Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

WYBIELANIE ZĘBÓW pomocy

31 sty 2013 - 12:26:24

Dziewczynki zobaczyłam na gruponie oferte wybielenia ząbków metodą Deimos Medical Pro2000 (żel + fotonaświetlanie

Czy któras z was juz wypróbowała tą metodę? jakie były efekty? na internecie niestety nie mogłam znaleść duzo informacji:((

WYBIELANIE ZĘBÓW pomocy

31 sty 2013 - 12:29:08

nie stosowałam tej motody, ale polecam paski wybielające (ja kupiłam w Rossmanie i w Superpharm w promocji).

WYBIELANIE ZĘBÓW pomocy

31 sty 2013 - 12:31:54

Cytat
wisniowa
nie stosowałam tej motody, ale polecam paski wybielające (ja kupiłam w Rossmanie i w Superpharm w promocji).

ja wlasnie miałam kiedy paski crest ale nie dało to oczekiwanych efektów a w dodatku miałam nadwrażliwosc;( dlatego chciałabym spróbowaac czegos innego:)

WYBIELANIE ZĘBÓW pomocy

31 sty 2013 - 12:34:43

ja uzywałam pasków wybielających blend-a-med. Jak dla mnie efekt był:)

WYBIELANIE ZĘBÓW pomocy

31 sty 2013 - 12:35:34

Ja polecam paski ale whitestrips,naprawdę widziałam różnicę.
Z tym że są droższe od Crestów,ale jakość idzie za ceną.

WYBIELANIE ZĘBÓW pomocy

31 sty 2013 - 12:37:13

nie robiłam ... ale chcialam, byłam u dentyski to powiedziala, ze kazde wybielanie niszczy szkliwo więc raczej nie zrobie:(:(( a chcialabym

WYBIELANIE ZĘBÓW pomocy

31 sty 2013 - 12:37:15

Ja używałam zawsze tych najzwyklejszych z blend a med i jestem zadowolona.
Na zdjęciu są moje zęby po 4 krotnym użyciu pasków (przez 2 dni rano i wieczorem), tyle że jakoś pół roku wcześniej ich używałam.



WYBIELANIE ZĘBÓW pomocy

31 sty 2013 - 12:39:38

Cytat
wisniowa
Ja używałam zawsze tych najzwyklejszych z blend a med i jestem zadowolona.
Na zdjęciu są moje zęby po 4 krotnym użyciu pasków (przez 2 dni rano i wieczorem), tyle że jakoś pół roku wcześniej ich używałam.

śliczny usmiech :))

WYBIELANIE ZĘBÓW pomocy

31 sty 2013 - 12:40:28

Ja polecam białą perłę system. Trzeba uzbroić się w cierpliwość bo aplikacja nie jest zbyt przyjemna ale efekty są. Po za tym od razu mówię że po każdym wybielaniu może pojawić się nadwrażliwość zębów.

WYBIELANIE ZĘBÓW pomocy

31 sty 2013 - 12:40:48

Cytat
Bershka_
Cytat
wisniowa
Ja używałam zawsze tych najzwyklejszych z blend a med i jestem zadowolona.
Na zdjęciu są moje zęby po 4 krotnym użyciu pasków (przez 2 dni rano i wieczorem), tyle że jakoś pół roku wcześniej ich używałam.

śliczny usmiech :))

Dziękuję :) akurat wybielałam przed weselem brata i wydaje mi się, że efekt widać.

WYBIELANIE ZĘBÓW pomocy

31 sty 2013 - 12:43:18

Witam
Ja polecam Ci też blend-a-med paski są naprawde rewelacyjne :)Moja dentystka jak słyszy wybielanie to od razu dostaje agresji :P Pozdrawiam

WYBIELANIE ZĘBÓW pomocy

31 sty 2013 - 12:49:43

czytam o tych paskach i mnie zachęciłyście do wybielania! pewnie niedługo się zdecyduje!

WYBIELANIE ZĘBÓW pomocy

31 sty 2013 - 12:50:10

ja tez uzywalam paskow Crest i BLEND-A-MED ale nie dawaly takiej bieli jaka bym chciala :/ widzialam kiedys program o tych naswietleniach z zelem niby fajna sprawa ale czy na pewno ? Wiadomo jak to jest w reklamach. Zreszta slyszalam ze na gruponie wiekszosc ludzi odradza byl nawet o tym specjalny program ze wykonanie uslugi jest adekwantne dosc czesto z cena. Ale jezeli chcesz to warto sprobowac moze akurat bedziesz zadowolona z tej uslugi. Zreszta zalezy tez od kosci zeba nie kazdy moze takimi sposobami wybielic sobie ladnie zabki.

WYBIELANIE ZĘBÓW pomocy

31 sty 2013 - 13:07:20

Cytat
nisa504
ja tez uzywalam paskow Crest i BLEND-A-MED ale nie dawaly takiej bieli jaka bym chciala :/ widzialam kiedys program o tych naswietleniach z zelem niby fajna sprawa ale czy na pewno ? Wiadomo jak to jest w reklamach. Zreszta slyszalam ze na gruponie wiekszosc ludzi odradza byl nawet o tym specjalny program ze wykonanie uslugi jest adekwantne dosc czesto z cena. Ale jezeli chcesz to warto sprobowac moze akurat bedziesz zadowolona z tej uslugi. Zreszta zalezy tez od kosci zeba nie kazdy moze takimi sposobami wybielic sobie ladnie zabki.

no w sumie jest za 99zł takie wybielanie, za paski wcale bym duzo mniej nie dala... dlatego pytam o opinie bo nawet jakby tylko o 2 tony były jasniejsze to bym się cieszyła:))

WYBIELANIE ZĘBÓW pomocy

31 sty 2013 - 13:15:20

Jezeli nie nastawisz sie na super biel to sie tez i nie rozczarujesz :) a za paski tez bys musiala tyle dac i tak samo moga wywolac nadwrazliwosc zebow :) wiec chyba nic nie ryzukujesz, przynajmniej bedziesz wiedziala, nie przekonasz sie jak nie sprobojesz. moze bedzie warto. Sama sie zastanawialam nad taka metoda ale troche sie jej obawiam jezeli ma byc przez grupon. Bo moze nie bedzie wykonana tak jak byc powinna za naormalna cene.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Łojotokowe zapalenie skóry głowy