniej wiecej roku moja jedynka zaczela wychodzic przed szereg ;/

To strasznie długo czekała Twoja ortodontka, ja miałam robiony wycisk od rau po zdjeciu i po 2 dniach poszłam po odbiór retencyjnego na góre a na dól miałam założony w dniu zdjecia:))
Mozliwe, bo zeby maja tendencje do wracania na swoje stare miejsce, tez mam wrazenie ze nie sa takie prosciutkie jak podczas nosznia aparatu...;/
A co do retencyjnego to nosi sie go napewno dłuzej niz pól roku, rozmawiajac z moja orto powiedziałą ze kilka lat jak nie całe zycie bo ZEBY MOGA WRÓCIC NA STARE MIEJSCE wiec jak zalezy nam na ładnym usmiechu na lata to radze troche poswiecenia i bedzie ok:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-29 11:45 przez Ewelaaajn123.

miałam aparat 5 lat - katorga
ale po zdjeciu nic mi nie powróciło do poprzedniego stanu
to tylko złudzenie , za bardzo sie tym przejmujesz :)

No własnie tez mnie to wkurzyło, że nie dostałam od razu apratu retencyjnego tylko dopiero jutro ale też nie wiadomo i też dopiero jutro zdejmą mi dół bo nie miała czasu mi zdjąć od razu dwóch łuków :/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Stomatolog Łódź/Zgierz